Arama sonuçları: *

• Users: Roix
  • Order by date
  1. SIFIR ALINMIŞ KASA-MONİTÖR | KUTU FATURA GARANTİ |

SIFIR ALINMIŞ KASA-MONİTÖR | KUTU FATURA GARANTİ |

Ryzen5 5600x Asus Prime B550M-K 4600MHZ Asus GeForce RTX 4060Ti DUAL OC 8GB KIOXIA 1TB Exceria Plus G3 NVMe M.2 SSD 5000MB Okuma/3900MB Yazma G SKILL 32GB 3200MHZ RAM Vento VG22A - FSP HYPER 80+ 650W CoolerMaster Hyper 212 ARGB İşlemci Soğutucu AOC 27'' 240Hz 0.5 ms Curved Led Monitör ÜRÜN...
  2. Roix

Öneri F/P AMD İşlemci Önerisi

https://www.trendyol.com/amd/ryzen-5-5600-4-4ghz-35mb-65w-am4-islemci-p-277077090 bununla arasındaki fark nedir
  3. Roix

Öneri F/P AMD İşlemci Önerisi

Merhaba Arkadaşlar 2000 - 3000 TL arası amd işlemci önerir misiniz? Sistemim Gigabyte B450 gaming x Corsair 8x8 Ram Asus Tuf GTX 1650 4GB FSP 550w 80+
  4. Roix

M2 SSD Önerir Misiniz?

SSD önerisi lazım arkadaşlar anakartım gıgabyte b450 gaming x https://www.hepsiburada.com/samsung-970-evo-plus-nvme-500gb-3500mb-s-3300mb-s-m-2-ssd-mz-v7s500bw-p-HBV00000HUL3W...
  5. Roix

Yardım AMD Ekran Kartlarına Gelen Güncelleme

eski sürümü yükledim sorun hala devam ediyor dediğin gibi kartta sorun var heralde
  6. Roix

cidde sorunlu kart ya
  7. Roix

sitesinden eski sürümü indirmem yeterli olur mu çok bilgim yok bu konu hakkında
  8. Roix

Merhaba Ekran kartım Sapphire RX5500xt son gelen güncelleme ile her girdiğim oyunda crash atıyor. Sebebi nedir yardımcı olabilir misiniz.
  9. Roix

Yardım Güç Kaynağından Gelen Cızırtı Sesi

bigisayar kapalıykende ses geliyor güç tuşunu kapattığımda ses kesiliyor
  10. Roix

Yardım Güç Kaynağından Gelen Cızırtı Sesi

Bilgisayarı toplayalı 2 3 hafta oldu ve son zamanlarda psudan cızırtı sesi gelmeye başladı sorun ne olabilir ve bu şekilde kullansam bunun diğer parçalara bir zararı olur mu? İşlemci : Ryzen 5 2600 Anakart : Gigabyte B450 gaming x RAM : Corsair vengeance 8gb 3000mhz Ekran Kartı : Sapphire...
  11. Roix

Yardım Ekran da kırılma ve kapanma sorunu

Bu sorunlar düzelir mi sizce 1589130827 Gıgabyet B450 Gaming x anakartım
  12. Roix

sorun ekran kartındamıdır peki. Forumlara baktığımda çoğu kişi bu ekran kartından şikayetçi
  13. Roix

RX 5500 xt 4 gb ekran kartım var aldığımdan beri sorun yaşıyorum herşeyi düzelttim şimdi ise ekranda kırılma ve bazen de kırmızılıklar oluyor. Ekran bi anda kendiliğinden kapanabiliyor. Sorunu nedir bilen biri yardmcı olursa sevinirim.
  14. Roix

Yardım SİSTEM HAKKINDA

tamamdır sağolun kablolarını kontrol edicem ^^
  15. Roix

Yardım SİSTEM HAKKINDA

İşlemci : Ryzen 5 2600 Anakart : Gigabyte B450 gaming x Ram : Corsair vengeance 8gb 3000mhz Ekran Kartı : Sapphire rx5500 xt 4gb 128bit SSD : Sandisk 480gb Güç Kaynağı : FSP 550w 80+ Bu sisteme güç kaynağı yeterli olur mu ekran kesilip kapanmaya başladı. Sorun güç kaynağında değilse neyde...
  16. Roix

Yardım rx 5700 stutter ve fps drop mini stutter

Ekran kartı kaynaklı olabilir bende de rx5500 xt var driver yükleyemiyorum galiba driverlarında sorun var bu serinin
  17. Roix

Yardım Bİlgisayar ekran kartını okumuyor

Ekran kartını yeni aldım aygıt yöneticisin de ekran kartı okunmamış olarak gözüküyor bu durum için ne yapabilirim yardımcı olur musunuz?
  18. Roix

Yardım RX 5500 xt driver sorunu

Ekran kartını yeni aldım kurulumlarını yaptım ekran kartının driverlarını indirirken bilgisayar kapanıyor windows kurtarma ekranı geliyor format atmadan da düzelmiyor sorun ne olablir yardımcı olabilir misiniz ekran kartını yeni aldım iade etmek istemiyorum bu dolar kurunda böyle bi ekran kartı...
  19. Roix

Öneri amd anakart önerisi

Hangi markanın anakartını alabilirim sence
  20. Roix

Öneri amd anakart önerisi

Ryzen 2600 var
Top Bottom