Arama sonuçları: *

1. B

Epic Games Mail ve Şifremi hatırlamıyorum

Mailini de hatırlamıyorum kısaca elimdeki tek şey kullanıcı adı ve Google Authenticator Kanıtlamam için ne yapmalıyım
  2. B

Kullanıcı adı hiç kurtarmıyo yani deme :( Gta 5 almıştım
  3. B

Arkadaşlar selamlar öncelikle, Yaklaşık 1 yıl önce açtığım Epic Games hesabıma dünden beri girişi yapmaya çalışıyorum ancak e maille giriş yapmam gerekiyor ben maili unuttum fakat hesabın kullanıcı adını biliyorum çünkü steam guard mantığıyla güvenlik amaçlı google Authenticator var.Oradan...
  4. B

Yardım Kasamdan gelen plastik yanığı kokusu

Sence neden olmuştur 1591279023 Ve Sence neresi yanmıştır
  5. B

Yardım Kasamdan gelen plastik yanığı kokusu

Arkadaşlar öncelikle selamlar herkese... Coolermaster masterbox lite 5 500w kasam var.11 aydır kullanıyorum sistemimi lakin 3 gün önce her zamanki gibi bilgisayarımı açtım ve pes2020 ye girdim ve daha sonra daha oyun açılalı 1 dk olmadan bir plastik yanık kokusu gelmeye başladı.Kardeşime de...
  6. B

Yardım Ryzen 5 2600x Ani Sıcaklık ve Ses sorunu

Kral böyle ellemesem herhangi bir sorun oluşur mu
  7. B

Öneri 2600x Oc

Aga ne yalan söyliyim ben hiç bir şey anlamadım bu yazdıklarından
  8. B

Gigabyte b450 aorus pro
  9. B

Atar mısın
  10. B

Dediklerini nerden ve nasıl yapabilirim
  11. B

Yanıtın için teşekkür ederim;Undervolt derken neyi kastediyorsun ve nerden yapabilirim CPU fanını da nerden ayarlayabilirim
  12. B

Öncelikle hayırlı Ramazanlar dostlar.Dün kasamı temizliyordum kendi imkanlarımla (fırça-bez-üfleyerek).İşlemciyi - ekran kartını vb.hiç bir şeyi çıkartmadan görünen tozları her zamanki gibi temizledim.Daha sonra bilgisayarı açtım.Normalde olmayan bir fan sesi vardı ve ses işlemcimin üzerindeki...
Top Bottom