Arama sonuçları: *

1. emirhan1234

Kütüphaneye üye olmak istiyorum

olur Direkt gidip başvurayım yani 1711552288 direkt gidip sormaya karar verdim. 1711552308 üyelik kartı tarzı bir şey de verebilirler bence 1711552333 olur öyle yapacağım reis
  2. emirhan1234

Bursa üçevler kütüphanesine gitmek istiyorum internet sitesine mi bakmam gerekiyor bunun için
  3. emirhan1234

Herkese merhabalar bu sene sınava hazırlandığım için kütüphaneye gitmek istedim, fakat gitmeden önce aramam gerekiyor mu ya da oraya gidince üye mi olmam gerekiyor yardımcı olabilirseniz çok sevinirim saygılar
  4. emirhan1234

Devrenin üzerinden amfime nasıl güç alabilirim?

Herkese merhabalar dvd writerin güç anakart kısmının fotoğrafını aşağıya bıraktım bunun hangi kablolarından güç alabilirim kafamı baya karıştırıyor yardımcı olabilirseniz sevinirim :)
  5. emirhan1234

🤯Bipolar Bozukluk Testi🤯

6. emirhan1234

philips MX2500 anakartını nasıl test edebilirim?

Herkese merhabalar ürün çalışıyor hiçbir sıkıntısı yok fakat içim rahat etmedi küçükken çakmakla yakmıştım fakat dediğim gibi çalışıyor ellimde multimetre de var nasıl test edebilirim bunun ile yardımcı olabilirseniz sevinirim (5+1 ses sistemi)
  7. emirhan1234

bu dış filitre nasıldır?

Yanlış yazmışım anlık olarak hızlı hızlı yazayım derken yukarıdaki filtre ile ilgili bilgin varmı?
  8. emirhan1234

bu dış filitre nasıldır?

Herkese merhabalar akvaryum için dış filtre almaya karar verdikte sizce bu fitire nasıldır ve amazondan alacağım fakat gönderen amazon germany olduğu yazıyor üstüne vergi vb. ücret gelir mi yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  9. emirhan1234

HANGİ ŞEHİRLERE GİTTİNİZ?

10. emirhan1234

Meslek eğitimi almak istiyorum?

Herkese merhabalar ben Anadolu lisesindeyim 12. Sınıfa gidiyorum fakat meslek lisesine gidemediğim için çok içimde kaldı meslek eğitimi de almak istiyorum nasıl alabilirim bu eğitimleri yardımcı olabilirseniz çok sevinirim
  11. emirhan1234

Matematik problemler yapabilmek için bir konu bitirmemize gerek var mı?

Msü sınavına hazırlandığım için sıkıntı olacağını düşünüyorum hızlı şekilde bitirmem lazım bu kampı günde 2-3 video izleyerek
  12. emirhan1234

Ant matematik bitirmiştim orda vardı iki konu da 1708803768 https://www.youtube.com/playlist?list=PLxSXQclq3muCV7NSRRSNTOqYKF1AVLE48 bu kampı izleyeceğim nasıl sence
  13. emirhan1234

Herkese merhabalar ben matematik problemler çalışacağım da öncesinde bir konu bitirmeme gerek var mı matematik temelim orta seviyelerde yardımcı olabilirseniz sevinirim
  14. emirhan1234

Sizce bu site güvenilir midir?

Herkese merhabalar bu siteden Saat almaya karar verdim.Fakat çok güvenilir gelmedi sizce? yardımcı olabilirseniz sevinirim :D https://atongm.com/collections/smart-watch/products/atongm-kr88-outdoor-spor-saati-1-57-inc-su-gecirmez-akilli-saat-bluetooth-konusma
  15. emirhan1234

Öneri Sizce hangisi iyidir?

Youtube de markanın baya incelemesini çoğu kişi yapmış aslında ama bilemedim
  16. emirhan1234

yok sakinim merak ettim başka saatlere de bakmak istedim attıklarımı alacağım kesin değil zaten .d
  17. emirhan1234

Güzel olan saatlerden atabilir misin o zaman
  18. emirhan1234

Herkese merhabalar bu iki saatten birisini almayı düşünüyorum da hangisini alsam bilemedim büyük dayanıklı bir saat istedim.fakat 1k olan daha büyük olmasına rağmen biraz daha küçük olan niye 1.6k ya satıyorlar anlamadım yardımcı olabilirseniz sevinirim...
  19. emirhan1234

Belirli derslerden belirli konuları bitirmek istiyorum?

Herkese merhabalar MSÜ için çalışıyorum.Fakat çok az bir zaman kaldı en çok çıkan konuları teker teker bitirmek istiyorum fakat kafama takılan bir soru var.bu konuları bitirmek için başka konuları da bitirmemiz gerekiyor bunu nasıl yapabilirim ve anlayabilirim bilmiyorum yardımcı olabilirseniz...
  20. emirhan1234

Göz numaralarım nasıl?

benim değerlerim nasıl ayrı ayrıymış astigmat ve miyop sadewce sol gözüm 1.25 olduğu için kaldım.
Top Bottom