Arama sonuçları: *

• Users: PARZ
  • Order by date
  1. P

b450m s2h ve corsair h100 rgb bağlantısı nasıl olacak?

Merhabalar. b450m s2h anakarta sahibim ve bugün corsair h100 rgb aldım. Anakartta 1 adet cpu fan ve 1 adet sys fan bağlantısı var. ikiside dolu. Nereye bağlayacağımı bulamadım. Bu konuda fikirlenizi merak ediyorum. Şimdiden teşekkürler.
  2. P

Konu kapandı

İşyerinden senin için girdim foruma. Annenin babanın yetiştirilme tarzı yani onlarda analarından babalarından o tarzda bir yaşantıda yaşamış olabilirler. ( bilmediğim için böyle dedim anlarsın umarım ) . Vazgeçme kendinden emin ol başarabilirsin. Bende aileme bakıyorum. Düşündüğüm oluyor şahsen...
  3. P

Windows 10 16 gb ram 8 gb görüyor ve çalışıyor

Sorunu şöyle çözdüm. İşlemci vidalarını gevşettim. Kasanın tozunu temizledim. Ramleri çıkarıp taktım. Düzeldi. 😊
  4. P

Dün yaptım ama bugün sorun yine aynı. Tek tek denicem birde. Bakalım ne olacak. Detayları sizle paylaşıcam.
  5. P

Merhaba. İşlemci: Ryzen 5 1600 - Anakart: B450 M S2H - RAM: Corsair Vengeance 16 GB 2X8. dün görev yöneticisinden baktığımda 8 GB RAM gözüküyordu. MSConfig girip üst sınırı 0 yaptım ve PC kafayı yedi. Format sürecinden sonra şu an çalışıyor ama henüz sorunu çözmüş değilim. CPU-Z programından ve...
Top Bottom