Neler Yeni

Msı b450 tomahawk max Argb ekran kartını destekler mi ?

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
merhaba yarın anakart elime ulaşacak iade etmelimiyim ? ARGB destekli ekran kartını sadece Rgb olarak mı kullanabileceğim ?

En İyi Cevap
Gördüğüm kadarıyla kartın üstünde anakarta bağlamak ve diğer bileşenler ile senkronizasyon için bir adet ARGB portu var.

Ama büyük ihtimalle onu takmadığın zaman da çalışacak. Yalnız kontrol etmek için büyük ihtimalle Sapphire programını kullanman gerekecek.

Blue

80+ Silver
En İyi Cevap
8
Ekran kartı PCI Express yani normal slottan takıyorsan yazılım ile edebilirsin. Ama ARGB kablo girişi ayrı ise edemezsiniz.

Blue

80+ Silver
En İyi Cevap
8
Gördüğüm kadarıyla kartın üstünde anakarta bağlamak ve diğer bileşenler ile senkronizasyon için bir adet ARGB portu var.

Ama büyük ihtimalle onu takmadığın zaman da çalışacak. Yalnız kontrol etmek için büyük ihtimalle Sapphire programını kullanman gerekecek.

En İyi Cevap

Nightless

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
1,597
İsim
Serkan FETVACI
  • Konu Sahibi Konu Sahibi

üstad o zaman ben bunu iade ediyim bana önerebileceğin anakartı var mı ? 1500 TL bandında olabilir. Artık biraz bütçeyi aşacağız yapacak bir şey yok. Kasa'da Argb olarak alacağım Ekran kartı'da öyle zaten başka Argb ne olabilir 2 tane girişli olursa benim döngümü karşılayacaktır rahatlıkla. Msı Tomahawk b550 galiba işimi görür gibi düşünüyorum ? Fikrini alabilirmiyim.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
964,508
Üyeler
152,261
Son üye
beetlen124
Top Bottom