Arama sonuçları: *

1. samet kulak

Espor için monitör (3600Tl)

Profesyonel olarak oynamıyorsanız 240Hz gereksiz olacaktır. Ve sisteminizde önemli. Çoğu zaman 240 ve üstü fps alabiliyorsanız tercih edebilirsiniz. Ama tavsiyem 144Hz İPS bir monitör almanız. Kalan paraya donanımıza harcama yapabilirsiniz.
  2. samet kulak

Kablolu/kablosuz kulaklık önerisi

Mobil için ayrı kulaklığım var JBL55BT kullanıyorum. Sadece oyun ve genel kullanım için gerekiyor. Şahsen çok şık bir ürün ama iade kabul eden bir satıcı yok o yüzden denemeye korkuyorum açıkcası.
  3. samet kulak

Mici bana göre yeterli. Ufak bir yayıncıyım zaten genel kullanım olması yeterli. Hem konforlu hem de başarılı bir ürün. Ama garanti konusunda biraz problemi var SS'nin o yüzden G733 tercih etmek istemiştim. Sizce G733 nasıl?
  4. samet kulak

Aslında genel kullanıcıyım o 3 istediğim şeyi karşılasın yeterli. Şahsen konfor ürünü aradığım için Arctis 9 olabilir bence. Bu fiyata daha iyisi ya da alternatifi var mı? Almışken en iyisini almak istiyorum da. Siz ne dersiniz?
  5. samet kulak

Evet ağırlık çok önemli benim için. Konfor ürünü arıyorum denebilir. Logitech G733 düşünmüştüm ama iade kabul eden bir yer yok. Sanırım sadece Amazon üzerinden alacağım. Peki Arctis ile neden ses kasılmıyor pek? Bu fiyat aralığında başka öneriniz var mı? Cloud Mix ve Arctis Pro Hi-Res'e ne...
  6. samet kulak

Oyunlarda ses kasmak en önemli şey benim için. 3 tane kriterim var. İyi ses kasmak, güzel müzik deneyimi, kaliteli mikrofon. Arctis bunu verebilir mi? Bir de amazon koşulsuz şartsız kulaklık iadesi alıyor değil mi?
  7. samet kulak

Ama hangi modeli? SE mi Hi-Fi mi? ve Corsair'in yazılımı ICUE'nin düzgün çalışmadığını okumuştum. Bana biraz konfor ürünü lazım. Uzun süre oturduğum için rahat olması için. Arctis 9 nasıl sizce?
  8. samet kulak

Neden bu acaba? 1617124105 Cloud 2'nin sadece wireless versiyonu diye biliyorum geliştirilmemiş. 1617124141 Teşekkür ederim. Başka fikri olduğunu düşündüğünüz kişileri etiketler misiniz? @Furkan Aslan
  9. samet kulak

Genel olarak FPS oyunları oynuyorum ve iyi ses kasmak istiyorum. Çoğu zaman müzik dinlediğim için müzik anlamında da beni tatmin etsin istiyorum. Bass seviyorum ve seslerin anlaşılır olmasını istiyorum. Yayın yaptığım için mikrofonu kaliteli olsun istiyorum. Aldıktan sonra servisi başarılı bir...
  10. samet kulak

Ryzen 5 3500x çekirdek

aralarında çok fazla bi fark yok bence 12 thread olan 3600 daha mantıklı olacaktır
  11. samet kulak

Msı b450 tomahawk max Argb ekran kartını destekler mi ?

@crazyreign hocama yönlendiriyorum seni
  12. samet kulak

bu dosya virüs müdür

teşekkürler, kaspersky orijinal diğer dosyam crackli idi onu da şimdi sildim teşekkür ederim
  13. samet kulak

bu dosya virüs müdür

yani crack dosyası olduğu için uygulama bunu virüs olarak mı görüyor
  14. samet kulak

bu dosya virüs müdür

arkadaşlar kaspersky rapor geçmişine bakınca böyle bir şey gördüm not a virüs yazıyor ama emin olamadım tam olarak nedir bu?
  15. samet kulak

1.5 Metre 2 Metre uzunluğunda ethernet kablosu nereden alabilirim

Arkadaşlar 1.5 2 metre uzunluğunda ethernet kablosuna ihtiyacım var nereden alabilirim internetten de olur yeter ki kaliteli olsun bütçe sıkıntım yok. internet dışı da olur nereden alınabilir
  16. samet kulak

sistemin eksiği var mı nasıl sizce önerileriniz var mı

atx olanın linkini atar mısın kankam 1594415942 3600 yeterli benim için soğutucu bulurum illa problem değil
  17. samet kulak

9470 tuttu daha iyisi senin olsun inşallah kankam 1594415528 9470 tutuyor, olsun memnunum ben 2070den
  18. samet kulak

Arkadaşlar şöyle bi sistem toplayacağım nasıl sizce Ryzen 5 3600 Asus TUF Gaming B550M-PLUS AM4 mATX Anakart Corsair vengeance rgb pro 3200mhz cl16 2x8 (ALINDI) Cooler master mb511 ARGB 650W 80+ Asus rog strix rtx 2070 gaming (ALINDI) Samsung 860 evo 500gb 1tb seagate barracuda hdd t6 ultra soğutucu
  19. samet kulak

11.500TL monitör dahil sistem önerisi

3600x fazla bence onun yerine 3600 düşündüm ben ve anakart düşük kalmış bana kalırsa bir de galax marka düşünmüyorum
  20. samet kulak

11.500TL monitör dahil sistem önerisi

yok hayır 1.800ünü monitör için ayırdım 1.8 1.9k falan geriye 9.8 9.9 kalıyor ama yine de 2060 super olmaz
Top Bottom