Arama sonuçları: *

1. B

400tl ye çakma airpods alınır mı?

internetteki çakma airpodslara ses kalitesi çok güzel yazıyorlar gerçekten güzel mi? kulağımda patlar mı? veya aynı bütçeye daha güzel kulaklık alabilir miyim? (kulaklık 2.nesil)
  2. B

AirPods'un orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

fiyata bakarsak çakma yani ne yapayım memmun kalır mıyım
  3. B

500 de baya ucuzmuş şüpheye düşüyor insan 1689112122 teşekkürler 1689112138 yaşadığım şehirde apple store yok ya :D
  4. B

6sim var :D duruma göre birinden telefon çözebiliriz
  5. B

Arkadaşlar sarı sitede AirPods gördüm 2. nesil sıfır, kutulu ama yurt dışı yazmış. Adamı aradım konuştum 1200 TL gibi bir fiyata bırakıyor o fiyata sıfır ve orijinal zor olduğunu biliyorum. Olayı nedir biliyor musunuz? Veya gerçekten orijinal olabilir mi?
  6. B

yurtdışından kargoyla telefon alsam gümrükte kalır mı?

arkadaşlar plug tech adlı bir site var şuan paylaşmak istemiyorum yasaksa öğrenmek istediğim şeyi öğrenemem 3000tl üstü kargo bedava gümrükte kalır mı elime ulaşır mı ikinci el iphone alıcam
  7. B

uygun ram nasıl bulabilirim

arkadaşlar bende a320m s2h anakart var bellek olarak evo geil forza ddr4 3000mhz 16cl ram var yanına bir tane daha eklemek istiyorum ama piyasada herkes 3200mhz satıyor uygun fiyatlı güzel bulamadım yardımı olabilecek var mı
  8. B

logitech z533 hoparlör var elimde ona ekstra uydu ekleme şansım var mı acaba

2 tane hoparlör girişi var onu çoğaltıp ekstra 2 hoparlör daha takma şansım var mı acaba bir.bilginiz var mı acaba
  9. B

full sarj dolum süresi 20 saat

0.7a yazıyor sarj aletinde
  10. B

orjinal değil ama orjinalini sipariş verdim sokette problem var evet şarj aleti sağlam tahmin çok umrumda değil 1 saat yüzde 2 falan artıyor o yüzden söyledim
  11. B

telefonum gm8 şarj yerinde oynama olunca sarj almıyor aldığında da tamamen şarj süresine 20 saat gösteriyor ne yapabilirim
  12. B

telefon sarj problemi

abiler ablalar telefonum gm8 şarj alıyor ama almıyor temassızlik yapıyor gibi sarj aleti tam oturmuyor haraket ediyor telefonu haraket ettirince şarj almıyor yeni telefon almak istiyorum ama 0 param var telefonu tamir ettirmek için de öyle çok bir param yok nasıl tamir edebilirim veya yaptırabilirim
  13. B

bu sorunu nasıl çözebilirim pc herhangi bir şekilde açılmıyor

eski toshiba pc var içinde bir kaç bilgi var bu hatayı düzeltip nasıl açabilirim?
  14. B

cpu fanını takamiyorum

amd stok işlemci fanını takamiyorum babamın dediğine göre yalama olmuş arkadaki plakayı bastırıp da denedim vida dönmüyor nasıl takabilirim?
  15. B

Çözüldü✓ işlemci taktım ekran gelmiyor

arkadaşlar rami çıkardım sildim düzeldi bu kadar kolay olacağını dusunmrmistim
  16. B

Çözüldü✓ işlemci taktım ekran gelmiyor

işlemcim bozulmuştu yeni sipariş verdim aynı işlemciden aldım şuan pcyi açınca ekran gelmiyor
  17. B

gigsbyte ga a320m s2h için uygun ram

tamamdır bakayım 1655323491 bazıları anakartı yakar falan yazmış mavi ekran veriyo falan demiş ondan sormuştum
  18. B

gigsbyte ga a320m s2h için uygun ram

500 550 verebilirim abi ama 16cl olması lazım falan yazmışlar bazı sitelerde o ne demek bilmiyorum yoksa anakart yaniyormis
Top Bottom