Arama sonuçları: *

1. Echizeinn

Anakart önerisi istiyorum yükseltmeye açık

Merhaba arkadaşlar size danışmam gereken bir konu var ryzen3 3100 işlemci gtx 1050 ti ekran kartı ve t force cl16 ddr4 32 gb ramim var ve geçen hafta amazondan gigabyte b550 gaming x v2 aldım ama ne yaptıysam anakarttan verim alamadım ve iade ettim şuanda ortalama 4500 TL ye kadar zorlarsam...
  2. Echizeinn

600-800 ₺ ryzen işlemci tavsiyesi

çok teşekkür ederim ryzen 3 3100 daha mantıklı bi tercih olacak sanırım zaten aynı soket olduğu için ilerde farklı bi ryzen ile upgrade imkanım da olacaktır 1607529515 sizce a320m s2h mı daha mantıklı olur bütçe söz konusuyken yoksa yinede b450m s2h mı almalıyım
  3. Echizeinn

peki 4 çekirdek olması benim için sorun yaratırmı ilerde çünkü bi süre upgrade yapamam
  4. Echizeinn

daha almadım ama ikinci el uyguna buldum 300 TL ye onun için anakartı söylememiştim dikkate alıyorum önerini teşekkürler
  5. Echizeinn

letgodan ikinci el işlemci bakıyorum anakartı b450 s2h olarak ayarladım ancak ryzen serisinde ikinci elde 600-800 TL bandında bi işlemci tavsiyesi rica ediyorum ryzen 3 lerin hepsi 5 lerden kötü mü onu da bilmiyorum ancak apu işlemci istemiyorum elimde gtx 1050 ti var apusuz işleemci...
  6. Echizeinn

işlemci kullanımım%65 altına düşmüyor boştayken

teşekkür ederim opera gx i kaldırınca sorunum çözüldü
  7. Echizeinn

işlemci kullanımım%65 altına düşmüyor boştayken

merhabalar elimde amd a8 7600 işlemcim var ancak bikaç hafta önce yeni monitör alınca çift monitör kullanırken işlemcimin neredeyse sürekli tam kapasite çalıştığını farkettim bununla bi ilgisi var mı yok mu bilmiyorum ancak bilgisayarın boşta kullanımda %60 65 leri opera browserde tek sekme...
  8. Echizeinn

altyapısız daireye internet

maalesef hocam hiç yok
  9. Echizeinn

altyapısız daireye internet

merhabalar öncelikle iyi forumlar şuanda aldığım adresten farklı bir adreste (pandemiden dolayı) superbox 10-10 paralel paket kullanıcısıyım ancak ekimin 15 inde taahhütüm bitti ve internetim 8 mgbt den 1,20 lere düştü ve haliyle kullanılmaz hale geldi müşteri hizmetlerini onlarca defa aradım...
  10. Echizeinn

işlemcilerin farkı hakkında yardım

yani daha düşük frekans değerinde daha fazla verim üretmesinin nedeni temel olarak bu doğru mu
  11. Echizeinn

işlemcilerin farkı hakkında yardım

merhabalar arkadaşlar saçma bi soru olarak gelebilir ancak işlemciden anlamıyorum pek şimdi benim elimde amd a8 7600 3.9 ghz (turbo) hıza çıkabilen bir işlemcim var ancak r5 1600 af ye bakınca 3.6 ghz olarak görünüyo işlemcide önemli olanın ghz olduğunu düşünüyordum bunların arasındaki fark...
  12. Echizeinn

donanıma ayrılan bellek (acil)

biosum güncel dual graphics kapalı görüntü bağdaştırıcı peg modunda yani sadece pciexpress seçili belirttiğiniz linkteki işlemi de gerçekleştirdim ancak sonuç hala aynı maalesef :(
  13. Echizeinn

Apu kullanmıyorum işlemcim apu ancak ben harici ekran kartı olarak gigabyte gtx 1050 ti kullanıyorum
  14. Echizeinn

sanırım dual channel ve anakartta 2 ram slotu var anakartım msi a68 hm e33 v2 fm2+
  15. Echizeinn

ancak bi şekilde bu ram olayını çözmem gerekecek yani donanıma ayrılmış şekilde görünmesi çok garip
  16. Echizeinn

Module 0: Empty Module 1: DDR3, 4096 MB, 64-bit, 1600 MHz DIMM 1 CHANNEL A A1_Manufacturer1 F3-12800CL9-4GBXL Module 2: Empty Module 3: DDR3, 4096 MB, 64-bit, 1600 MHz DIMM 1 CHANNEL B A1_Manufacturer3 F3-12800CL9-4GBXL 0.000: Detecting usable memory (4058 MB theoretical max)...
  17. Echizeinn

Yardım amd a8 7600 apu işlemci ekran kartı desteği

ben amd a8 7600 ile gtx 1050 ti kullanıyorum aralıklarla darboğaz yaşıyorum ancak çok fazla rahatsız edici değil
  18. Echizeinn

MAX 350 TL MÜZİK DİNLEMEK İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ YAPAR MISINIZ

rica ederim deneyimleme şansım olan ve uzun süreli olarak kullandığım philips sony ve creative markaları var ancak beni içlerinde hepsinden fazla tatmin eden creative di ancak hala kulaklık satıyor mu bilmiyorum eğer hala creative satılıyorsa ve bütçene uygunsa tercih edebilirsin
  19. Echizeinn

evet ramlar aynı paket olarak 8 gb 4x2 şeklinde satın almıştım 1599344832 şuan yanımda flash bellek yok memtest86 usb olmadan yapılabiliyor mu ?
  20. Echizeinn

MAX 350 TL MÜZİK DİNLEMEK İÇİN KULAKLIK ÖNERİSİ YAPAR MISINIZ

bence akg ürünlerini incelemelisin
Top Bottom