Arama sonuçları: *

1. Umtcnkss

Xiaomi mi 4a router bağlanılmıyor

Öncelikle merhaba yaklaşık 1.5 senedir kullanmış olduğum mi router bir anda wifi ları gözükmesine rağmen bağlanmıyordu sonra routerı resetledim fakat buseferde kurulum yapılmıyor kablosuz tekrarlayıcı modunda kullanıyorum fakat kendi kullanmış olduğum modemin 5ghz ağını görmüyor (telefonlardan...
  2. Umtcnkss

Elektronik sigara nereden alabilirim?

https://www.juulpod.com.tc/ sitesinden juul alabilirsin gerçekten güzel bir cihaz kullanması kolay şık ve başlangıç kiti alırsan yanında 4 tane yedek pod geliyo ben 2 senedir kullanıyom hiç bir sorunu yok eğer likit ihtiyacın olursa bilgi sağlayabilirim hangi siteden ne alman gerektiği gibi
  3. Umtcnkss

James Donkey driver sorunu

malesef yine olmadı daha öncede bu şekilde kurmayı denemiştim ama gerçekten saçmalık ya böyle bi hata büyük ihtimalle bana daha eski sürümü lazım ve hiç bi yerde bulamıyorum
  4. Umtcnkss

uğraşın için teşşekür ederim ama bu da olmadı yani benim eksik yaptığım birşeymi var anlamadım 1653687069 pembe kulaklık logosu olan ve hiçbiyerinde James Donkey logosu veya ismi olamayan s.s.s audio adlı uygulamayı kullanıyoydum eğere elinde olan varsa atabilrise çok memmun olucam
  5. Umtcnkss

1 sene önce almış olduğum James Donkey 720 kulaklığımı ilk adlığımda kurduğum driverda herhangi bir sorun yoktu fakat dün bilgisayarıma format attım ve incehesap üzerinden yeni driverı indirdim eski kullandığım pembe temalı bir uygulamaydı ve şuan yeni uygulama kulaklığımı görmüyor acaba...
  6. Umtcnkss

Yardım James Donkey 720 sorunu

reis merhaba acaba sendemi James Donkey kulaklık kullanıyorsun eğer kullanıyorsan driverı bana atabilirmisin
  7. Umtcnkss

Bios da power seçeneği yok

Sorun macunda veya ısındığı için değil anakartımdan kaynaklı bi sorun işlemcim ısınmıyoda fan sürekli son hızda dönüyo bios driver güncellemeye kalktığımda bu sürüm sisteminizi desteklemiyor diyo (windows 10 için driver bulamadım)
  8. Umtcnkss

Bios da power seçeneği yok

İşlemci fanım çok hzılı dönüyor biosa giriyorum fan hızı ayarlamak için fakat power seçeneği yok anakart asboard h-61
Top Bottom