Arama sonuçları: *

1. L

minecraft ram sorunu

teşekkürler, benim drop olarak nitelendirdiğim takılmalar hypixel'deki ping sorunundan dolayı kaynaklanıyor olabilir mi? Çünkü başka bir neden göremiyorum. 1612725173 lunar client'e geçtim tekrardan. 6gb verince allocated olarak da 6gb gözüküyor, sorunum çözüldü. Yine de teşekkürler...
  2. L

minecraft ram sorunu

hyperx 8gb ram
  3. L

minecraft ram sorunu

badlion client üzerinden giriyorum, orada tik yok
  4. L

minecraft ram sorunu

serverlarda oynadığım için düşük ram drop'a neden oluyor, oradaki tik dediğiniz neresi tam anlayamadım.
  5. L

minecraft ram sorunu

selamlar, minecraft'a 6gb ram veriyorum ancak oyun içerisinde allocated 2gb olarak gözüküyor. Nasıl düzelteceğim?
  6. L

minecraft performans sorunu

tamam deniyorum 1611759322 Teşekkür ederim, sorun düzeldi :)
  7. L

Başka oyunlarda yaşamıyorum, etrafa bakarken küçük bir süre için görüntüler birbirine giriyor gibi oluyor. Bu da takılma hissiyatı veriyor, bunun yüzünden neredeyse her oyunda düz yolda yürürken düşüyorum :(
  8. L

badlion client, içerisinde optifine açık olarak kullanıyorum.
  9. L

fps limiti kapalı
  10. L

Merhabalar, minecraft'ta hypixel gibi serverlarda oynarken fps ve ping problemi olmamasına rağmen oyunu akıcı bir şekilde oynayamıyorum. Nasıl bu sorunun önüne geçebilirim?
  11. L

discordda izlediğim videonun sesi karşıya gidiyor

öyle kullanmaya başladım zaten de bazen tuşa basmayı unutup konuşuyorum sıkıntı oluyo :D 1593858043 tamam teşekkürler
  12. L

discordda izlediğim videonun sesi karşıya gidiyor

Selamlar discordda arkadaşlarla konuşurken izlediğim video veya oynadığım oyunun sesi de karşıya gidiyor. Bunu nasıl düzeltebilirim? Giriş hassasiyetini ayarlamak hiçbir şey değiştirmiyor.
  13. L

Discord Bağlanıyor sorunu

Bölge değiştirme fayda etmiyor bende
  14. L

Discord Bağlanıyor sorunu

Herhangi bir aramaya girdiğimde bağlanıyor şeklinde kalıyor bölge değiştirmeyi denedik çok sıkıntı bi durum.
  15. L

Yardım Kulaklık ipinin dolanması

Tamam teşekkürler
  16. L

Evet 1590357369 İpi kulaklığı taşımaz diye onu denememiştim ama denerim.(biraz tedirginim bu konularda o kadar para verdim :D)
  17. L

Öyle denedim de düzelince biraz yanına tekrar oluşuyo biraz durunca
  18. L

Bu durumu nasıl çözebilirim bi fikriniz var mı? İpini döndürüyorum bi cm yanına bi daha oluşuyo. Ucuna telefonumu taktım baya bi döndürdüm düzeldi gibi oldu bi 5 dk sonra tekrar aynı hali aldı çok gıcık bişey.
  19. L

Epic games oyun indirirken bağlantı sorunu

Merhabalar epic gamesten gta 5 i indiriyorum ama indirme hızımın (bana göre) iyi olmasına rağmen ikide bir bağlantı sorunu diyip 0b/s ye atıyor bi çözümü var mıdır yoksa yoğunluktan falan mı?
Top Bottom