Arama sonuçları: *

1. romawinchester0

Oyun oynarken anlık 4 5 saniye fps drop

açıkcası saatlerdir ona bakıyorum çözümlerin hepsini denemeye çalışıyorum şuan bi çözüm bulamadım.Tekrar fanı sök tak yapmak gibi bişey de yapmak istemiyorum.
  2. romawinchester0

fps drop yediğim an baktığımda yüzde 85 kullanıyor oyun cpuyu
  3. romawinchester0

Ramim 16gb kafayı yemek üzereyim asla çözümü bulamadım windows bios driverlar hepsi güncel
  4. romawinchester0

daha kötü oldu artık oynatmayacak derecede oluyor.anakartım b550mh psu PowerBoost VK-G3403S anakart b550mh acaba işlemciye zarar mı verdim takarken bundan olabilir mi
  5. romawinchester0

şimdi windows 11i 10a düşürüp formatlayacağım düzelmezse atarım
  6. romawinchester0

fanı takmadan önce sadece black myth wukongda yapıyordu,taktıktan sonra her oyunda yapmaya başladı bu oyun fortnite.
  7. romawinchester0

Oyundayken CPU kullanımı %100 oluyor.

Stok fanda 95 dereceleri gördükten sonra bugün kule tipi taktım sıcaklıkta gözle görülür düzelme var fakat 10 saniyelik fps drop yiyorum her oyunda.Cpu kullanımı bi anda yüze fırlıyor.
  8. romawinchester0

10 saniye falan bu şekilde kalıyor oyun
  9. romawinchester0

şuan farkettim sıcaklık değerleri değişti fakat drop girmesi daha kötü durumda işlemci bir anda yüzde yüz kullanıma çıkıyor ve 10 saniye kadar drop sorunu yaşıyorum
  10. romawinchester0

montajı beklediğimden daha kolaydı açıkcası.
  11. romawinchester0

dark freezer x123 taktıktan sonra değerler bu şekilde yardımcı olan ve fan önerenlere teşekkür ederim.
  12. romawinchester0

Kasadan olabilir diye düşünüyorum.Bu fanı montajlamak uğraştırır mı sence? Biraz çekiniyorum o konuda.
  13. romawinchester0

Bu tarz şeyleri çok duyuyorum bende neden bu halde onu asla çözemiyorum.
  14. romawinchester0

termal macun yeni,stok fan kullanıyordum üstteki dark freezer x123 önermiş sanırım onu alacağım senin farklı bi önerin var mı? 1725751554 işlemci ryzen 5 5600 termal macunu değiştireli 2 aydan fazla olmamıştır.
  15. romawinchester0

Kasayı alırken yetersiz fan oldugunu biliyordum ama bu kadar düşünmemiştim.Dark freezer x123 sipariş veriyorum şimdi teşekkür ediyorum. 1725751329 İkisi arasındaki fark nedir sence hangisini kullanmalıyım?
  16. romawinchester0

Ekstra bi fan mı takmalıyım sence? Normalde olmuyordu fakat AMD'nin son güncellemesinden sonra böyle oldu fark eder mi bilmiyorum tabi ki.
  17. romawinchester0

Sıcaklıklar bu şekilde ben tam anlamıyorum hala devam etmekte sorunum.
  18. romawinchester0

Merhaba oyun oynarken bi anda fpsim 3 e düşüyor 4-5 saniyeliğine.Bios güncel driverlar güncel.Düşük ayarlardada oluyor neden olduğunu bilmiyorum,bilen varsa yardımcı olabilir mi? RX6700 ryzen 5600 var.
Top Bottom