Arama sonuçları: *

• Users: FerhatD
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Evde Kesintisiz Wifi nasıl yapabilirim?

Merhabalar, Evimde TürkNet'in 1000 Mbps internet hizmetini kullanıyorum. TürkNet'in ücretsiz olarak verdiği Zyxel VMG3625-T50B marka modemi kullanıyorum. Sanırım bu modem Wi-Fi 5 destekli. Şu anda çalıştığım iş yerinde, neredeyse herhangi bir mekânda telefonum sürekli olarak Wi-Fi'ye tam bağlı...
  2. F

Laptopa batarya yükseltme yapılabilir mi?

Merhabalar, Acer Nitro 5 AN517-42 AMD Ryzen 7 6800H 16GB 512GB SSD RTX3070Ti Freedos 17.3" FHD 144Hz Taşınabilir Bilgisayar NH.QGLEY.002 Yukardaki marka modelde laptopum var. bataryası full video izlersem max 2 saat dayanıyor. Kapasitesi daha yüksek bir batarya bulup takabilirmiyiz acaba...
  3. F

PDF'DEN TOPLU SAYFA AYIKLAMA

Merhabalar, Bende bir PDF var. içinde 3930 adet sayfa var. Bunlar PTT kargo barkodları. Yapmak istediğim konu bu sayfalar arasından ADANA yazanları ayırıp ayrı bir pdf haline çevirmesini istiyorum. Bunu tek tek yapmak imkansız. Bu konuyla ilgili bir içerikte bulamadım. Sayfalardaki yazıları...
  4. F

❌İndirim Bitti! HP Amd 5 5600h 144hz rtx 3060 8gb ram laptop 20.999 TL

Amazonda buldum alırken +497 TL ile yanında bir adet daha 8 gb ram gönderiliyor. Seçmeniz lazım. Bence kaçırmayın. Ram ile birlikte satın alın. Ram ile beraber 21.496 TL ye geliyor. 16 gb ram li emsallerinin en ucuzu 24.000 TL den başlıyor. HP Victus Gaming 16 Dizüstü Bilgisayar, 16.1'' FHD...
  5. F

❌İndirim Bitti! Acer Aspire 7 Ryzen 5 5500U-8Gb-512Gb Ssd Rtx3050 4Gb 13.499 TL koş koş

https://www.vatanbilgisayar.com/acer-aspire-7-5-nesil-ryzen-5-5500u-8gb-512gb-ssd-15-6inc-rtx3050-4gb-freedos.html sepette 13.499 TL kaçırmayın beyler
  6. F

Çözüldü✓ a320m-k anakart'a genişletme kartı ile 2.ci m2 ssd takılabilir mi?

Merhabalar, bendeki anakart modeli şudur : Asus Prime A320M-K Amd A320 DDR4 3200 MHz S+GL (OC) AM4 mATX Anakart bu anakarta : Platoon PCIE NVME M.2 SSD Pcıe X16 Genişletme Kartı bu genişletme kartı ile 2. ssd takılabilir mi? 2.ci takmak istediğim m2 ssd : KINGSTON NV2 1TB 3500MB/2100MBS NVME...
  7. F

3 Pinli Fani DC Mode Olmadan Nasıl Kontrol Ederiz?

Merhabalar. Kasanın ön tarafına 2 adet renkli fan aldım. Bu fanlar malesef 3 pinliymis. Hızlarını kontrol edemiyorum. Anakartim asus prime a320mk. Bu anakart da malesef dc mode, pwm mode falan yok. Fani taktiğimda son hız çalıştırıyor. Buda çok yüksek ses yapıyor. İnternette ekstra bir parça...
  8. F

Çözüldü✓ 400 watt bu sisteme yeterlimidir?

Merhabalar, Kullandığım PSU AeroCool VX PLUS 400W 27A Güç Kaynağı Sistem Özelliklerim ; Anakart : Asus prime a320m-k İşlemci : AMD ryzen 5 1600 3700 mhz Ekran kartı : GALAXY GTX 760 GC Mini 2GB Ram : 8gb ddr4 3200mhz silicon power + 8gb ddr4 3200mhz PNY Depolama : 1 adet HDD 1TB WD +++ 1 adet...
  9. F

Yardım PC açılırken bios ekranını VGA'dan veriyor, windows ekranı gelince HDMI dönüyor.

Merhabalar, Biri HDMI biri VGA girişli 2 adet monitör kullanıyorum. Ekran kartım GTX 760 2GB. Kartta vga girişi yok. Bu yüzden DVI 'yı VGA 'ya dönüştürüp kullanıyorum. İkinci ekranı pek kullanmıyorum çok nadir. Hep kapalı kalıyor. Kullanacağım zaman Windows 'dan aktif ediyorum. Sorunum şu...
  10. F

arial black ile 26*20 ebatında 0'dan 10'a kadar yazı hazırlayamıyorum.

Merhaba, Araba park alanlardaki yerdeki sarı çizgileri boyuyoruz. 1'den 26 sayısına kadar yere çizmemiz gerekiyor. Lakin bunun için bu sayıların kalıpları gerekiyor. bende word'den hazırlayayım keserim diye düşündüm ama bir türlü yapamadım. Bunu yapmayı bilen bir arkadaş yardımcı olabilir mi...
  11. F

(kısmen çözüldü) Foxconn g41MD anakart aldım cpu o.c. yapamıyorum ve ram 7 gb gözüküyor.

Merhabalar, Foxconn g41md anakartım var. XEON x5460 işlemci ile beraber kullanıyorum. İşlemcim normalde 3,166 mhz'de çalışması gerekiyor. İzlediğim videolarda ise bazı kişiler 4,00 mhz den bile fazla o.c. yapmışlar. Benim işlemcim ise en fazla 2,67 mhz de çalışıyor ve GTX 750 1gb ekran kartını...
  12. F

gtx 750 ve xeon x5460 darboğaz yapıyor.

Merhaba, Sistemim aşağıda resimdeki gibidir. Bu sistemde eğer yanlış bilmiyorsam xeon x5460 işlemcinin gtx 750 1 gb'e yetmesi gerekiyor. ama bende darboğaz oluşuyor. aşağıdaki iki resimde işlemcimim core voltage kısmının düşük olduğunu gördüm. videolarda aynı işlemci 1.200 volt'larda...
  13. F

(çözüldü) Bi oyun vardı?

Merhaba, Beyler oyun şöyle bir harita üzerinde size bi araç veriyor onu belli bi yol üzerinde ilerletiyorsunuz. Sonra oyun o araç in yolunu kaydediyor. Sonra size başka arac veriyor. Onuda ilerletiyorsunuz ve onuda kaydediyor. Böyle böyle 5 6 tane araç veriyor. En sonda araçların hepsini...
  14. F

49UD8200 ve 49UD8400 tv lerden hangisi?

Beyler selam, cumartesi günü 49ud8200 model televizyon sipariş ettim. Sipariş ettiğim yerde stokta bir tane yazıyordu. Zaten ben satın alınca televizyonun web bağlantısı kaybolmuştu. herneyse. bugün tv yi aldığım yerden aradılar. televizyonu kargoya verirken kutunun kenarının ezik olduğunu...
Top Bottom