Arama sonuçları: *

1. L

Yardım SSD takınca çalışmıyor HDD takınca çalışıyor

Merhabalar, daha fazla depolama ihtiyacı duymam üzerine eskiden kullandığım toshiba sata ssd yi tekrar kullanmaya karar verdim fakat ssd bozuk olabilir hatırlamıyorum bu yüzden takıp denemek istedim. Ve takıp pc yi açtığımda hiç ekran gelmiyordu. Bunun üzerine elimde bulunan hdd yi taktım slota...
  2. L

Kapandı Silinebilir.

Sen uza la 1- Tartışmak nedir bilmiyorsun tartışılan bir konuda uza la diyerek kaçmak 15 yaşında felansin herhalde. 2- Vatandaşı olduğun ülkenin anayasasının 10. Maddesini çiğneyerek bir suç işliyorsun. 3- İnsanlarla nasıl konuşman gerektiğini bilmiyorsun. Gerçekten acınacak haldesin...
  3. L

Kapandı Silinebilir.

Türkiye'de bizzat kendim de gittim. Bu iş biraz da nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun sen hep sadece mülteciler hakkında kötü bir düşünce barındırmak istiyorsan doğal olarak onları istemezsin zaten.
  4. L

Kapandı Silinebilir.

Yani önceden ne zannetiniz bilmiyorum ama mültecilerede saygım var. İyi insanda var sonuçta doktara gittiğinde seninle iyi bir şekilde ilgilenen kişi de suriyeli olabilir. Yani sıkıntılı insanlar var diye hepsine laf atmak doğru olmaz. 1725646749 Konu'dan da saptık neyse hesap açmanın bir yolu...
  5. L

Kapandı Silinebilir.

6. L

Kapandı Silinebilir.

Konu'nun dışına çıkılmaya başladığı için kapatıyorum.
  7. L

Android Samsung Tarayıcı Ublock kurulumu

Pc de chrome kullanıyorum. Fakat telefonda samsung bir telefon kullanıyorum ve kendi tarayıcısı çok uyumlu + olarak özellikleri ve tasarımı hoşuma gidiyor.
  8. L

Android Samsung Tarayıcı Ublock kurulumu

Merhabalar, samsung web tarayıcısına ublock origin eklenti kurmanın bir yolu bulunmakta mıdır acaba? Tarayıcı değiştirmek veya herhangi bir apk yüklemek istemiyorum güvenenmiyorum. Web tarayıcısına bir şekilde kurmanın yolu varsa yardımcı olana şimdiden teşşekürler.
  9. L

Voicemeter alt sekmeye gitmiyor.

Merhaba, voicemeter uygulamasında eksi işaretine bassam dahi alt sekmeye inmiyor. Yani ekrandan aşağıya gidiyor fakat alt tab yapınca yanlışlıkla gine açılıyor görev çubuğunda sabit kalıyor yani. Ben bunun eksi tuşuna basınca alt' a inmesini ve sağ altaki ok dan tekrar üstüne basmadıkca bir...
  10. L

Bilgisayar açılırken motor sesi gibi bir ses geliyor.

Tabii bence sorununuz çözülür bir şırınga ile çok çok az zerre kadar damlatıranız çözülür bence bende de bir sorun var aynı konu ama makine yağı sıkmaya üşeniyorum malum Fanları sökmeden sıkmaya çalışırsam kasayı batırırım bide onla uğraşmayayım. Sökmek lazım üşenmediğim bir zaman halletmeyi...
  11. L

Bilgisayar açılırken motor sesi gibi bir ses geliyor.

Merhaba, 1. Bir fan dönerken bir kabloya dokunuyor olabilir. 2 - Fanların yağlanması gerekebiliyor bazen bende de açılışta bazen ses geliyor sonra geçiyor muhtemelen yağ kalmadı veya çok katılaştı döndükce yağlanıyor diye düşünüyorum o ses geldikten 5 10 saniye sonra normal ses e dönüyorsa bence...
  12. L

Bilgisayar sesini discorda nasıl verilir

Voicemeter uygulaması ile yapılabileceğini duymuştum fakat 3 farklı çeşiti var. 1 - Voicemeter (en basiti) 2 - Voicemeter banana (orta) 3 - Voicemeter patato (çok daha detaylı öğrenmesi biraz daha vakit alır) Bunlardan bir tanesi ile yapılıyor olması lazım ama ben bir türlü çözmedim banana...
  13. L

Youtube premium öğrenci

Tamamdır teşşekür ederim o zaman hesabını riske atmaya hiç değmez bir sürü yere bağlamış mailini. İyi akşamlar.
  14. L

Youtube premium öğrenci

Hmm yani patlamaktan kastın hesabı çocuk hesabına döndürüldü mail gönderme yetkileri vesayre gitti değil mi ?
  15. L

Geforce Experience kayıt alırken mikrofon sesini almıyor.

Merhaba, nvidia nın yeni driver uygulamasına upgrade ettim eskisini ve artık tüm ayarlarım doğru olduğu halde mikrofon seçimlerim vesayre olduğu halde program mikrofon sesimi almıyor. Normalde voice meterkullanıyorum fakat acaba ondan mı diye hem voice meter kullanmadan denedim sorun gine devam...
  16. L

Youtube premium öğrenci

Sorum hala geçerli bu konuda bilgisi olan birisi var ise yazabilirse sevinirim.
  17. L

Youtube premium öğrenci

Birader burada kafayı yiyen sen oluyorsun 15 yaşında olduğumu nereden çıkardın. Asıl internete çıkmaması gereken sensin hiç tanımadığın bir insana böyle klavye delikanlılığı yaparak yok karın seni aldattı mı vesayre gibi şeyler yazarak birinin yüzüne söyleyemeceğin kelimeleri sanal ortamda ne...
  18. L

Youtube premium öğrenci

Bu dil kısmına gelince karım, ailem hakkında konuştuklarınıza dikkat etmez iseniz karşılaşmanız çok normal olan bir dil. Böyle bir konudan dolayı bir insanın karısına, ailesine böyle söylemlerde bulunursanız böyle durumlar' a pek şaşırmamanız lazım.
  19. L

Youtube premium öğrenci

Okuduğunuzu anlamadan boş konuşmanız gerçekten sizi belli ediyor. Sorun olan şey para değil sorun olan şey hesabındaki yetkilerinin kısıtlanması. -3 iq 1724768941 Bir dahakine gözünüzle okuyunuz.
Top Bottom