Arama sonuçları: *

1. jaroslav

Yardım Telefonum Wi̇-fiye Bağlanmiyor

yanımda arkadaşım sorunsuz kullanabiliyor ama android telefon ile
  2. jaroslav

Yardım Telefonum Wi̇-fiye Bağlanmiyor

arkadaşlar fotoğraflarda gördüğünüz gibi güvenlik zayıf hatası veriyor sabah kullandığım wifi yi şimdi kullanamıyorum modem bana ait değil modemi vs kapatıp açma şansım yok neden böyle yapıyor olabilir?
  3. jaroslav

Yardım Telefonum için PowerBank önerir misiniz?

14 Pro Max telefon kullanıyorum bu telefon için önerebileceğiniz kaliteli powerbank var mıdır?
  4. jaroslav

Yardım Yurt Dışı Telefon Almak İstiyorum Hala Mantıklı Mı?

Hocam ablam erasmus için polonyada şuanda 18 şubatta inşallah geri dönecek türkiye'ye onun üzerine kayıt ettirmek istiyorum. herhangi bir sorun yaşar mıyım hat konusunda da kendi hattımı onun üzerine taşıyıp kullanabilir miyim?
  5. jaroslav

hocam gidip kendi alma şansım yok şuanda. arkadaşım bu alım satım işleriyle uğraşıyor ıraktan getirtiyor 1480 dolar uygun geldi ondan almayı düşünüyorum 1674736633 inşallah hocam.
  6. jaroslav

teşekkür ederim 1480 dolar ucuz mu sizce fiyat olarak nasıl? Iraktan getirilmiş cihaz sıfır kapalı kutu 256 gb
  7. jaroslav

Arkadaşlar arkadaşım yurt dışı sıfır kapalı kutu 14 pro max satıyor 1480 dolar. Almak istiyorum fakat kayıt işlemi nasıl oluyor? Ablam yurt dışında 18 şubatta geri dönecek telefonu onun üzerine kayıt edebilir miyim? Almak sizce mantıklı mı akıl verir misiniz?
  8. jaroslav

Yardım iPhone 11 6 ay sonra pil sağlığı 99 a düştü normal mi ?

%30 şarjın altında çok nadir kullandım şarjda iken hiç oynamadım ve telefonda oyun oynamıyorum 1659519919 peki arkadaşlar garanti bitimine yakın garantiye göndersek pil değişimi yaparlar mı ? bilgisi olan
  9. jaroslav

üzdü açıkcası ya düşeceğini biliyodum elbette her gün açıp bakıyordum pil sağlığına bugün baktım 99 a düşmüş baya dikkat ediyorum bataryasına
  10. jaroslav

arkadaslar telefonu 5 şubat tarihinde almıştım. pil sağlığı bugün 99 a düşmüş normal mi sizce ? Telefon: iPhone 11
  11. jaroslav

Mavi Ekran Bluestacks ve LDplayer Kurarken Mavi Ekran Alıyorum

Arkadaşlar bilgisayarım normal kullanımad hiç bir sıkıntı yok fakat bluestacks ve ldplayer kurmaya çalıştığımda tam yüklenmek üzereyken bilgisayar mavi ekran hatası veriyor nasıl çözebilirim başına gelen var mı ?
  12. jaroslav

E Devlet Üzerinden Askerlik Tecili Kaldıramıyorum?

Arkadaşlar 21 yaşındayım askerliği aradan çıkarmak istiyorum tecili kaldırmak istiyorum fakat e devlette aşağıda görmüş olduğunuz hatayı veriyor şubeye illa gitmem gerekiyor mu bileniniz varmı yardım eder misiniz.
  13. jaroslav

Çözüldü✓ r5 5600 veya 5600x için soğutma önerisi

hocam o soğutmayı biliyorum soğutmanın kalitesine bağlı tabii ki t6 hiç bir ise yaramıyor ama onu demek istedim.
  14. jaroslav

Çözüldü✓ r5 5600 veya 5600x için soğutma önerisi

sıvı soğutma öneririm t6 falan soğutamıyor denedim 240 lık sıvı soğutmaya geçtim dünya varmış.
  15. jaroslav

8+16 ram Dual Channel çalışır mı

olmaz öyle aynısı olmasına özen gösterin
  16. jaroslav

Ana Konu 🔥 Yayında ! Donanım Arşivi Foruma Özel Sistem !

bu adam gerçekten işini hakkıyla yapıyor izleyicilerine gerçekten değer veren sayılı adamlar bazı (isim vermeyeceğim) youtuber twitcher yayıncıları sistem çıkarıyorlar akakçeden topluyorsun daha ucuza geliyor. Ama sözde indirimli sistem diye satıyorlar bu adamın her çıkardığı sistem f/p ve...
  17. jaroslav

Ana Konu DA-FORUM Sistem Çıktı 🔥

alacak arkadaşlara hayırlı olsun
  18. jaroslav

Valorant hesabım kitlendi

hesabı satın aldıysan eski sahibi geri almış senden hesabı. yapabileceğin tek şey seninde hesabı banlatmak olur satın aldığını kanıtlayarak geri alman imkansız.
  19. jaroslav

4900 TL'ye Dizdigim sistem nasil olmus?

hayırlı olsun güzel olmuş :)
Top Bottom