Arama sonuçları: *

1. A

logitech ses sistemleri hakkında

Öncelikle herkese hayırlı günler dilerim. Kullanmakta olduğum logitech marka ses sistemimde hoparlörden birinden hışırtılı ses geliyor. Temizlik vs. yapmama rağmen bunun önüne geçemedim. Son çare olarak sorun yaratan hoparlörü kaliteli bir hoparlör ile değiştirmek istiyorum. Ancak bu ses...
  2. A

Teamwiever uzaktan bağlantı

Merhaba arkadaşlar ben köy okulunda çalışıyorum. Çocuklar akıllı tahtadan abuk subuk şeyler açıyor. Bizde öğretmenler odasındayken çocukları kontrol etmek amaçlı teamwiever uygulamasını yüklemek istedik. Kişiye özel şifre falan belirledik her şey güzel . Fakat tek sıkıntı biz telefondan bağlantı...
  3. A

Çözüldü✓ Bilgisayarımda kilitlenme sorunu var

merhaba bilgi için teşekkür ederim sorunu çözdüm...
  4. A

Çözüldü✓ Bilgisayarımda kilitlenme sorunu var

Bilgisayarım herhangi bir zamanda ve herhangi bir uygulamada aniden kilitleniyor. mouse hareket ediyor ve arka planda açık video oynatmaya devam ediyor. Ancak hiçbir şeyi kapatamıyorum veya açamıyorum. Bir kaç dakika sonra düzeliyor. Ram değişikliği yaptım düzelmedi. Bu konuda bana yardımcı...
  5. A

Excell Formülü yapamıyorum

Öncelikle herkese merhabalar. Bilgisayarda işimle ilgili bir excell tablosu hazırladım. Bu tabloda örneğin hem kız olup hemde yaşı 18 olanları yada hem erkek olup hemde yaşı 22 olanları saydırmak istiyorum bunun için yardımcı olursanız sevinirim…
  6. A

Çözüldü✓ BİlGİSAYARIMDA KİLİTLENME SORUNU YAŞIYORUM

haklısınız belkide ondan kaynaklanan bir hatadır son sürüm yüklediğim zaman anında problem çıkarıyordu peki silsem komple driver ı bi süre öyle denesem
  7. A

DENEDİM HOCAM MALESEF ÇÖZÜM OLMADI... 1701090556 BU ARADA 650 W POWER VAR SİSTEMDE 80 PLUS SERTİFİKALI
  8. A

Öncelikle herkese merhabalar. Sistemin yaklaşık iki aydır aynı hatayı veriyor. Sorun tam olarak şöyle ; bilgisayar açıkken herhangi bir uygulamada (oyun,tarayıcı,excell vs.) aniden kilitleniyor mouse dışında hiçbir şey tepki vermiyor. mouse da birkaç tıklamadan sonra tepki vermiyor. Ekran...
  9. A

Bilgisayardan gelen sürekli tetik sesi

Öncelikle bu bir sorun mu bilmiyorum. Bilgisayarım açıkken kasadan sürekli şekilde tetikleme sesi geliyor.(Kasanın düğmesine bastığımızda gelen o ses) 4 - 5 kere bu ses geliyor ve bilgisayarda herhangi bir problem olmuyor. Bu konuda bilgi sahibi arkadaşların yorumunu bekliyorum. Şimdiden...
  10. A

Sizce c# mı öğrenmeliyim yoksa Blender mı?

Arkadaşlar merhaba . Çocukluğumdan beri bilgisayarla haşır neşir bir insanım. Üniversite de programlama öğrendim. Bilirsiniz pandemi döneminde ne kadar öğrendim denilebilirse. Ayrıca azda olsa blender eğitimi aldım. Modelleme yapmayıda kodlamayı da çok seviyorum. Ancak ben sadece bir konuda...
  11. A

Bu kart işimi görürmü

Battlefield serileri wolfeintein gibi...
  12. A

Bu kart işimi görürmü

Bilgisayar öğretmeniyim blender çalışmak arada sırada da oyun oynamak için alıcaktım
  13. A

Bu kart işimi görürmü

Merhabalar 2250 tl ye lp 1050 ti buldum sizce değermi.
  14. A

Ekran kartım çok ısınıyor

İyide bi süre sonra sistem siyah ekran veriyor 😕
  15. A

Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama yüklenmedi maalesef 50 dereceyi aşmıyor sıcaklık 1624999089 ?? 1624999185 R7 370
  16. A

Fotoğraf yüklemeye çalıştım ama izin vermedi 50 dereceyi geçmiyor gösteriyor oysaki kart yanıyor
  17. A

1624987364 Gayet normal gözüküyor ama kartın üstüne elimi koyduğum zaman resmen elimi yakıyor 1624987421 R7370 1624987539 1624988313 R7370 1624988378 Haklısın ama oyun felan oynamıyorum ki ekran kartı tamamen boşta işin garibi uygulamadan bakınca normal gözüküyor
  18. A

Merhaba arkadaşlar daha önce konu açmıştım ekran kartım da sorun olduğunu düşünüyorum kart neden se boşta bile çok ısınıyor fanları amd nin programını kullanarak açtım bu şekilde bir sorun olmuyor.Sıcsklık değerlerine baktığımda normal gözüküyor.(Farklı programlarla denedim) ama kasayı açıp...
  19. A

Ekran kartım anormal şekilde ısınıyor

hayır işin garibi fanlar hiç dönmüyor zaten oyun falan oynamıyorum ki
  20. A

Ekran kartım anormal şekilde ısınıyor

termal macun değişimi yaptım ancak yine ısınıyor kart ölçüm de yapamıyorum çünkü siyah ekran geliyor 1624548704 kaldırdım termal macun yeniledim temizledim kartı ancak halen ısınıyor bios ekranında bile ısınıyor kart hemde çok fazla elimi üzerinde tutamıyorum
Top Bottom