Neler Yeni

Steam indirimleri 700 TL sepet önerisi?

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
Bütçe
700
Sırf Steam yaz döneminde harcamak için 700 TL para ayırdım. Genelde üst kalite iyi grafikli oyunları seviyorum. 100w 3060 lı bir laptopum ver güncel her oyunu rahat rahat oynatır herhalde. Çok fazla oyun bitirmedim o yüzden istediğiniz öneriyi yapabilirsiniz. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler. Önerilerinizi bekliyorum.

johan

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,228
İsim
ismail
Elden ring - Dark souls 3 - Rdr2 - Gow - Sekiro falan fistan

Eren Cem

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
269
İsim
Eren Cem
Sırf Steam yaz döneminde harcamak için 700 TL para ayırdım. Genelde üst kalite iyi grafikli oyunları seviyorum. 100w 3060 lı bir laptopum ver güncel her oyunu rahat rahat oynatır herhalde. Çok fazla oyun bitirmedim o yüzden istediğiniz öneriyi yapabilirsiniz. Yardımcı olan herkese şimdiden teşekkürler. Önerilerinizi bekliyorum.
Doom & Doom Eternal Deluxe Edition , Resident Evil 7 & 8 Bundle

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

c0rbius

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
197
İsim
Çağan Mert Şimşek
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Açık dünya seviyorsan gta 4-gta 5 bitir kesinlikle
Gta serilerini hep oynamk istemiştim fakat pc yi aldıktan sonra (ilk pcm yaklaşık 5 sene önce) o hevesim tamamen kaçtı. Epic games bedava vermişti orada da deneyimleme şansım olmuştu fakat daha çok takılmalık görüyorum gta oyunlarını. Hikaeyeleri beni çekmiyor. Bu arada en sevdiğim tür açık ara hikayeli fps lerdir.

LogiMess

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,712
İsim
Gtx 1090Tİ
Gta serilerini hep oynamk istemiştim fakat pc yi aldıktan sonra (ilk pcm yaklaşık 5 sene önce) o hevesim tamamen kaçtı. Epic games bedava vermişti orada da deneyimleme şansım olmuştu fakat daha çok takılmalık görüyorum gta oyunlarını. Hikaeyeleri beni çekmiyor. Bu arada en sevdiğim tür açık ara hikayeli fps lerdir.
High on life alabilirsin fiyatına değer

Charles Darwin

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,127
İsim
Alpaslan Çevikel
Ben 658₺ bütçeye RDR 2 - M&B Bannerlord - Uncharted Hırsızlar Mirası Koleksiyonu aldım öneririm bu oyunları Nays ile alırsan daha uyguna gelir

Helixo

80+ Bronze
rdr 2 elden ring
Mesaj otomatik birleştirildi:

elden ring bu indirimden sonra zamlanacak

phopshen

80+ Bronze
konu dışı ama mortal shell de alınır mı? ben aldım da iade etmeli miyim sizce ve zam yiyecek mi o da

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
912,023
Üyeler
141,517
Son üye
Hades.
Top Bottom