Arama sonuçları: *

• Users: c0rbius
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. C

Aldığım konsolun sıfır olduğunu nasıl anlarım?

Bugün trendyol, "Markon" satıcısı üzerinden aldığım switch lite elime ulaştı. Kutusunun içindeki kartonun yırtık olması(Kutuyu açmadan yırtılmış olamaz), dış kutunun ezik olması ve kullanım kılavuzunun olmaması sebebiyle biraz şüpheye düştüm. Aklıma cihaz seri numarasıyla aratma yapma fikri...
  2. C

Nintendo Switch için SD Kart önerisi?

Switch lite cihazıma SD kart almak istiyorum ama gördüğüm kadarıyla switch serisi özel SD kartlar çıkarmışlar. Acaba sadece bu özel seri kartlar mı Switch de çalışıyor yoksa bir pazarlama stratejisi mi? Ne olayı var bu SD kartların?
  3. C

Beni dolandıran kişiyi buldum.

Arkadaşlar yaklaşık 3 ay önce bir instagram sayfasından 1150 TL ye figür almıştım. Adam beni oyaladıkça oyaladı. En son da yarın haber vericem diyip daha da mesajlarıma dönmedi. Sonra da instagram hesabını daha da kullanmadı. Ben de o sıralarda dolandırıldığımı düşünüp 3d yazıcı işini bilen bir...
  4. C

Kutusu açılmamış monitör iade edilir mi?

Dün sinerjiden monitör aldım. Eve dönerken media markt a uğrayayım dedim. Teşhir bir monitör buldum yarı yarıya düşmüştü fiyatı gıcır gıcırdı. Ben de onu aldım ikisiyle eve döndüm. Diğer monitörü iade edebiliyor muyum? Kutusunu açmadım.
  5. C

Cooler Master monitör alınır mı?

Kendisini Asus Rog zephyrus 2022 model laptopum ile kullanacağım. HDMI üzerinden bağladığımdan dolayı max 120hz alabiliyorum zaten. Ayrıca tasarımcı olduğum için renk doğruluğu ve renk skalası da benim için önemli ki bu monitör de tam bir denge monitörü gibi duruyor. Tek sorum acaba rekabetçi...
  6. C

Asus ROG Laptop ekran kartı güç ayarı

Asus Rog zephyrus 2022 GA503R modeli için elle bir mhz ayarı yaptım fakat totalde laptopun gücüyle dengeli mi bir sıkıntı var mı bilmiyorum. Oyunlarda turbo modunda fps drop problemi yaşıyordum. Kendi aklımca 10 watt keran kartından alıp işlemciye verdim. Gerçekten de işlemci kendine geldi...
  7. C

Altyapısız internet çözümleri?

İstanbul Sancaktepe’de yeni yapılan evimizde internet altyapısı bulunmamakta. En az 6 ay da gelmeyecekmiş. Kablonet airfiber gibi çözümlere baktım ama hiçbirini önermedikkerini gördüm. Superbox desen aşırı pahalı. Önerisi olan varsa yazsın. Kötünün arasından iyiyi de seçebiliriz. Maksat...
  8. C

Amazon yurt dışından figür almak?

Amazon'dan figür almak istiyorum fakat istisnasız her figürde figürden daha yüksek fiyatlı shipment ücreti istiyorlar. Bu shipment ücretini düşürebileceğim ya da sıfırlayabileceğim bir yol var mı? Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler.
  9. C

Dekoratif amaçlı kutulu oyun

Dekoratif amaçlı kutulu oyun aramaktayım. PS1 -2 -3 xbox hiç fark etmez. Hatta içinde oyun olmasa da olur kutusu olsa yeterli. Amaç sadece güzel dursun. Herhangi bir site veya mekan önerisi olan varsa yardımlarınızı bekliyorum. Herkese şimdiden teşekkürler.
  10. C

Steam indirimleri 700 TL sepet önerisi?

Sırf Steam yaz döneminde harcamak için 700 TL para ayırdım. Genelde üst kalite iyi grafikli oyunları seviyorum. 100w 3060 lı bir laptopum ver güncel her oyunu rahat rahat oynatır herhalde. Çok fazla oyun bitirmedim o yüzden istediğiniz öneriyi yapabilirsiniz. Yardımcı olan herkese şimdiden...
  11. C

Steam'de aldığım her oyun için farklı hesap açmak?

Steam indirimlerinde hazır steam kuruna zam gelmeden büyük oyunlardan stok yapmak istedim. Oynamadığım oyunlardan bir sepet yapıp satın aldım. Fakat oyunların her birini farklı birer hesap açarak aldım. Mantığım şuydu ki ileride oyunları bitirdikten sonra fiyatları da artacağından kâr ederek...
  12. C

Ucuza csgo prime nereden alınır?

Gift olarak CSGO Prime satan birileri yada key olarak veren siteler varsa çok iyi olur. Cevap veren herkese şimdiden teşekkürler.
  13. C

Dövme yaptırdıktan ne kadar süre sonra kaynar duş almaya başlayabilirim?

Kaynar duş almayı seviyorum. Dövmemi yaptıralı da 21 gün oldu. Detaylı olduğu için boyanın dağılması vs beni çok korkutuyor. Dövmesi olan arkadaşlar sorumu cevaplarsa sevinirim.
  14. C

PC optimizasyon hizmeti sağlayan site önerisi?

FPS Drop sorunu yaşıyorum ve artık bu sorunlar yüzünden oyunlara küstüm artık oynamıyorum. Cihazım 2022 model asus rog zephyrus g15, rtx 3060, ryzen 7 6800hs, 16 gb ddr5 ram özelliklerine sahip. Servise götürdüm bir şey yok dediler. Tüm oyunlarda fps drop yiyorum. Oyunlarda işlemci aniden %30...
  15. C

Yurtdışı iphone XR servis yok hatası

Arkadaşlar yurtdışına çıktığımda bundan birkaç ay önce iphone xr almıştım. 1-2 Hafta önce de vergimi vererek iphonumu kaydettirdim. Kaydettirmeden önce telefonumu çok rahat simle kullanırken bugün itibariyle hattım kendi adıma ve açık olmasına rağmen telefonumu kullanamıyor bulunmaktayım. BTK...
  16. C

Mail kutuma şantaj mesajı düştü

Bugün mail kutumu incelerken böyle bir maille karşılaştım. İçim gerçek değil diyor ama saklayacak bir şeyim yok dediklerine gerçekten de denk gelmiş olabilir. Ne yapmamı önerirsiniz? Greetings! I have to share bad news with you. Approximately a few months ago, I gained access to your...
  17. C

3DMARK Nasıl kullanılır?

Laptopumda FPS Drop sorunlarından şikayetçiym ve indirimlerdeyken 3dmark aldım. Hangi testi yapmalıyım, hangi ayarlarda yapmalıyım hiçbir fikrim yok? Yardımcı olursanız çok minnettar olurum. Pc: https://www.epey.com/laptop/asus-rog-zephyrus-g15-ga503rm-hq068w.html
  18. C

Amazon ve asus beni mağdur etti.

Merhabalar, geçen ay almış olduğum asus rog zephyrus g15 laptopumda her oyunda istisnasız fps drop problemi yaşıyorum. Servide gönderdim ve bir sorun yok yazılım atıp gönderdik dedi ve bana işletim sisteminiz orijinal değilmiş dendi. Şaka gibi 30k pc ye vereceğim ve orijinal windows...
  19. C

PC Optimizasyonu en iyi oyun hangisidir?

Arkadaşlar fps drop sorunu yaşıyorum ve sorunun pc mi yoksa oyun kaynaklı mı olduğunu öğrenmek istiyorum. Acaba PC tarafında optimizasyonu sorunsuz bir oyun önerebilir misiniz? Benim sorunuma çözüm olabilecek bir oyun arıyorum. Şimdiden teşekkürler.
  20. C

Asus rog zephyrus g15 fps drop

Asus rog zephyrus g15 rtx 3060 ve ryzen 7 6800hs var fakat anlamadığım şekilde oyunlarda fps drop yiyorum ve bunun işlemci kaynaklı olduğunu düşünüyorum. İşlemci frekansını sabitlemeyi deneyecğim fakat bios izin vermiyor. Amd ryzen master programını denedim fakat o da nafile amd ryzen master...
Top Bottom