Arama sonuçları: *

1. C

4.0*1.3 laptop şarj girişine 4.0*1.35 takabilir miyim satın alsam?

Asus vivobook E402na laptop var şarj cihazının kablosu bir kaç yerden ezilmiş ve sürekli "takılı" / "takın" diyor şarj olurken. Trendyol'da tip C'den dizüstü bilgisayar şarj cihazı dönüştürücüleri ve şarj aleti tamir kabloları vardı ama hiçbiri bu 4.0*1.3 şarj cihazıyla tam olarak aynı değil...
  2. C

Samsung s10 lite tozlu kamera

İkinci elden s10 lite aldım ve iyi bir cihaz, kamerası dışında her şeyi güzel. Kameranın içinde biraz toz var, özellikle orta kamerada çok toz var. Benim için önemli olan sorunum, kameramı kullanabilen uygulamalarla en çok toz içeren ve görüntülerin bulanık olduğu orta kamerayı kullanıyor...
  3. C

Vodafone h300 modem kullananlara müjde güncelleme bulundu.

Ayrıca senin sorun bilgisayarda olabilir bence. Bu programı deneyin düzelir öyleyse. https://www.gezginler.net/indir/complete-internet-repair.html
  4. C

Çok şaşırtıcı olabilir ama menzilim baya iyi oldu şimdi güncelleme ile. Wifi evin en kör noktasında 1 diş çekiyordu ve kesiliyordu ama şimdi en 1 ile 3 diş arası gidip geliyor, kesintide yok. Süper oldu modem varsa bu modem kurun güncellemeyi. 1723294197 Senin modemin farklıymış ama bu modem...
  5. C

İnternet kesiliyor ara sıra sorun modemden kaynaklı. Var gösteriyor ama yok internet kapatıp açınca düzeliyor.
  6. C

Şu an için iyi çalışıyor diyebilirim ama güncel versiyon çoğunlukla iyidir. İnşallah bu ısınınca internetin kesilmesi sorunundan kurtulcam. Çok sık olmuyor ama genede kötü.
  7. C

Nerden biliyon denedin mi? Şu an iyi benim için. Kesilmeler oluyordu ara sıra ısınınca. Güncelleme şarttı. Ttnet verdiği modemleri güncelleme ile bozuyor daha kötü oluyor biliyorum ama bu öyle değil.
  8. C

Sonunda ocak 2023te çıkan bi güncelleme buldum bu modem için. Yükledim çalıştı. İndirdiğim linkide paylaşıyorum ama bütün güncellemeleri içeriyor 419 mb. Hepsini indirmek istemiyorsanız benim kurduğum en son sürüm olanı paylaşıyorum. Versiyon H_300s_v1.2.01.06 kurdum çalıştı hemen tekrar kurulum...
Top Bottom