Arama sonuçları: *

1. K

Yardım Boşta 98 derece işlemci

oyunda gayet normal zaten hocam benim sorun belirttiğim boşta 98 derece görmesi şimdi sizin tavsiye ettiğiniz uygulamayı indirdim umarım işe yarar 1723217260 Ne yazıkki önerdiğiniz uygulama hiç bir etki sağlayamadı 1723218080 Görev yöneticisinde Windows seaech Exe adlı bir işlem buldum onu...
  2. K

haklısınız sizin düşüncenizde doğru lakin fan cayır cayır çalışmakta hava girişi de normal bir önceki seferde aynı problemi yaşadım ama nereden kaynaklandığını ön göremediğimden üzülerek sıfırladım düzeldi bu sefer nedenini az buçuk anladım lakin formatsız bir çözüm bulma arayışındayım...
  3. K

haklısınız lakin bu pc yeni almış değilim sıcaklık değerlerini arka planda hep açık olacak şekilde kontrol ediyorum boşta sıcaklığı genellikle 46 ila 55 arasında oluyor ama yoğun işlemlerde normal olacak biçimde 90-100 derecelerde seyrediyor dediğinizi de deneyeceğim 1723216040 muhtemel öyle...
  4. K

Muhtemelen o şekilde bir virüs bulaştı görev yöneticinden bir şey kullanılmıyor lakin sıcaklık üst düzeyde 1723215733 elbette elimden geldiğince yaptığımı düşünüyorum keza 7 24 de sıcaklıklarımı kontrol ediyorum sabah baktığımda bir problem söz konusu değildi ne olduysa fm için belgelere...
  5. K

Hayır bakımlarını yapalı çok olmuyor hiç bir problemi yoktu az önceye dek bir anda olması sizce de yanlış değil mi
  6. K

Hocam excalibur gaming leptop işlemcim i7 6700 bugüne kadar normaldi yama kurduktan sonra ne olduysa oldu anlayamadım ne yapabilirim
  7. K

önceden normal çalışıyordu bugün fm için yama kurdum ardından işlemci sıcaklığı düşmemeye başladı ondan kaynaklandığını düşünüp oyunu ve yamayı kaldırdım bir şeyler yaptım kapadım açtım ama sonuç aynı boşta 85-100 çalışıyor virüs mü bulaştı anlamadım ne yapmam gerekiyor mümkünse sıfırlamadan
  8. K

Monitör hdmı ile notebooka bağlanmıyor

Merhaba monitör aldım ikinci ekran olarak ama Gaming notebook var bende ona taktığımda algılıyor ekran verimiyor ve ekran 2 etkin değil gibi hata veriyor biraz araştırma yaptım ama sonuca varamadım rica etsem yardımcı olur musunuz şimdiden teşekkürler.
Top Bottom