Arama sonuçları: *

1. kawasaki zx10r

İtemsatis windows key alınır mı?

saglamlisanstan al
  2. kawasaki zx10r

laptopum bu fiyata verilir mi

arkadaslar yeni bi bilgisayar topladigim icin laptopumu satiyorum ilana 17bine koydum 14e teklif geldi. paraya da ihtiyacim var 14e versem cok mu ucuza gitmis olur
  3. kawasaki zx10r

Deadlock daveti atabilecek var mı?

ben de attım istek dostum bana da yollar mısın
  4. kawasaki zx10r

Üniversite İngilizce Hazırlık Atlama Sınavı

gecme bence gerek yok
  5. kawasaki zx10r

Windows 11 pro ucuza Key

saglamlisansdan aldim ben gecen hafta 5 dakikada geldi key mailime. ama boyle sitelerde alisveris yaparken ne olur ne olmaz sanal kart olusturup onunla odeme yapmani oneririm
  6. kawasaki zx10r

Hazır sistem aldım ve problemler yaşıyorum

bios, driver ve windows güncelleştirmelerini yaptın mı
  7. kawasaki zx10r

İş odaklı PC Öneri - AMD Ryzen 9 7950X - 4070S

boyle bir sistem yapiyorsan cl30 olan bir ram kullanmani tavsiye ederim
  8. kawasaki zx10r

Peerless Assassin soğutmuyor mu?

bu kadar termal macun surmeye gerek var mi bilmedigimden soruyorum yanlis anlasilmasin. cunku ben tek bi bezelye noktasi kadar bi nokta biraktim ve ustune oturttum 85 dereceleri gormedi
  9. kawasaki zx10r

Kişisel gelişim(giyim{oldmoney vb.}karakter sahibi olma vb.)

sürekli oku araştır. beyninde birsürü veri olsun ki neyin işe yarar neyin vasat olduğunu ayırt et. muhakeme yeteneğini geliştir, sürekli eleştir ve eleştirilebil. çevrendeki insanların da bu özelliklerde olmasına dikkat et zaten belirli bi yaştan sonra karakterinin ne kadar oturduğunu göreceksin...
  10. kawasaki zx10r

Suv azyakan benzinli Aile aracı önerisi

suvlarin hepsi cok yakiyor ama bizde citroen c3 aircross var memnunuz tam aile arabasi
  11. kawasaki zx10r

Gaming gen tr ödeme yapamıyorum

internet baglantisiyla alakali bi durum sanirim mobilden yapiyosan pcden pcden yapiyosan ise mobilden dene bi
  12. kawasaki zx10r

işlemci sıcaklığım iyi mi

ryzen 7500f işlemcim var ve bununla soğutuyorum. boştayken 45 dota2de max 52 cod3 re3 max ayarlarda 76-80 arası gelip gidiyor
  13. kawasaki zx10r

ram hızım 6000mhz ama 4800 gösteriyor

arkadaşlar merhaba ddr5 6000mhz ram taktım bios ayarlarına girdiğimde ve ayrıca görev yöneticisinde memory frequenceı 6000 olarak görüyorum fakat cmd ekranında wmic memorychip get speed kodunu yazdığımda 4800 gösteriyor. bu 6000 mhz çalışması gerekirken max 4800 mhzde çalıştığını mı gösteriyor?
  14. kawasaki zx10r

Yardım Vatan bilgisayar sipariş onay bekliyor

ben de vatan bilgisayardan sistem toplamistim elimizde parca yok diye diye 1 hafta beklettiler ama surekli arayip darladim yoksa 2-3 haftayi bulacakti. arayip musteri hizmetlerini darlamak gerekiyor yoksa bosveriyorlar
  15. kawasaki zx10r

Hangi soğutmayı almam lazım?

https://www.gaming.gen.tr/urun/384873/thermalright-phantom-spirit-120-se-tl-c12b-v2-120mm-7-x-6mm-isi-borulu-intel-amd-uyumlu-hava-sogutucu-2-yil-birebir-degisim-garantili/
  16. kawasaki zx10r

r5 5600 ve 3070ti sistem var ama kasıyor

darbogazin sozluk tanimi olmus
  17. kawasaki zx10r

Pycharm'da yeni dosya açtığımda ben kaydet demeden kendi kaydeder mi?

evet ama pycharm dosyalari cok ufak boyutlu kb dosyalar cok fazla bi yer kaplamaz
  18. kawasaki zx10r

Bu Fiyata HP Omen 16 Alınır Mı?

rtx4060a 37k vermezdim şahsen
  19. kawasaki zx10r

HAZIR TOPLAMA KASA KAZIK mı?

yapmaz
Top Bottom