Arama sonuçları: *

1. MaterialEngineer

2 Tb ssd önerisi f/p (m2 ya da sata)

Arkadaşlar 2 tb ssd almayı düşünüyorum.M2 ya da sata olacak şekilde.Ancak f/p olmalı.Önerilerinizi bekliyorum.Teşekkür ederim şimdiden.
  2. MaterialEngineer

Bu monitör de g-sync desteği var mı ?

Arkadaşlar merhabalar. Linkini bırakacağım monitörü kullanan var mıdır aranızda ? Merak ettiğim nokta acerin sitesinde monitör g-sync olarak belirtiliyor. Ancak geri kalan çoğu yerde freesync olarak geçiyor. Kullanan bir arkadaşımız varsa bana bilgi verebilirse çok sevinirim...
  3. MaterialEngineer

10-12 bin TL monitör dahil sistem önerisi

Arkadaşlar merhabalar nasılsınız ? Başlıkta belirttiğim gibi 10-12 bin TL arası olacak şekilde monitör dahil sistem önerebilir misiniz ?
  4. MaterialEngineer

Cod Warzone Ping Sorunu

Warzone da bu aralar yüksek ping ve drop sorunları yaşayan var mı ? Son güncellemeden sonra sanki bu sorun daha da arttı. Çözümü nedir acaba bu konuda yardımcı olabilecek arkadaş var mı ?
  5. MaterialEngineer

Warzone error veriyor.

Arkadaşlar dünden beri warzone a giriş yapamıyorum.Error veriyor 6345 kodu ile beraber.Serverlarda bir sorun var sanırım.
  6. MaterialEngineer

Crucial P1 m2 ssd yazma değeri sorunu

Arkadaşlar merhabalar.Başlıkta da yazan ssd mevcut sistemimde ve flash diske lol dosyasını atarken dikkatimi çektiği üzere yazma değeri 6.50 mb/sn değerlerinde geziniyor.Sorun ne tam olarak anlayamadım.Daha yüksek olması gerekmiyor mu ?
  7. MaterialEngineer

Rtx2060 super ısınma sorunu

Arkadaşlar merhabalar nasılsınız ? İmzamda da göründüğü gibi gamegarajdan yaklaşık olarak 2 ay süre önce Aqurious 5-anx modelini aldım. Normalde sistemde inno3d rtx2060s vardı ancak ben palit seçimi yapmak istedim ve yaptımda.Şimdi gelelim ne zamandır kafamı kurcalayan soruna.Ets 2, cod warzone...
  8. MaterialEngineer

Aqurious 5an-x Sistemin Fan Hızları

Arkadaşlar merhabalar bende bu sistemden mevcut.Aranızda bilgisi olan vardır belki bu kasada fan hızlarını arttırmak istiyorum.Sistemin arka kapağını açıp baktığımda bir kutu gibi bir şeye bağlanmış fan çıkışları sanırım güç kaynağına bağlı ya da bu kutu gibi olan şey fan çoklayıcı ama ucu...
  9. MaterialEngineer

Palit rtx2060s sıcaklık

Arkadaşlar merhabalar ben Aqurious 5an-x modelini kullanıyorum.İşlemcimi core boost kapalı 3.6 ghz de kullanıyorum kaliteli bir kule tipi soğutucu alana kadar böyle devam edeceğim açıkcası.Ekran kartına gelirsek palit in ekran kartını kontrol etmek için olan yazılımından fan ayarlarımı vb...
  10. MaterialEngineer

Egzos fan dönmüyor

Edit:Sorun çözdüm konu kapanabilir.
  11. MaterialEngineer

Aqurious 5an-x

.
  12. MaterialEngineer

Biostar b450mh cpb ve ram ayarı

Arkadaşlar bildiğiniz gibi ryzen 5 3600 stok fan ile biraz fazla ısınıyor.Bende de biostar marka anakart mevcut olduğu için core performance boost ayarını kapatmak iyi bir soğutucu alana kadar öyle kullanmak istedim.Biostar anakart bios ayarlarında cpu configuration ayarlarında cpb mode enabled...
  13. MaterialEngineer

Windows 10 ISO dosyasını USB'ye yazdıramıyorum, çözümü nedir?

Arkadaşlar windows 10 iso dosyasını usb ye yazdırmaya çalışıyorum ama olmuyor hata veriyor.,
  14. MaterialEngineer

Biostar B450mh bios güncelleme

Arkadaşlar sistemi yeni topladım yarın gelecek inşallah ancak biostar b450mh anakart ın bios güncellemesini nasıl yapacağım ? Biosa girmek ve boot menüsüne girmek(windowsu kurmak için) bu konularda bilgisi olan varsa cevap verebilir mi ?
  15. MaterialEngineer

Sistemi aldım her şey için teşekkürler!

Arkadaşlar her şey için teşekkürler 1 ay oldu neredeyse hep kararsız kaldım ama sonunda bu sistemde karar kıldım ve aldım.Herkesin istediği sistemi kurmasını diliyorum.
  16. MaterialEngineer

İnno3d Rtx2060 super mi Palit rtx2060 super mi

İnno3D RTX2060 super twinx2 OC RGB mi Palit RTX2060 super dual mi ? Hangi marka beyler ? Isınma konusunda yakınlar diye biiliyorum.
  17. MaterialEngineer

Uygun fiyata iyi bir display port

Arkadaşlar var mıdır uygun fiyata iyi bir display port 50 TL 60 TL civarında.
  18. MaterialEngineer

İtopya para iadesi

Arkadaşlar itopya dan sipariş iptali geçip para iadesi bekleyen/alan var mı ? Kaç gün sürdü işlem tutarı neydi ? Bekleyenler varsa para iadesi aldığında buraya yazarsa sevinirim.Hem genellikle kaç gün sürüyor onuda anlamış oluruz.İşlem tutarı yüksek olunca iade işlemi biraz daha uzun sürüyor...
  19. MaterialEngineer

Rtx2060s fiyat farkı

Arkadaşlar hazır sistemlerde rx5700 ile rtx2060s arasındaki fiyat farkı çok aşırı fazla bu rtx teknolojisi 1000 lira eder mi yahu ? Teknoking2 sisteminde 1079 TL fark var aralarında tamam geleceğe yatırım filanda çok fazla değil mi bu fiyat farkı ? O paraya neler eklemezsin o sisteme..Ki...
  20. MaterialEngineer

Rtx teknolojisi.

Arkadaşlar rtx2060s ve rtx2060 kartları bu teknolojiden verimli olarak faydalanabilir mi sizce ? Amd rtx konusuna yatırım yapacak belli ki yeni kartlarında önümüzdeki zamanlarda oyunlara daha fazla yanısayacak bu durum ama bu 2 kart bu teknolojiyi ileride(örn: 1 2 yıl sonra ) kaldırabilecek mi...
Top Bottom