Arama sonuçları: *

• Users: Neaxy
  • Order by date
  1. Neaxy

Favori şarkınız nedir?

+2000 kez dinlemişimdir veya daha fazla
  2. Neaxy

İcardinin aldığı maaşla Ankara'da aç insan kalmayacağı

Futbol izlememeye devam et neden izlemedigin zaten belli anlamadığından
  3. Neaxy

25 diyorsun ya ondan dedim bu haberi yapacak tek yer Aspor ve gs muhabirleri 😁 Gs muhabirlerine Galatasaray taraftarı bile inanmiyor
  4. Neaxy

Aspor izlemekten vazgeç 🤗
  5. Neaxy

Corsair HS80 alınır mı?

Aklımda hyperx cloud 2 var ama birde bir üstü Hyperx Cloud 3 kablolu veya kablosuz var alınır mi veya hangisini önerisin veya başkada önerirsen bakarım
  6. Neaxy

Corsair HS80 alınır mı?

Yani rahat olabilirim herhangi bir kablosuz alirken bunu sordum çünkü cevabini bulamamistim varmı önerin hs850 maxdan başka önerin birazdaha uygun fiyatta
  7. Neaxy

Corsair HS80 alınır mı?

Bilmediğimden soruyorum bu kablosuz kulaklıklarda ses kasma konusunda ses geriden geliyormu bu yüzden biraz uzağım bu kablosuz kulaklıklardan içim rahat etmiyor kablosuzlari almaya bilmediğim için soruyorum daha önce hiç almadim bilmek istiyorum
  8. Neaxy

Çözüldü✓ 4080 Ekran kartı önerisi

Böyle bir sistem yapmayi düşünüyorum ama ekran kartlarında takılı kaldım mesela hangi ekran kartı mantıklı oyun için veya herhangi bir şey için uzun ömürlü ilk bilgisayar olsun istiyorum özelleştirmede 4 tane 4080 var bu yüzden merak ettim , henüz alamiyorum ama alacağım zaman bu tür sistem...
  9. Neaxy

Çözüldü✓ Sizce bu sistem bana yeter mi

Bu sistemi almayi düşünüyorum kafama yattı bu sistem ileri uzun yıllar kullanabileceğimi tahmin ediyorum bu yüzden bu fiyatlara çıktım tekli toplamaya uğraşamam bu nedenle hazır olarak bu sistemi seçtim sizce nasıl istediğim oyunu rahat ve kasma olmadan bsorunsuz oynamak için alacağım ,ilk...
  10. Neaxy

Çözüldü✓ 7800x3d sistem ,Sizce bu sistem almaya değer mi uzun yıllar

Nasıl kötü bir sistem oluyor bi aciklasana 7800x3d var ssdsi var soğutucusu var neresi kötü anlatsana 4080li zaten bundan daha iyisini bulur musun hazir sistem olarak
  11. Neaxy

3-5 fark oluyor diye görüyorum Anakarti 650 yapıp ssd 1kalir veya anakart 620 kalır ssd 2tb 80+i aşıyor onun gönderdiği zaten 78 tutuyor ben ise örneğin 7800x3d,Anakart 650, 2x16ram,360mm soğutucu ile 82.5 oluyor arada 3-5 fark sorun değil ondan bahsediyorum
  12. Neaxy

Evet onu gördüm sadece tekli istemedim onda öyle dedim beklemeyi sevmedigimden bu sistemi buldum ayni 4080 7800x3d ,2x16ram ve 360mm sıvı soğutma ekledigimde onunkiden biraz pahali oluyor ama önemli değil 3-5den bir şey olmaz sence bu söylediğim nasıl...
  13. Neaxy

Bakın ben klâsik oynanan oyunlari oynuyorum, örneğin lol,csgo,valorant ,codw, owerwatch, gibi oyunlar oynarim zaten diğer türlü oyunlarda oynarsam bile sorun cikarmasin istiyorum her oyunu sorunsuz oynamak için her şey,zaten ilk defa pc alacağım ve 70-75i gözden cikardim bu yüzden kasmasin...
  14. Neaxy

Valla ben bununla uğraşmam üşenirim :) 70le 80nin arasinda ne kadar fark var bilmiyorum ama ben zaten klasik oynan oyunlari oynayacağım sadece kasmasin yeter benim için tüm yükleyip oynadığım oyunlarda 4070 ti super bana yeterli geliyor sadece Anakarti ve Sıvı soğutma hakkında bir bilgim yok bu...
  15. Neaxy

Birde bu sistem var buna Corsair 2x16 ve 2gb ssd ekleyince 76 oluyor bunun ekran Kartı pny , diğeri galax hangisini alirsam pişman olmam değmesini istiyorum ve bu ilk bilgisayarim olacak bu yüzden iyi olsun istiyorum...
  16. Neaxy

Sıvı soğutma olsun istiyorum hangisi olsun bilmiyorum,ve Anakarti ASUS Prime B650M-R 7200MHz (OC) seçebilirim toplamda 74-75 oluyor sadece değermi almak için diye soruyorum
  17. Neaxy

Beyler bu kasaya, 7800x3d , önerirseniz Kasa HYTE Y40 siyah kırmızı ,corsair 2x16 , ssd xpgammix 2tb, sıvı soğutucuda eklersek önerdiğiniz sizce değermi ...
  18. Neaxy

Çözüldü✓ 45-50 bin sistem önerisi

Super yeterli sanırım herkes süper kullanıyor ti ile arasindaki farkı bilmiyorum 45-50 arası bakıyorum veya özelleştirme ile 55e vurabilir fiyat 32 ram , ssd ,depolama, yüksek olsun istiyorum herşeyi , sizlerden ricam Hem Süper hemde Super Ti li atarmisiniz yeterki öneri yapın yeterli benim...
  19. Neaxy

Çözüldü✓ 45-50 bin sistem önerisi

4070 ti super olsun ekran karti ,hiç anlamiyorum iyi olsun yeterli benim özelleştir yapabilirim ram 32, ssd1-2 , depolama falan ekleyebilirim kasa fiyatindan ayrı , ekran 240hz veya birazdaha iyisi kasayı alınca düşüneceğim yüklediğim her oyunda bir sorunu yaşamak istemiyorum akıcı olsun her...
Top Bottom