Neler Yeni
  • Sizlerin forumda daha keyifli ve sorunsuz vakit geçirmesi adına gece saatlerinde bakım ve güncelleme çalışmaları yapılacaktır. İşlemler sürerken kesintiler yaşanabilir.

2.EL QUADCAST ALINIR MI

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Onur Yücel
Arkadaşlar selamlar, Hyperx Quadcast mikrofon almayı düşünüyorum sahibindenden, eleman 3k ya yazmış daha önce hayatımda ikinci el bir ürün almadım. Hep tedirgin olurum böyle konularda , ne diyorsunuz? Kutusu garantisi faturası var ürünün. Ayrıca param güvende ile alacağım. Yani bu durumda ürünü aldım diyelim istediğim gibi değil geri verip paramı iade edebiliyorum sanırım değil mi ? Sizce alınır mı uzun süre götürür mü ? Ben alıp deneyip eğer iyi çalışıyorsa kullanmak taraftarıyım.

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Onur Yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Kanka ürün güzel ürün de, zaten sıfır fiyatları da o civarlarda. Eğer bütçeni aşmazsa almışken sıfırını almak daha mantıklı değil mi?
Sıfır fiyatları en az 1.6k üstünde hocam arada 1.5 kat fark var en az.

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,697
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Şimdiye kadar 1 kez Quadcast , 1 kez de Quadcast S aldım 2. el olarak. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama 2. el alırken dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat etmeden almayın tabii ki.

Oğuzhan Yücel

80+ Bronze
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
643
İsim
Oğuzhan yücel
Arkadaşlar selamlar, Hyperx Quadcast mikrofon almayı düşünüyorum sahibindenden, eleman 3k ya yazmış daha önce hayatımda ikinci el bir ürün almadım. Hep tedirgin olurum böyle konularda , ne diyorsunuz? Kutusu garantisi faturası var ürünün. Ayrıca param güvende ile alacağım. Yani bu durumda ürünü aldım diyelim istediğim gibi değil geri verip paramı iade edebiliyorum sanırım değil mi ? Sizce alınır mı uzun süre götürür mü ? Ben alıp deneyip eğer iyi çalışıyorsa kullanmak taraftarıyım.
fifine markası var benim arkadaş aldı gayet güzel sesi geliyor onlarada bakabilirsin bilen arkadaşlar daha detaylı bilgilendire bilir ben gelen sesine bakıyorum gayet güzel 0 ürün istiyorsan bakabilirsin bence

Dahası  
Reaksiyon skoru
40
İsim
Onur Yücel
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Şimdiye kadar 1 kez Quadcast , 1 kez de Quadcast S aldım 2. el olarak. Hiçbir sorun yaşamadım. Ama 2. el alırken dikkat edilmesi gereken hususlara dikkat etmeden almayın tabii ki.
Nedir hocam mesela onlar dediğim gibi hiç tecrübem yok yalnızca kutu fatura olması güvendiriyor biraz

Kıvanç🖱️

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,697
İsim
Kıvanç
İlgilendiği Kategoriler
Donanım, Çevre Birimleri, Sistem Toplama, İndirimler
Nedir hocam mesela onlar dediğim gibi hiç tecrübem yok yalnızca kutu fatura olması güvendiriyor biraz
Kutu, fatura ve garantisinin olması önemli. Bir de mümkünse canlı test etmek iyi olur. Discord, zoom vs gibi yerlerde

Top Bottom