Neler Yeni

iki mouse arasında kaldım

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan emre
SteelSeries Rival 3
Corsair katar pro
bu iki fare arasında kaldım 800 tl gibi bir bütçem var fps oyunlarını daha çok oynuyorum bütçeyi arttırmam imkansıza yakın bir durum fikirleriniz neler ?
Önerilerinize açığım.

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yusuf Karayer
SteelSeries Rival 3
Corsair katar pro
bu iki fare arasında kaldım 800 tl gibi bir bütçem var fps oyunlarını daha çok oynuyorum bütçeyi arttırmam imkansıza yakın bir durum fikirleriniz neler ?
Önerilerinize açığım.
Sensör olarak Rival 3 daha iyi ağırlık olarak ise Katar Pro daha iyi size kalmış ama Rival 3 öneririm, kronik diyorlar başka modellere de bakabilirsiniz.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan emre
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Sensör olarak Rival 3 daha iyi ağırlık olarak ise Katar Pro daha iyi size kalmış ama Rival 3 öneririm, kronik diyorlar başka modellere de bakabilirsiniz.
ya kronik olarak lod sorunu diyorlar mouseyi havaya kaldırıncada okumaya devam ediyormuş yapılan hareketleri elim biraz büyük olduğu için arada kaldım zaten claw fingertip arasi bir şekilde tutuyorum mouseyi
Mesaj otomatik birleştirildi:

şu anki mousem 120 gram zaten o yüzden çok fazla takmamıştım 100 gram ağırlığı olmasını 😅

katar pro için çok küçük diyorlar o yüzden ikilemde kaldım çünkü benim elim 19 x 10 gibi bir uzunluğu var corsairin mousesi 115 mm 11 cm falan ediyor elimde yok olacak diye korkuyorum

Palo DAYI

80+ Gold

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Çağdaş
rival 3 guzel boyutu vs ama mouse kaldirip ceviriyorsaniz lod sorunu var belli bir mesafeden sensor okumaya devam ediyor ayni durum razer viper minidede vardı ama sensore bant parcasi yapistirip o sorunu bir miktar cozuyorsunuz

Gurkanpiro

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
370
İsim
Gurkan
katar pro da coıl whıne var kendım kullanıyorum eger buyuk ellıysenızde onermem neden banada pahalı gelıyor gecenlerde ıtopyadan 350 ye almıstım

Palo DAYI

80+ Gold

aslan6226

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
6
İsim
Çağdaş
isteyim ondan düz yazdım simdiden a0 turkcem icin özur dilerim 😂

leoumutjr

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
72
İsim
Yusuf Karayer
ya kronik olarak lod sorunu diyorlar mouseyi havaya kaldırıncada okumaya devam ediyormuş yapılan hareketleri elim biraz büyük olduğu için arada kaldım zaten claw fingertip arasi bir şekilde tutuyorum mouseyi

şu anki mousem 120 gram zaten o yüzden çok fazla takmamıştım 100 gram ağırlığı olmasını 😅

katar pro için çok küçük diyorlar o yüzden ikilemde kaldım çünkü benim elim 19 x 10 gibi bir uzunluğu var corsairin mousesi 115 mm 11 cm falan ediyor elimde yok olacak diye korkuyorum
Rival 3 güzel o zaman sensörü daha iyi zaten.

Dahası  
Reaksiyon skoru
0
İsim
furkan emre
katar pro da coıl whıne var kendım kullanıyorum eger buyuk ellıysenızde onermem neden banada pahalı gelıyor gecenlerde ıtopyadan 350 ye almıstım
coil whine ne oluyor hocam biraz cahilim bu mouse konusunda son birkaç gündür araştırıyorum

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
962,310
Üyeler
151,879
Son üye
chickinsout
Top Bottom