Arama sonuçları: *

1. B

iki mouse arasında kaldım

bana zaten sensör lazım ya fps oyunları oynuyorum ben hepinize teşekkür ederim konuya yazıp cevapladığınız için 1723312837 bir düşünceniz olursa tekrar yazarsanız sevinirim bu mouse işlerinden çok anlamıyorum önerilerinizede açığım hepinize iyi günler :blobdance:
  2. B

coil whine ne oluyor hocam biraz cahilim bu mouse konusunda son birkaç gündür araştırıyorum
  3. B

başta konun adı iki fare arasında kaldım dı bu çok komik arkadaş mesaj yazınca mouse yazdım bende yine aynı anlama geliyor ama boşver
  4. B

ya kronik olarak lod sorunu diyorlar mouseyi havaya kaldırıncada okumaya devam ediyormuş yapılan hareketleri elim biraz büyük olduğu için arada kaldım zaten claw fingertip arasi bir şekilde tutuyorum mouseyi 1723311788 şu anki mousem 120 gram zaten o yüzden çok fazla takmamıştım 100 gram...
  5. B

SteelSeries Rival 3 Corsair katar pro bu iki fare arasında kaldım 800 tl gibi bir bütçem var fps oyunlarını daha çok oynuyorum bütçeyi arttırmam imkansıza yakın bir durum fikirleriniz neler ? Önerilerinize açığım.
Top Bottom