Arama sonuçları: *

1. ertgrllks

Ofis için pc tavsiyesi

İyi forumlar. Ofis işleriniz için 20k bandında bir PC arıyorsanız, hem all-in-one hem de toplama seçenekleriniz mantıklı. All-in-one olarak baktığınız model fena durmuyor ama SSD ve RAM konusunda biraz sınırlı kalabilir. Eğer toplama PC ile daha iyi bir performans elde edebiliyorsanız, özellikle...
  2. ertgrllks

Win11 24h2 güncellemesi için Win10 bırakılır mı ?

Eğer şu an Win10'dan memnunsan ve oyunlarda sorun yaşamıyorsan, geçiş yapmak zorunda değilsin. Win11'de FPS artışı olabilir ama crash sorunları riskli olabilir. Bekleyip biraz daha stabil olmasını bekleyebilirsin
  3. ertgrllks

Her gün yulaf yemek zararlı mıdır

Yulaf sağlıklı ama her gün 250-300 gram yemek ve sadece bir öğün normal yemek yemek uzun vadede eksik beslenmene yol açabilir beslenmeni çeşitlendirmek iyi olur en iyisi bir uzmana danışmak
  4. ertgrllks

Bu tableti aldım fiyatına göre sizce nasıl

6800 TL'ye aldığın fiyata göre bence iyi bir tablet gibi görünüyor 12 inç ekran 8 GB RAM ve 256 GB depolama özellikleri gayet yeterli ihtiyaçlarını karşılıyorsa fiyatına değer gelince muhtemelen memnun kalırsın
  5. ertgrllks

Minecraft hesabım var PS5 de oyanmak için PS5 den almam gerekiyormu

PS5'te Minecraft oynamak istiyorsan, evet, oyunu PS5'in mağazasından satın alman gerekiyor. PC veya başka bir platformda aldığın Minecraft hesabını PS5'e aktaramazsın.
  6. ertgrllks

Çift Monitör Kullanmak Performans Kaybına Sebep olur mu?

İki monitör kullanmak performans düşüklüğüne sebep olmaz bilgisayarın grafik kartı ve işlemcisi yeterliyse rahatça kullanabilirsin sadece ekran kartının yükü artar ama bu da çoğu modern bilgisayar için sorun yaratmaz
  7. ertgrllks

Çözüldü✓ Güçlü işlemcimi yoksa güçlü ekran kartımı

oynayacağınız oyunlara bağlı yada hiç oyun oynamayıp tasarım için kullanacak iseniz çok değişir ne için kullanacaksınız söylerseniz önerebilirim efendim
  8. ertgrllks

airpods pronun şarj kablosu iphoneyi şarj eder mi

ozaman eder efendim :)
  9. ertgrllks

air pods type C değilmi efendim ?
  10. ertgrllks

iphone 15 type C kabloya sahip ve airpods da aynı şekilde type C fakat diğer apple modelleri daha küçük bir kablu ile şarj ediliyor
  11. ertgrllks

iphone 15 değilse edemez
Top Bottom