Arama sonuçları: *

1. AkifM2009

Yardım Bu laptop nasıldır 40-46k

baya fazla fark yaratiyor
  2. AkifM2009

Yardım Bu laptop nasıldır 40-46k

İntel istiyorsan guzel fiyat ama daha ucuza Ryzen islemcili versiyonlari da var hatta baska marka 4060 laptoplar da var ucuza. Ama 42K ya gideri var. 512 ssd sorun ama evet.
  3. AkifM2009

Samsung Galaxy A55 vs Xiaomi 13T

Evet o durumdayim suan. Asil istedigim model S23 ama param yetmiyor zaten yetsede ailem o fiyatdaki telefonu disari goturmeme bile izin vermez uygun fiyatli bisey almak zorundayim. Arastirdim ettim bana uygun bu 2 modeli buldum cok kararsizim.
  4. AkifM2009

Sıfır laptopmu 2.el mi

tavsiye etmem islemcinin nesli belirtilmemis, 20gb ramde o kadar fark etmez bence ayrica ekran karti 4gb ama hangi ekran karti gt710-un bile 4gb versionu vardi ozelliklerini detayli vermemis. 20k ya daha guzel sifir laptoplar bulabilirsiniz
  5. AkifM2009

Yardım Xiaomi Sürüm Düşürme

Xiaominin resmi sitesinden Mi Flash Unlock tool indirip telefonda gerekl ayarlari yaptiktan sonra telefonu pc ye baglayip bootloader kilidini acin sonra da bilgisayara miui14 un telefonunuza uygun rom-unu indirin telefonunuza twrp kurup ordan romu kurun internette detayli videolarini bulabilirsiniz
  6. AkifM2009

Hala kararsızım. Çok saçma bir şey söyleyeceğim bu gün rüyamda Xiaomi 13T almıştım ve telefon elimi yakmıştı sonra babam A55 ile değişiriz dedi, sanki rüyalarım bana mesaj veriyor gibi. Komik
  7. AkifM2009

Arayüz ayrı akıcılık ve stabillik ayrı. Arayüz olarak Miui hala ayni miui. Akıcılık konusunda evet Mi13T baya akıcıydı ama bazi şeyleri yapamamak miui de sinirimi bozuyor ve tekrar söylüyorum Xiaomi almak kumar gibi kötü çıkma ihtimalı göz ardı edilemiyecek kadar var.
  8. AkifM2009

3 Yıldır Miui kullandım ve evet kötü değil ama one ui kat kat daha iyi. HyperOS 2 ile geri dönemeyeceksiniz bootloader kilidi açma olayı kalkıyor izin vermeyecekler. Samsungun sorunları nedir söyleseniz sevinirim.
  9. AkifM2009

Maalesef 13T Pro-ya param yetmiyor yetse S23 alırdım. Ayrıca aradakı 600K puan farkı sizin deneyiminizde baya fark yaratıcaktır. Akıcılık konusunda 2 cihazda iyi. 13T almak kumar gibi, eger üretimde sorun olursa güzelim cihaz kullanılamaz oluyor, eger sorun yoksa harika cihaz.
  10. AkifM2009

Düz 13T ile Pro arasında baya fark var. 1728494045 İMEİ-ni dert eden yok suan millete sorsan ne oldugunu bile bilmiyorlardir
  11. AkifM2009

Redmi 13 Pro? Note 13 Pro ve ya Xiaomi 13 pro olmasin
  12. AkifM2009

Evet Xiaomi 13T genel olarak daha iyi fakat arayüz, batarya olarak zayıf ve birçok cihazda ısınma sorunu var.
  13. AkifM2009

Samsung Galaxy S24 FE vs Xiaomi 14T

Net S24FE bir çok sebebi var.
  14. AkifM2009

Discord alternatifi önerisi

Açılır bence umudu kesme
  15. AkifM2009

Mi13T güzel cihaz ama ısınma sorununu bir çok kullanıcı dile getiriyor. A55-de genel olarak ısınma sorunu yok gibi. Ama arada performans farkı var. Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz?
  16. AkifM2009

Discord alternatifi önerisi

Ben şuan sohbet için skype kullanıyorum Discord açılana kadar idare eder. Teams da kullanlıabilir.
  17. AkifM2009

BU FİYATA BU SİSTEM ALINIR MI ACİLL

2-3 yıl götürür ama işlemciyi değiştirmeli olursun fena değil ama
  18. AkifM2009

Siz hangi cihazı kullanıyorsunuz hocam?
  19. AkifM2009

Merhabalar Azerbaycanda yaşıyorum ve şu anda Xiaomi 13T (kısaltarak Mi13T diyeceğim) ve Samsung A55 bir indirimde çok yakın fiyatdalar. Sonuna kadar okursanız sevinirim. Benim için önem sırasına göre 1. Batarya 2. Uzun ömürlülük 3. Arayüz 4. Performans 5. Tasarım 6. Kamera geliyor. Kısaca...
Top Bottom