Neler Yeni

okulu bırakmayı düşünüyorum

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Savaş Mat
okul degıstır cok mu zor
ve konuya gelirsek okulunu değiştiremiyor musun anlat bu durumu ailene
8 e geçmeden böyle düşünüyorsan liseye hiç başlama. Ya okul değiştir ya da bırak.
bölgedeki okulları araştır ve ona göre nakil yaptır
okul degıstır cok mu zor
çevredeki en iyi okul anlattığım bu okul yaşadığım şehir komple bu sıkıntılı tiplerle dolu

Dahası  
Reaksiyon skoru
34
İsim
Savaş Mat
İzin vermiyeceksin kral :) Güçsüz olanla herkes uğraşır sen kafana takmıyacaksın gerekirse karşılık vereceksin. Durumu kabullenip içine atarsan eziyet gibi gelir tabi.
güçle ilgili bir derdim yok kavgayı pek sevmem girersemde indiririm abim küçüklüğümden beri mma eğitimi veriyor bana

Volkan:/

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
535
İsim
Volkan
çevredeki en iyi okul anlattığım bu okul yaşadığım şehir komple bu sıkıntılı tiplerle dolu
vallahi ne desem boş o durumu yaşayan sensin ailene durumu anlat belki bir çözüm bulurlar senin için

Dahası  
Reaksiyon skoru
11
İsim
can doğan
Dostum istiyosan Türkiye'nin öbür ucuna taşın. Bu tiplerle karşılaşyamacağını mı düşünüyorsun? Veya gıcık hocalarla, kötü müdürlerle, kötü arkadaşlarla. Daha küçüksün liseye geçince diyeceksin kendine ben niye okulu bırakmayı düşünmüşüm diye. Dediğim gibi Türkiye de yaşıyoruz hiç bir zaman sağlam insanlar çıkmayacak karşına.
Mesaj otomatik birleştirildi:

güçle ilgili bir derdim yok kavgayı pek sevmem girersemde indiririm abim küçüklüğümden beri mma eğitimi veriyor bana
Dostum orda ki güç kavgayla ilgili değildi aslında. Psikolojik daha çok sen kavgaya girsende kafana takacaksan, kavgaya girmiş olman bir şey ifade etmez.

RTX 4060 TI

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
175
İsim
kaanzi
Kankam şöyle söyleyeyim sakın okulu bırakmayı düşünme benim lgs puanım çok kötü gelmişti ve bu yüzden 82 obp ile alan bir Anadolu lisesine gitmiştim okulda birbirini bıçaklayanlar oluyordu haftada 1-2 kez okula polis geliyodu sonrası kendi kendime düşündüm ben okul okumazsam ne b.. olacam diye ve bu motivasyonla bastım derslesime o kadar bastım ki 11 12 sınıfta inek diye bana meydan dayağı atıyorlardı ve yksde 74k ya girdim o kadar iyi değil fakat ortaokulda yaşadığım talihsizliklere göre muazzam bir sonuç bence ve şu an bilgisayar mühendisliği okuyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
981,503
Üyeler
155,261
Son üye
asphension
Top Bottom