Arama sonuçları: *

1. KaanRzGr

Yardım MSI Bravo 17 D7VF Klavye RGB Kontrolü Nasıl Yapılıyor?

Merhaba, MSI Bravo 17 D7VF model bir laptop aldım. Bu laptopun incelemeleri ve MSI'ın kendi sitesinde laptopun özelliklerine bakıldığı zaman klavyenin 4 kademeli RGB özelliğine sahip olduğunu gösteriyor. Ancak MSI Center'da Mystich Light'a girdiğim zaman klavye orada görünmüyor. Klavye şuan...
  2. KaanRzGr

Fujifilm X-E4 mü, yoksa Fujifilm X-T200 mü?

Merhaba arkadaşlar.. Çoğunlukla kısa film tarzı şeyler çekmek için bir makine alacağım. Ve başlığa yazdığım iki makine arasında kaldım. Konuyla ilgili bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim. Fujifilm X-E4 mü, yoksa Fujifilm X-T200 mü almalıyım?
  3. KaanRzGr

Yardım VOLOCO PLUGİN ADOBE AUDITION'DA ÇALIŞMIYOR

Merhaba arkadaşlar. Adobe Audition 2022 kullanıyorum. Ve içerisine autotune kullanmak için VOLOCO'nun pluginini yükledim. Kayıt yapmadan kendi sesimi dinlerken çalışıyor. Ancak ne zaman kaydettiğim sesi dinlemeye çalışsam, anında programdan atıyor. Bazen VOLOCO aktifken, ses kayıt yapmamış...
  4. KaanRzGr

Yardım Rap Şarkı Kaydı İçin Uygun Fiyatlı Ses Kartı Lazım

500₺ belki biraz üstü.
  5. KaanRzGr

Yardım Rap Şarkı Kaydı İçin Uygun Fiyatlı Ses Kartı Lazım

Merhaba arkadaşlar, Elimde Samson C01U Pro model mikrofon ve Samson SR-850 model stüdyo kulaklığı var. Adobe Audition 2022 üzerinden çoğunlukla rap şarkısı olmak üzere kayıtlar almak istiyorum. Sanal ses kartı olarak ASIO4ALL programını kullanmak istedim. Ancak SAMPLE RATE'i 48000'den 44100'e...
  6. KaanRzGr

Yardım RTX 3060 Ti vs RX 6600 XT

Arkadaşlar yaklaşık 15.000₺ bütçem var. Bunun 2.500'ü monitöre gidecek. Yani 12.500₺ civarına bir kasa arıyordum. Biliyorsunuzdur yarın yeni Donanım Arşivi sistemi çıkacak. Çoğu kişi sistemde RX 6600 XT olacağını söylüyor. Bundan önceki sistemde RTX 3060 ti vardı. İncelemelerini araştırdığım...
  7. KaanRzGr

Bu sistem alinir mi ?

Ram' 16 yaparsan çok daha iyi olur. Fiyatına göre sistem güzel
  8. KaanRzGr

Yardım 4600Mhz RAM Apu Sistemde Ne Kadar Fark Yaratır?

RAM konusunda pek bilgim yok. O yüzden bilen varsa diye danışmak istedim.
  9. KaanRzGr

Yardım 4600Mhz RAM Apu Sistemde Ne Kadar Fark Yaratır?

Merhaba arkadaşlar, AMD Ryzen 7 5700G Gskill Ripjaws 16GB (8x2) 4600mhz Ram MSI B550M PRO (4600Mhz) Samsung 500GB 970 Evo Plus Sharkoon SHP650 650w 80+ Monster Aryond A32 V1.1 Bu şekilde bir sistem topluyorum. Ama almadan önce aklıma takılan bir soru var. "4600mhz" ramleri bilerek seçtim...
  10. KaanRzGr

Yardım Toplayacağım Sistem İçin Kaç W PSU Almam Lazım?

Sharkoon 650w 80+ PSU'lar indirimde şimdi gördüm. Önceden kullandığım kaliteli bir ürün. Onu tercih edeceğim. 300₺'ye düşmüş. Almak isteyen olursa diye link " https://www.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/sharkoon-shp650-v2-650w-80-120mm-fanli-psu_pdp_668774104 " . Yardımlarınız için tekrar...
  11. KaanRzGr

Yardım Toplayacağım Sistem İçin Kaç W PSU Almam Lazım?

Merhaba arkadaşlar, Bir kaç gün içerisinde bir sistem toplayacağım, ancak sistemim için yeterli PSU'yu bilmediğim için size sormak istedim. Garanti olsun diye 650w 80+ düşündüm ama gereksiz fazla ise daha düşüğü bütçeden kısmama yardımcı olur. Sistem: AMD Ryzen 5 5600G Gskill Ripjaws 16GB...
  12. KaanRzGr

Yardım RYZEN 5 PRO 4560G THE FOREST FPS SORUNU

Herkese cevap için teşekkürler. Her şeyim kurulu. Diğer oyunlarda sorun yok. Sadece bu oyun böyle yapıyor. The Forest'ın optimizasyon sorunu varmış. Şimdi oyunu iade ediyorum. Cevap için herkese tekrardan teşekkür ederim.
  13. KaanRzGr

Mağarada değil. Oyunun başlamasıyla FPS en fazla 15'de oluyor. Oyun boyu sadece maksimum 15fpsle oynayabiliyorum.
  14. KaanRzGr

The Forest oyunu en düşük ayarlarda açmama rağmen en fazla 15fps veriyor. Bunun sebebi nedir? Sistem: İşlemci: Ryzen 5 PRO 4650G Anakart: MSI B450M M2 MAX Ram: 16GB Ddr4 3200Mhz SSD: XPG 512GB Ssd Yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
  15. KaanRzGr

driver_power_state_failure hatası

Öyleyse ekran kartı eski bir kartsa gücü yetmiyor olabilir açtığınız oyunlara 1610479677 Büyük ihtimalle kartınızın gücü yetmiyor oyunlara
  16. KaanRzGr

Kulaklık almayı düşünüyorum sizce nasıl

Oyun oynayacaksan çok yüksek bütçen yoksa kablosuzdan uzak dur. Kablolu olarakta RAMPAGE gibi markalardan uzak dur. 299₺ civarında GAMEPOWER LUNA var. Hem sesi, hem mikrofon kalitesi, hem de görünüşü çok şık. Kuzenim ve arkadaşıma lazım olduğu için çok araştırdım kulaklıkları. Ve en iyi...
  17. KaanRzGr

Çözüldü✓ Termal macun değişikliği sonrası PC açılmıyor

O zaman dediğin gibi PSU ya bir şey olmuş olabilir. Geçmiş olsun :(
  18. KaanRzGr

driver_power_state_failure hatası

Ekran kartının driverı kurulmamış veya güncellemeye ihtiyaç duyuyor olabilir. Ekran kartını güncelle. Yine olmazsa format atıp tüm driverları tekrar kur.
  19. KaanRzGr

Ryzen 3 3100 vs İntel 10100F Hangisini almalıyım

Biraz bekle kendin de bir şeyler biriktir Ryzen 5 1600 AF al. Yada daha üstünü. En az Ryzen 5 olsun yani. Ryzen 3 e boş yere para verme. İyi sistem topla boşa gitmesin paran
  20. KaanRzGr

Android Samsung Galaxy M51 (SM-M515F/DSN) Özellikleri ve Öneriler !!!

Eğer S veya Note serisinden bir telefon alınmıyorsa, yani o kadar bütçe yoksa, en mantıklı seçenek M51. Geri kalan hiçbir marka modele para vermeye değmez.
Top Bottom