Arama sonuçları: *

1. K

Rehber Monitörünüzü doğru renklerle kullanın! Renk profili yükleme rehberi

Burda ayarlı zaten de renk yönetiminde 2. ekran olarak görünüyor bir sorun teşkil eder mi
  2. K

Rehber Monitörünüzü doğru renklerle kullanın! Renk profili yükleme rehberi

Yeni monitör aldım renk ayarlarını yapayım dedim de yeni aldığım monitör ana ekran ama renk profilinde 2. ekran olarak görünüyor bunu nasıl düzeltebilirim?
  3. K

Keenetic Extra DSL AC1200 Aşırı ısınma sorunu

Bundan önce asus modem kullanıyordum dümdüz zeminde duruyordu ısınma sorunu yoktu. Bunu dediğiniz gibi yaptım sıcaklığı baya düştü
  4. K

Keenetic Extra DSL AC1200 Aşırı ısınma sorunu

Modemi yeni aldım her şey güzel hoşta modemin altı fırın gibi elimi uzun süre üzerinde tutamayacak derecede ısınıyor. Bu normal mi? çözümü var mıdır? ileride sorun yaratır mı?
  5. K

Dell S2721DGFA 27 Sipariş edildi

Şuan da kullandığım monitörün paneli ölünce (bilgisayarı her yeniden açtığımda ekranda siyah çizgiler çıkıyor bir kaç dakikalığına) bir monitör arayışı içerisine girdim.Aslında Asus TUF VG27AQZ bu monitörü almayı düşünüyordum fakat fiyat farkına değeceğini düşünüp bunu sipariş geçtim. Sizce iyi...
  6. K

Yardım İtopya monitör iadesi hakkında

Ürün dün ulaştı elime. Bende bilmiyorum ki varsa öyle bir durum kesin bilen aydınlatırsa beni güzel olur 1679733556 Kesin alınacağını bilsem gönderirim eski monitörüm duruyor daha samsung lc27hg70 onunla idare ederim iade alınana kadar ama işte kesin alırlar mı bu sebebten ötürü
  7. K

Siteden aldım malesef
  8. K

Arkadaşlar itopyadan aşağıya linkini bırakacağım monitörü aldım. Gsync açınca aşırı derecede flicker oluyor ekranda gsync kapatınca normal haline dönüyor ve bu durum beni aşırı rahatsız etti.Bu sebebten ötürü monitörü iade alırlar mı acaba? İade alınırsa direk Dell'in S2721DGFA monitörünü almayı...
  9. K

Çözüldü✓ Yeni monitörü bilgisayara bağladım görüntü gelmiyor

Soru başlıkta neden kaynaklı olabilir acaba?
  10. K

Öneri 2k Ultra wide monitör önerisi (MAG342CQR Sipariş verdim)

Pek fikir beyan olmadı ama sipariş geçtim umarım pişman olmam
  11. K

Fps oynamıyorum mmorpg lost ark oynuyorum imzamdaki monitör ile 21:9 a alınca oyunu alttan üstten siyah çizgiler çıkıyor o yüzden ultra wide monitöre geçmeyi düşünüyorum 1679391123 Arkadaşlar fikri olan yok mu bugün sipariş vermeyi düşünüyorum
  12. K

İmzamdaki monitörden ultra wide monitöre geçmek istiyorum. Aklımda şu model var MSI Optix MAG342CQR 34 https://www.incehesap.com/msi-optix-mag342cqr-34-va-uwqhd-curved-gaming-monitor-fiyati-50635/?ref=akakce&v=1.42.4 Bu fiyat aralığında bundan daha iyisi yok gibi varsa bilen öneri yapabilir mi?
  13. K

Corsair Vengeance RGB Pro Pc4-28800 2x16 RAM alınır mı? (ve satıcı problemi)

Daha iyi mi kötü mü bilmiyorum 2329 TL'ye bu hafta aldım.
  14. K

Corsair Vengeance RGB Pro Pc4-28800 2x16 RAM alınır mı? (ve satıcı problemi)

16 bana da yetmeyince imzamdaki ramlerden şuna geçtim memnunum hynix c die çipleri var Kingston Fury Beast RGB 32 GB (2x16) 3600
  15. K

Yardım Buz gibi hava soğutma önerisi

Sıvı soğutmam bozulduktan sonra şunu aldım ben gayet memnumum ninja scythe 5 10700k var kaç saattir oyun açık değerler böyle
  16. K

Yardım Ram yükseltme hakkında yardım

Sanırım 2x16 şeklinde farklı bir model alıp bunu da satarım. Şuan kullandığım modelin 16 gb fiyatına 32 gb farklı bir model alabiliyorum, gereksiz pahalı teşekkürler fikirleriniz için.
  17. K

Yardım Ram yükseltme hakkında yardım

Şuanda kullandığım ramler şunlar G.Skill Trident Z Neo RGB 16 GB (2x8) 3600 MHz DDR4 CL16 Bunu 32'ye yükseltmek istiyorum ve almayı düşündüğüm ramler şunlar Corsair Vengeance LPX CMK16GX4M2D3600C18 16GB (2x8GB) DDR4 3600Mhz CL18 Herhangi bir sorun yaşar mıyım bilgisi olan aydınlatabilir mi beni?
  18. K

Scythe Ninja 5 mi Arctic 34 Duo mu

Kasam baya geniş xpg battlecruiser kullanıyorum sorun olmaz muhtemelen.
  19. K

Teşekkürler, ninja 5 sipariş verdim.
  20. K

i7 10700k ile kullanacağım. Gönlüm fuma 2 den yana fakat hiçbir yerde stokta yok o yüzden bu 2 si arasında kaldım ninja 5 daha mantıklı geliyor sizin düşünceleriniz nelerdir acaba?
Top Bottom