Arama sonuçları: *

1. harunberke

OYUN / YAYIN EKİBİ KURUYORUZ. GELMEK İSTEYENLER DM

DC Sunucumuz var zaten kendi çapımızda. Forumdan gelen dostlarımız ve kendi çevremden oluşuyor. Baya iyi bi çevremiz oldu. Gelmek isteyenlerle öncesinde konuşup sonra sunucuya alıyorum.
  2. harunberke

Galiba Deliriyorum, Yardım Edin

Boşta durmaktan kafayı yemişsin gibi. Boş oturmak böyle delirtir adamı. Bir işe gir, bir hobi edin, bir şeyle uğraş kafanı dağıt. Baktın işin içinden çıkamıyorsun. Git bir Psikolog hekime. Anlat derdini.
  3. harunberke

OYUN / YAYIN EKİBİ KURUYORUZ. GELMEK İSTEYENLER DM

Sunucu derken nasıl bir sunucu kardeşim
  4. harunberke

🔥İndirim Honor Pad X9 Nays + Kuponla 5099TL!

8 GB modelini aldım. Mükemmel bir cihaz. Bu fiyatlara göre gerçekten çok iyi. Almayı düşünen varsa düşünmeden alabilir.
  5. harunberke

Araba alma hakkında?

Almaya alırsın da, ne kadar temiz olur bilmiyorum. O paralara artık temiz bi araba kalmadı. Bugün ortalama iyi bir araba almaya kalksan tahminimce artık bu rakamlar en az 500-600K civarları oldu.
  6. harunberke

Yardım Kargo neden bu aşamada kaldı

Bazen oluyor böyle. Transfer sürecinde gözüküp, birden sms geliyor kurye dağıtıma çıktı diye. Bekle bakalım.
  7. harunberke

Boy kompleksi ve takıntısi

Ya güzel Kardeşim neden kendinizi tek bir şeye şartlayıp, hayat sadece onlardan ibaretmiş gibi kendinizi yıpratıyorsunuz? Daha yaşın genç, spor yap iyi beslen önce kendine iyi bak bi. Daha sonra şu karı kız triplerini falan da bir geçin. Sen 2m boyunda da olsan kimse gelip sana ' Offff şu boya...
  8. harunberke

Öneri İOS Bırakıp Android'e geçeceğim. Cihaz Önerileriniz Nelerdir?

Doğru söylüyosun kankam. Peki A serisinden memnun musun?
  9. harunberke

Anladım kral. Teşekkür ederim yorumun için. Yani o özelliklerde bi cihaz ne kadar kötü olsa da yine de ip'den iyidir diye düşünüyorum.
  10. harunberke

İP11 boyutlarındadır diye tahmin ediyorum. Yoksa daha mı küçük?
  11. harunberke

windows 10 sıfırlama yardım

Ayarlardan sıfırlamak çok uzun sürüyor genelde. Bir format USB belleğin varsa çok daha hızlı ve temiz bir kurulum yapabilirsin.
  12. harunberke

hepsiburada yanlış teslimat

Kanka kurye dağıtıma çıkmamış daha. Teslimat birimi orası. Oradan dağıtıma çıkar istediğin yere bırakırlar.
  13. harunberke

Öyle yapacağım gibi. Teşekkür ederim yorumlarınız için <3
  14. harunberke

Arkadaşlar Selam, Eskiden android kullanırdım fakat sonrasında İos'a geçtim. Uzun yıllardır da ios kullanıcısıyım. Şu anda bende İphone 11 mevcut fakat cihazımı artık yenilemek istiyorum. Yeni İphone cihazları deli para ve hak etmediğini düşünüyorum. Çok oyun oynayan birisi değilim. İş ve...
  15. harunberke

Bu fiyatlar ne böyle

Maalesef dostum durumlar böyle. Steam Dolar kuruna geçtiğinden beridir indirim kovalıyoruz sağda solda
  16. harunberke

2.EL QUADCAST ALINIR MI

Kanka ürün güzel ürün de, zaten sıfır fiyatları da o civarlarda. Eğer bütçeni aşmazsa almışken sıfırını almak daha mantıklı değil mi?
  17. harunberke

CS 2 yüksek karşıya yükleme kaybı

Dostum oyunun sunucularından falan kaynaklanıyor olabilir. Ben de birkaç maçta denk geliyordum böyle. Diğer maça geçtiğimde gidiyordu bu problem. Ya da ben öyle zannediyorum :kedi:
  18. harunberke

SİZCE BİR ERKEK HANGİ ÜRÜNLERİ KULLANMALI

Kardesim soğuk su ile cildini diri ve canlı tutuyorsun, düzenli duşuna özen gösteriyorsun, aygır gibi kokmuyorsun. Saç sakal bakımını yapıyorsun, temiz oluyorsun. Üstüne sevdiğin parfümü bir iki fıs bitti gitti. Daha detaya giren ağır hasar kayıtlıdır. ⚽
  19. harunberke

Kulaklık önerilerinizi bekliyorum..

Aga ben de bunu düşünüyorum ama steelseries kulaklıklarının sesleri çok tiz diyorlar acaba ne kadar doğru
  20. harunberke

CS2 de snap tap kesin olarak kaldırıldı mı?

Oyunda hala yasaklı diye biliyorum ama bu yasak olayı direkt hesabı banlamak değil, tespit dildiği anda oyundan atmak oluyor. maalesef Max Valve çözümü böyle şeyler..
Top Bottom