Arama sonuçları: *

1. DxReadTR

Rx 580 ekran kartı alınır mı?

RX 580 kullanıcısı olarak hayır boşta 55 derecede her daim veya benimkinde bir sıkıntı vardır ama nvidia almaya dikkat et bir sürü rehber nvidia için amd de uğraşman gerekiyor
  2. DxReadTR

İnternetin aynı yerde sürekli farklı çekmesi

Masaüstünde 106mbps veriyor laptop ile 20yi anca görüyor pcde kablo ile bağlanıyor laptopun kendi kablosuz bağlantı şeyini kullanıyoruz aradaki fark bir kablo ile bu kadar olabilir mi yoksa başka bir sıkıntı mı var
  3. DxReadTR

Turkcell de çalışaan vpn önerisi

Proton vpn surfshark nordvpn hiçbiri çalışmıyor türkcellde çalışan vpnler nedir
  4. DxReadTR

20k pc toplama önerisi

Yeni pc alacağım biraz daha çıkabilirim ama kasanın nzxt olmasını istiyorum benim için pc var mıdır
  5. DxReadTR

Turkcell 100 mbps internet iyi mi

Ailemi ikna edemiyorum onlar için vodafone turkcell ve turktelekom dışında seçenek yok onlar için
  6. DxReadTR

Turkcell 100 mbps internet iyi mi

Fibere sonunda geçebiliyorum turkcell iyi midir oyun indirme yayın açma video yükleme vs. de performansı nasıl
  7. DxReadTR

Bilgisayarım iyi ama çok yavaş

Sağolasın denerim bunuda
  8. DxReadTR

Anakartda 3.0 varmış 970 evo plus alıcam
  9. DxReadTR

980 pro düşünüyorum bütçem yetiyor 500gb lık olanına
  10. DxReadTR

Hocam ne zamandır m2 ssd alma fikrim vardı şuan yazdığım yazılarda geç gelmeye başladı baya yavaşladı m2 ssd alsam sorunu çok büyük ölçüde çözerim
  11. DxReadTR

Bi virüs taraması yapayım
  12. DxReadTR

1700493181 Peki yeni ssd alana dek geçici bi çözüm yok mu formattan başka hani pc şuan maç özeti açık top kasa kasa gidiyor
  13. DxReadTR

https://www.amazon.com.tr/KIOXIA-Exceria-480GB-SATA3-2-5/dp/B087CPLWKP/ref=asc_df_B087CPLWKP/?tag=trshpngglede-21&linkCode=df0&hvadid=510299781562&hvpos=&hvnetw=g&hvrand=1103303111875965881&hvpone=&hvptwo=&hvqmt=&hvdev=c&hvdvcmdl=&hvlocint=&hvlocphy=21074&hvtargid=pla-925864164611&psc=1&mcid=c042...
  14. DxReadTR

Nasıl hızlandırabilirim
  15. DxReadTR

1700492799 Korsan indirmedim hiç
  16. DxReadTR

Atmak istiyorum ama en son attığımda hdd de kurulu olan oyunlar kalmıştı fakat zorla tekrar indirmek zorunda kalmıştım
  17. DxReadTR

1-1.5 yıl olmuştur heralde
  18. DxReadTR

KIOXIA 256gb ssd temiz kurulumdan kastınız ney
  19. DxReadTR

İkiside var windows ssd ye kurulu o testi nasıl yapacağım
  20. DxReadTR

RX 580 8GB Ryzen 5 1600af sistemim var ama pc çok yavaş hani öyle böyle değil roblox bile açılmadan çöküyor driver güncelledim yok inanılmaz yavaş ney bunun sorunu 8gb ramim var ayrıca
Top Bottom