Neler Yeni

AirPods'un orijinal olduğu nasıl anlaşılır?

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Arkadaşlar sarı sitede AirPods gördüm 2. nesil sıfır, kutulu ama yurt dışı yazmış. Adamı aradım konuştum 1200 TL gibi bir fiyata bırakıyor o fiyata sıfır ve orijinal zor olduğunu biliyorum. Olayı nedir biliyor musunuz? Veya gerçekten orijinal olabilir mi?

Cavuskerem

80+ Platinum
Dahası  
Reaksiyon skoru
5,537
İsim
Kerem Çavuş
olayı bilmiyorum ama yeni ios güncellemesiyle sahte airpodsu artık iphone algılıyor uyarı veriyor ama o fiyata dediğin gibi zor kesin bir şey vardır

Dahası  
Reaksiyon skoru
90
İsim
Engine
valla 500 TL ye airpods pro aldım Garantisi var gözüküyor telefon orjinal gibi algılıyor.

Hoope

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
26
İsim
ad soyad
beraber apple store'a gidip sorgulatin orijinalligini.

şahin doğan

80+ Platinum
Arkadaşlar buraya bir şey yazıyorum ve her bu tarz AirPods konusuna bu yazımın ekran görüntüsünü atacağım.

AİRPODS'LAR, TELEFONLAR GİBİ YURTDIŞINDA UCUZ DEĞİL. TÜRKİYE FİYATLARI İLE ARALARINDA FİYAT FARKI YOK. O FİYATA ORİJİNAL SATAMAZ. İSTERSE 2. EL OLSUN, İSTERSE 15. EL ÖLMÜŞ BİTMİŞ KULAKLIK OLSUN. HALA O KULAKLIĞIN ORİJİNAL OLDUĞUNA İNANAN VARSA EVİMİN ARKASINDA AZ KULLANILMIŞ TEMİZ KÖPRÜ VAR!

bu mesajı konu sahibine yazmadım yanlış anlaşılmasın. Netliğim belli olsun diye diyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
valla 500 TL ye airpods pro aldım Garantisi var gözüküyor telefon orjinal gibi algılıyor.
500 de baya ucuzmuş şüpheye düşüyor insan
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar buraya bir şey yazıyorum ve her bu tarz AirPods konusuna bu yazımın ekran görüntüsünü atacağım.

AİRPODS'LAR, TELEFONLAR GİBİ YURTDIŞINDA UCUZ DEĞİL. TÜRKİYE FİYATLARI İLE ARALARINDA FİYAT FARKI YOK. O FİYATA ORİJİNAL SATAMAZ. İSTERSE 2. EL OLSUN, İSTERSE 15. EL ÖLMÜŞ BİTMİŞ KULAKLIK OLSUN. HALA O KULAKLIĞIN ORİJİNAL OLDUĞUNA İNANAN VARSA EVİMİN ARKASINDA AZ KULLANILMIŞ TEMİZ KÖPRÜ VAR!

bu mesajı konu sahibine yazmadım yanlış anlaşılmasın. Netliğim belli olsun diye diyorum.
teşekkürler
Mesaj otomatik birleştirildi:

beraber apple store'a gidip sorgulatin orijinalligini.
yaşadığım şehirde apple store yok ya :D

bythmn

80+ Gold
En İyi Cevap
1
Kutusundaki jelatinine kadar birebir aynısını satan birine denk gelmiştim. Telefonda da orijinal gibi görünüyordu. Garantisi bile var gözüküyordu. Dikkat et anlatmayacağın şekilde çakmaları var piyasada.

Dahası  
Reaksiyon skoru
13
İsim
Batuhan
Kutusundaki jelatinine kadar birebir aynısını satan birine denk gelmiştim. Telefonda da orijinal gibi görünüyordu. Garantisi bile var gözüküyordu. Dikkat et anlatmayacağın şekilde çakmaları var piyasada.
fiyata bakarsak çakma yani ne yapayım memmun kalır mıyım

Golf 4 R32

80+ Silver
fiyata bakarsak çakma yani ne yapayım memmun kalır mıyım
Çakma kulaklığa 1200 vereceğine git orjinal Samsung al çok daha iyi.

anonym0us

80+ Silver
En İyi Cevap
1
Dahası  
Reaksiyon skoru
2,578
İsim
Anon
Bir arkadaş bana çakma airpods proyu 2000 TL'ye kitlemeye çalıştı ses kalitesi de süperdi orijinali ile birebirdi kulaklığı çıkardığımda müzik duruyordu vs aktif gürültü onleme vardı kulaklığın içindeki seri no dan anladım sahte olduğunu

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
919,771
Üyeler
142,619
Son üye
yusufsmr1324
Top Bottom