Neler Yeni

Kapandı Silinebilir.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Uygun Olmayan Konu Başlığı
Konu'nun dışına çıkılmaya başladığı için kapatıyorum.

Son düzenleme:

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Furkan ŞENGÜL
Merhabalar, Türk vatandaşı değilim sipay hesap açmak istediğimde çipli kimlik kartına sahip değilsin diyor. Bu sorunu çözmenin bir yolu var mı aynı şeyi yaşayan var mı veya?
ne vatandaşısınız?

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
icardi
1725610808988.png

Splixson

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,171
İsim
Furkan ŞENGÜL
KARDEŞİM ADAM ALMAN VATANDAŞIYMIŞ. LÜTFEN BU TÜR IRKÇI GÖNDERİMLER YAPMAYALIM. ADMİN KARDEŞİM ŞU ADAMI ANAYASAMIZIN 10. MADDESİNİ VE FORUMUN BİR ÇOK KURALINIDA İHLAL ETTİĞİNDEN DOLAYI CEZA ALMASINI TALEP EDİYORUM (!)
Mesaj otomatik birleştirildi:

(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)

• Konu Sahibi Konu Sahibi
KARDEŞİM ADAM ALMAN VATANDAŞIYMIŞ. LÜTFEN BU TÜR IRKÇI GÖNDERİMLER YAPMAYALIM. ADMİN KARDEŞİM ŞU ADAMI ANAYASAMIZIN 10. MADDESİNİ VE FORUMUN BİR ÇOK KURALINIDA İHLAL ETTİĞİNDEN DOLAYI CEZA ALMASINI TALEP EDİYORUM (!)

(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)(!)
Yani önceden ne zannetiniz bilmiyorum ama mültecilerede saygım var. İyi insanda var sonuçta doktara gittiğinde seninle iyi bir şekilde ilgilenen kişi de suriyeli olabilir. Yani sıkıntılı insanlar var diye hepsine laf atmak doğru olmaz.

Konu'dan da saptık neyse hesap açmanın bir yolu yok herhalde.

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
icardi
Konuyla Alakasız Mesaj / Spam

Uza

Yani önceden ne zannetiniz bilmiyorum ama mültecilerede saygım var. İyi insanda var sonuçta doktara gittiğinde seninle iyi bir şekilde ilgilenen kişi de suriyeli olabilir. Yani sıkıntılı insanlar var diye hepsine laf atmak doğru olmaz.

Konu'dan da saptık neyse hesap açmanın bir yolu yok herhalde.
Gel türkiyedekileri gör. Aldınız iyileri.konuşuyorsun

Alican.

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
195
İsim
Alican ekinci

aha da trump çı birde banlayın :p

• Konu Sahibi Konu Sahibi
Uza

Gel türkiyedekileri gör. Aldınız iyileri.konuşuyorsun
Türkiye'de bizzat kendim de gittim. Bu iş biraz da nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun sen hep sadece mülteciler hakkında kötü bir düşünce barındırmak istiyorsan doğal olarak onları istemezsin zaten.

yenigeldim

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
907
İsim
icardi
Uygunsuz davranış
Türkiye'de bizzat kendim de gittim. Bu iş biraz da nasıl görmek istiyorsan öyle görüyorsun sen hep sadece mülteciler hakkında kötü bir düşünce barındırmak istiyorsan doğal olarak onları istemezsin zaten.
uza la

Sen uza la 1- Tartışmak nedir bilmiyorsun tartışılan bir konuda uza la diyerek kaçmak 15 yaşında felansin herhalde.
2- Vatandaşı olduğun ülkenin anayasasının 10. Maddesini çiğneyerek bir suç işliyorsun.
3- İnsanlarla nasıl konuşman gerektiğini bilmiyorsun. Gerçekten acınacak haldesin.

Sen şimdi hatanı görüp kabullenmek yerine üste de çıkmaya çalışacaksın bakalım nasıl komedi çıkacak.

Status
Bu konu kilitlenmiştir.
Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
982,012
Üyeler
155,346
Son üye
kingdir
Top Bottom