Neler Yeni

altyapısız daireye internet

Echizeinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre mert demirci
Instagram
echizeinn
Steam
emremert41
merhabalar öncelikle iyi forumlar şuanda aldığım adresten farklı bir adreste (pandemiden dolayı) superbox 10-10 paralel paket kullanıcısıyım ancak ekimin 15 inde taahhütüm bitti ve internetim 8 mgbt den 1,20 lere düştü ve haliyle kullanılmaz hale geldi müşteri hizmetlerini onlarca defa aradım ancak daha işlem yapılırken telefonu kapatmadan tekrar aynı hızlara düşüyor internetim bende haliyle binada altyapı olmadığı için başvurular yaptım ancak türk telekom bölgede 3-6 ay arasında saçmasapan süreler veriyor yeniden superboxu iptal edip yeniden abonelik açtırırsam da paket fiyatı ikiye katlanıyor bu noktada sizlere sorum şu olacak eğer eve sabit telefon bağlatırsam altyapı sorunum ortadan kalkar mı bu sayede internet bağlatabilir miyim? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler iyi forumlar :)

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
merhabalar öncelikle iyi forumlar şuanda aldığım adresten farklı bir adreste (pandemiden dolayı) superbox 10-10 paralel paket kullanıcısıyım ancak ekimin 15 inde taahhütüm bitti ve internetim 8 mgbt den 1,20 lere düştü ve haliyle kullanılmaz hale geldi müşteri hizmetlerini onlarca defa aradım ancak daha işlem yapılırken telefonu kapatmadan tekrar aynı hızlara düşüyor internetim bende haliyle binada altyapı olmadığı için başvurular yaptım ancak türk telekom bölgede 3-6 ay arasında saçmasapan süreler veriyor yeniden superboxu iptal edip yeniden abonelik açtırırsam da paket fiyatı ikiye katlanıyor bu noktada sizlere sorum şu olacak eğer eve sabit telefon bağlatırsam altyapı sorunum ortadan kalkar mı bu sayede internet bağlatabilir miyim? şimdiden yardımlarınız için teşekkürler iyi forumlar :)
altyapı hiç mi yok ?

Echizeinn

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
20
İsim
Emre mert demirci
Instagram
echizeinn
Steam
emremert41
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

leroxy

80+ Platinum
En İyi Cevap
24
Dahası  
Reaksiyon skoru
17,886
İsim
Alp
İlgilendiği Kategoriler
İnternet Hizmetleri - Yayın Servisleri - Riot Games
maalesef hocam hiç yok
o zaman ilçe müdürlüğüne tüm bina veya site ise yönetici vb. dahil olacak şekilde imza toplayıp dilekçe yazarak göndermeniz, erişim ve altyapı planlama birimiyle görüşmeniz lazım.
ayrıca süreci hızlandırmak için Twitter'dan TTDestek'e yazabilir, etiketleyerek tvit atabilirsiniz.
Yine süreci hızlandırmak için size özelden atacağım e posta adresine isim soyisim adres ve iletişim bilgilerinizi yazarak e posta atın. bu son adımı yarın sabahtan yapın ki sistemde göz önüne düşsün.
Bol şanslar.

Yılan Serdar 3T

80+ Gold
En İyi Cevap
2
Çok zor alt yapı gelecektir en az 3 4 ayı var. Redbox gibi alternatiflere bakın derim.

Top Bottom