Arama sonuçları: *

1. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Bil. Müh ve Oyun için hangisi daha iyi olur?

HP sorun çıkarır mı yoksa iyi bi marka mıdır sizce?
  2. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Bil. Müh ve Oyun için hangisi daha iyi olur?

1) https://www.amazon.com.tr/dp/B0C7ZKXZ7Y/ref=asc_df_B0C7ZKXZ7Y1696383000000/?tag=akakcetr-21&creative=380333&creativeASIN=B0C7ZKXZ7Y&linkCode=asn 2)...
  3. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Kulaklık Önerir misiniz

300 400 civarı 7.1 kulaklık önerir misiniz?
  4. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Acer laptop Parlaklık Tuşu Çalışmıyor

F3 ve F4te olan parlaklık kısma ve açma tuşları çalışmıyor ne yapabilirim
  5. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Kablosuz mouse alıcısı dönüştürülebilir mi?

Eski kablosuz bir mousun bilgisayara takılan usb kısmını bir program gibi bir şeyle bluetooth alıcısına çevirmemiz mümkün müdür veya bu mouse alıcısını başka bir cihaza bağlama olabilir mi?
  6. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Logitech G102 mi? Gamepower Sendo mu?

Sağ ol kanka deathadder v2 mini aldım
  7. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

sensitivity dpi sorusu ?

Minisini aldım piyasadan baya ucuza 2.el ama param güvende ile aldım sahibinden faturası var 2 aylık hadi bakalım 1650040066 Daha kargo gelmedi de sende v2 dediğine göre baya iyi sanırım minisiyle arasında çok fark yoktur inşallah elim orta küçük zaten 1650040285 farklarını da biliyorum...
  8. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

sensitivity dpi sorusu ?

Ya aslında var ama mouse kötü dönmüyordu yeni mouse geçince sorun yaşarsam sana gelirim teşekkürlerr şimdilik
  9. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

sensitivity dpi sorusu ?

Genelde rifle ama bilekten oynuyorum çoğunlukla
  10. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

sensitivity dpi sorusu ?

Ben şuan 800dpi 0.85 sens oynuyorum da ben ne yapsam fark hissederim söylersen sevinirim 1649951070 Ya da neye göre söylüyorsun video ingilizcede o yüzden izlemedim
  11. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Razer Deathadder v2 vs Deathadder v2 Mini

Mini olanla, olmayan model arasında ne gibi farklar var?
  12. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Razer viper mini itopya

Yok almadım ama şuan düzeldi sanırım sepette de doğru gözüküyor
  13. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Razer viper mini itopya

İtopya da 211tl gözüküyor ama sepete eklediğimde 546tl bir kere daha böyle olmuştu neden böyle Bir de merak ettiğim bişey daha var ince hesap Gaming gecesinde sadece stokta olan şeyler mi indirime giriyor mesela viper mini şuan incehesapta yok ama indirime girme ihtimali var mı
  14. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Fps oyunu için Mouse Önerisi bütçe 250TL

Lightsync lerin sensörleri yenilendi diye biliyorım ama G203 nasıldır ya da bazı yerlerde g102 ve g203 aynı model diyolar öyle mi
  15. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Logitech G102 mi? Gamepower Sendo mu?

İkiside 200tl civarında sizce hangisi daha iyidir? [sendo indirimde] Logitech G102: https://www.amazon.com.tr/Logitech-Lightsync-Kablolu-Gaming-Uyumlu/dp/B07W6HKCWW?th=1 Gamepower Sendo...
  16. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Gamepower Sendo Nasıldır?

Normalde 250TL civarı olması lazım sizce sensörü vs. nasıldır alınır mı bu fiyata daha iyi öneriniz var mı? https://www.trendyol.com/gamepower/sendo-rgb-10-000dp-mat-oyuncu-mouse-p-36782151?boutiqueId=61&merchantId=109465
  17. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Logitech G G102 Lightsync Alınır mı?

Yorumlarınız için teşekkürler bende palm grip şeklinde kullanıyorum başka önerileriz varsa 200tl yi geçmeden bakabilirim en üstte arkadaşın dediği v2, viper falan 400tl civarı o yüzden beni aşıyor birde ben hep a101 bim 30-40tl lik mouselar kullandım gecikme süreleri 6 7 ms falan sensörleri...
  18. e̷m̷i̷r̷a̷l̷p̷

Logitech G G102 Lightsync Alınır mı?

Logitech G G102 170-180TL Bandında alınır mı? Logitech G102 ve G203 aynı diyorlar biri Avrupa biri Asya isimlendirmesi falan öyle mi? Bu fiyat bandında başka öneriniz varsa da yazabilirsiniz
Top Bottom