Neler Yeni

sensitivity dpi sorusu ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emiralp
Yoo gayet iyi ve ne olursa olsun alıştığın ayarın dışına çıkmamanı tavsiye ederim ve ayar değiştireceksen kendini test ve analiz ederek yapman daha sağlıklı olacaktır.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Şikayetin hiç var mı ?
Mesela arkana adam gelirken tam dönemiyorum veya çok fazla dönüyor
Iska yapıyorum hep
vs
Ya aslında var ama mouse kötü dönmüyordu yeni mouse geçince sorun yaşarsam sana gelirim teşekkürlerr şimdilik

Dahası  
Reaksiyon skoru
69
İsim
Emiralp
Eğer almadıysan şimdiden söyleyeyim Deathadder V2 al
Minisini aldım piyasadan baya ucuza 2.el ama param güvende ile aldım sahibinden faturası var 2 aylık hadi bakalım

Minisini aldım piyasadan baya ucuza 2.el ama param güvende ile aldım sahibinden faturası var 2 aylık hadi bakalım
Daha kargo gelmedi de sende v2 dediğine göre baya iyi sanırım minisiyle arasında çok fark yoktur inşallah elim orta küçük zaten

Daha kargo gelmedi de sende v2 dediğine göre baya iyi sanırım minisiyle arasında çok fark yoktur inşallah elim orta küçük zaten
farklarını da biliyorum aslında sensör bi tık farklı ama işte laf olsun :D

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Abdullah
Düşük DPI daha istikrarlı hareket ettiriyor ama yüksek DPI çok dengesizlik yaratıyor
şimdi 600 dpi ile 800 dpi arasında fark varmı dengesizlik açısından ?

CHADE GİGAD

80+ Bronze
Dahası  
Reaksiyon skoru
102
İsim
ahmet polat
neden dpi düşük tutuyoruzki ben onu anlamadım yüksek olsa ne olur sens azaltırız ?
kanka sensın fazlalığı sorun yaratmıyor ama dpi ın fazlalığı sorun yaratabılıyor valorant ıcın dpi arıyosan 400 e 0.8 önerırım cs için de 400 e 1.2

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Abdullah
kanka sensın fazlalığı sorun yaratmıyor ama dpi ın fazlalığı sorun yaratabılıyor valorant ıcın dpi arıyosan 400 e 0.8 önerırım cs için de 400 e 1.2
ben ıkısı ıcın kombınasyon yaptım 650 dpi kullanıyorum 600 kullanıyordum 650 yaptım boyle daha ıyı gıbı geldı

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Abdullah
Çok fark yok ama 600 DPI bizzat kuallandım ve gayet iyiydie
sence 600 mu 650 mi 700 dpi mı seçmelıyım ?

Çok fark yok ama 600 DPI bizzat kuallandım ve gayet iyiydie
bak ben 600 dpi cok oynadım 600 dışı oynarsam rahatsız oluyorum ama değişesim geliyor dpi yani kararsız kaldım tik oluştu dersinki şuan 600 dpi kalmayı istiyorum ama dpi değişince iyi oluyor muhabbei yüzünden değişesim geliyor bana öyle bir şey söyleki 600 dpi rahat şekilde kalayım dostum lütfen yardım et

Dahası  
Reaksiyon skoru
6,645
İsim
Burak Karadağ
sence 600 mu 650 mi 700 dpi mı seçmelıyım ?

bak ben 600 dpi cok oynadım 600 dışı oynarsam rahatsız oluyorum ama değişesim geliyor dpi yani kararsız kaldım tik oluştu dersinki şuan 600 dpi kalmayı istiyorum ama dpi değişince iyi oluyor muhabbei yüzünden değişesim geliyor bana öyle bir şey söyleki 600 dpi rahat şekilde kalayım dostum lütfen yardım et
Bu video bizim Türk e-spor oyuncusu Anıl Ağabeye ait "FURIOUSSS" kendisi çok üst düzey oyuncudur ve kendi perfect aimini bulabilmen için bir video hazırlamıştı. Bu video başlara kadar geldi çünkü çok iyi bir yöntem kullandırıyor. Altyazısı var , izle ve iyice dinleyerek anlayarak izle. Sonra dene ve perfect aimini bul. Ayrıca DPI ını 400 E çek olay bitsin.

En İyi Cevap
3
Hocam nasıl o kadar düşük dpi larda oynayabiliyorsunuz anlamıyorum kafama bi raze uçsa arkama dönemem valla.

ElyyaK

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
372
İsim
Abdullah
Bu video bizim Türk e-spor oyuncusu Anıl Ağabeye ait "FURIOUSSS" kendisi çok üst düzey oyuncudur ve kendi perfect aimini bulabilmen için bir video hazırlamıştı. Bu video başlara kadar geldi çünkü çok iyi bir yöntem kullandırıyor. Altyazısı var , izle ve iyice dinleyerek anlayarak izle. Sonra dene ve perfect aimini bul. Ayrıca DPI ını 400 E çek olay bitsin.
700 mesela rahat geldı dıyelım dıgerlerınden yapmalımıyım ?

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
988,361
Üyeler
156,318
Son üye
erennn45
Top Bottom