Arama sonuçları: *

• Users: Flack
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. F

Mavi Ekran Ciddi Mavi ekran hatası

Merhaba, Bilgisayarım sürekli mavi ekran hatası veriyor oyun oynarken,video izlerken,not defterine bakerken, neredeyse her saat aksatmadan mavi ekran yerim sistemimi 2 kere garantiye gönderdim ilk gönderdiğimde üstünkörü bakmışlardı sonraki gün hemen almıştım ikinci gönderdiğimde neredeyse 1 ay...
  2. F

Ekrana görüntü gelmeme sorunu

Arkadaşlar merhaba. Benim sistemim DAv2. Dün ekrana görüntü geliyordu. Bugün pcyi açtığımda kasa çalışıyor ama ekrana görüntü gelmiyor. Ramleri söktüm temizledim taktım olmadı ekran kartını söktüm temizledim taktım olmadı acaba başka ne yapabilirim ne olmuş olabilir? Ekran kartının fanları...
  3. F

Mavi Ekran Hatası Alıyorum

Merhaba arkadaşlar uzun süredir mavi ekran hatası alıyorum oyunlarda birden atıyor bu son çektiğimde ise oyunda değildim yine de mavi ekran hatası aldı birçok yol denedim en son format attım bugün ama gördüğünüz gibi tekrar hata alıyorum yardımcı olursanız sevinirim. Sistemim DAV2
  4. F

Yardım 64 GB USB 32 GB GÖRÜNÜYOR

Arkadaşlar usb 64gb idi az önce baktığımda yarısı dolu yarısı boştu 30 30 gibi biçimlendirdim şimdi sadece 32 olarak görünüyor sorun ne nasıl tekrar eski haline (64gb) getirebilirim mümkün mü yardım edin
  5. F

Ekran kartı ile bitcoin kazmak

Arkadaşlar forumda ytde falan gördüm yapan var mı? trbankasına ulaşan? site önerebilecek var mı?
  6. F

BTCExch nedir

Arkadaşlar birisi 100dolar bedava diye paylaştı da olay nedir hemen kaldırdılar sanırım gerçeklik payı olduğunu sanmıyorum ama sizce neden 100 dolar verirler bir e mail yazarak bilgisi olan var mı
  7. F

Hdd'den gelen gürültü

Arkadaşlar bende bir 12 13 yıllık eski bir pc var onun harddiskini söküp yani aldığım sisteme(D.A sistem-2) taktım ve çalıştırdığımda gürültü gelmeye başladı bilgisayarımdan bu hddde olan bir dosyaya vs girince gürültü 5 6 kat artıyor çok şiddetli bir gürültü oluyor sebebi eski olması mı ne...
  8. F

Anakart Bios

Arkadaşlar anakartım: PRIME B450M-K çalıştır kısmından msinfo32'ye girdiğimde Bios sürümü/Tarihi'nde: American Megatrends Inc. 2006, 13.11.2019 asus'un sitesinde bu var: Sürüm 20062019/11/259.44 MBytes PRIME B450M-K BIOS 2006 Update AM4 combo PI 1.0.0.4 patch B Acaba anakart biosum güncel mi ...
  9. F

Modding Opera GX

Arkadaşlar opera silip yüklememe rağmen açılmıyor siyah ekran oluyor sebebini,çözümünü bilen var mı?
  10. F

Arkadaşlar ekran kartı model yazmıyor

Ekran kısmında Ad kısmında yazma gerekmiyor muydu?
  11. F

Format oem key

Arkadaşlar pcyi formatlarsam girdiğim oem keyi tekrar girebiliyor muyum
  12. F

Yardım Asus RX 5600 XT TUF EVO Bios Güncellemesi

https://donanimarsivi.com/forum/konu/asus-rx-5600-xt-tuf-evo-bios-guencellemesi-ile-hem-cekirdek-hem-bellek-frekansini-yuekseltme.73730/ Arkadaşlar sırayla güncellememe rağmen fotodaki hatayı alıyorum acaba sürücülerde mi bir problem var?
  13. F

Asus RX 5600 XT TUF EVO Bios Güncellemesi Sorunu

https://donanimarsivi.com/forum/konu/asus-rx-5600-xt-tuf-evo-bios-guencellemesi-ile-hem-cekirdek-hem-bellek-frekansini-yuekseltme.73730/ arkadaşlar Abdullah abinin gösterdiği şekilde yapıyorum ama failed diyor kapanıyor sebebi nedir yardımcı olur musunuz
  14. F

Aygıt yöneticisi

Arkadaşlar Ünlem işaretleri var bir sorun mu var? nasıl düzeltebilirim
  15. F

DA-Sistem2 Geldi! Herkese teşekkürler

Arkadaşlar sistemim geldi emeği geçen herkese teşekkür ederim.
  16. F

D.A sistem 2 internet

Arkadaşlar sanırım bu sistemde wifi desteği yok ethernet kablom ile mi bağlıyoruz? sistem yanında kablo geliyor mu?
  17. F

Windows key

Arkadaşlar sistemimiz gelince usb ile windows yüklememiz gerekiyor intertten usbyi ayarladık diyelim işlemler tamam en son bizde key girmemizi mi istiyor? keyi nereden alabiliriz
  18. F

D.A SİSTEM 2 Windows Kurulumu

Arkadaşlar sistem kargoya verildi yakında gelecek ben de windows kurmak için usb hazırlıyorum ilk yapışım olacak bu siteden takip ederek yapıyorum bir sorum olacak. https://www.technopat.net/2015/08/03/windows-10-usb-yazma/ İhtiyacımız olan şeyler: 4 GB veya üstü kapasitede bir USB bellek...
  19. F

D.A Sistem 2 Ekran kart güncelleme

Arkadaşlar Abdullah abinin insta storyde bahsettiği olayı nasıl yapabiliriz? paylaştı mı göremedim ben
  20. F

DA-Sistem2 kargolandı - UPS Kargo ile kaç günde gelir?

CUMA günü ilk sipariş verenlerdenim bugün mail geldi bekliyoruz.Ups kargo İstanbul kaç günde gelir diyorsunuz arkadaşlar?
Top Bottom