Neler Yeni

Peerless Assassin soğutmuyor mu?

Cavuskerem

80+ Platinum
Bu Kullanıcının Doğum Günü!
Dahası  
Reaksiyon skoru
6,399
İsim
Kerem Çavuş
Hayır. İlk başta biraz sürdüm ve yaydım. Yeterli gelmeyince ufak bir ilave yaptım. Macun öyle dokunduğun gibi kolayca yayılmadı. Dengeli bir şekilde dağıtmak için bir 5 dakika harcadım.
sıcaklık bana da çok normal gelmedi , istiyorsan çıkar tekrar bir monte et belki monte ederken bir sıkıntı olmuştur

Cerade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Serdar Akyaka
Macunu değiştirdim ama sonuç değişmedi. Arctic Mx4 sürdüm. Macunu videoda gösterilen miktarda sürdüm. Radyatörün yerine tam oturduğundan da eminim. Hatta montajı iki kişi yaptık. Birimiz radyatörü tuttu diğeri vidaları sıktı. Valla bir bilgisayar aldım burnumdan geldi. Thermalright'i eve mi çağırayım napıyım anasını satayım. Lanet olsun böyle işe.

20240822_133641.jpg

Adsız.png

Dahası  
Reaksiyon skoru
25
İsim
berk mete
Macunu değiştirdim ama sonuç değişmedi. Arctic Mx4 sürdüm. Macunu videoda gösterilen miktarda sürdüm. Radyatörün yerine tam oturduğundan da eminim. Hatta montajı iki kişi yaptık. Birimiz radyatörü tuttu diğeri vidaları sıktı. Valla bir bilgisayar aldım burnumdan geldi. Thermalright'i eve mi çağırayım napıyım anasını satayım. Lanet olsun böyle işe.

Alıntıyı görüntüle
Alıntıyı görüntüle
bu kadar termal macun surmeye gerek var mi bilmedigimden soruyorum yanlis anlasilmasin. cunku ben tek bi bezelye noktasi kadar bi nokta biraktim ve ustune oturttum 85 dereceleri gormedi

Cerade

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
51
İsim
Serdar Akyaka
bu kadar termal macun surmeye gerek var mi bilmedigimden soruyorum yanlis anlasilmasin. cunku ben tek bi bezelye noktasi kadar bi nokta biraktim ve ustune oturttum 85 dereceleri gormedi
Fotoda çok gibi gözüküyor ama Arctic'in videoda gösterdiği kadar sürdüm. Bezelye ile nohut arasında bir boyut. GamersNexus'un Peerless Assassin videosunda bunun 2 katını sürdüler. Valla sorun nerede anlayamıyorum. Error verdim.

Screenshot_20240822_153121_YouTube.jpg

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Çevrim içi yöneticiler

Forum istatistikleri

Konular
996,537
Üyeler
157,682
Son üye
SeaOfTime
Top Bottom