Neler Yeni

Mavi Ekran Ciddi Mavi ekran hatası

Flack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Mustafa Ertuğrul
Merhaba,
Bilgisayarım sürekli mavi ekran hatası veriyor oyun oynarken,video izlerken,not defterine bakerken, neredeyse her saat aksatmadan mavi ekran yerim sistemimi 2 kere garantiye gönderdim ilk gönderdiğimde üstünkörü bakmışlardı sonraki gün hemen almıştım ikinci gönderdiğimde neredeyse 1 ay kadar kaldı tüm parçalar yetkili servislere gönderildi ve bazı parçalar değişti ama garantiden geldiği günden itibaren tekrar mavi ekran hatası almaya başladım.Minidump klasörüne giremiyorum çünkü görünmüyor yardımcı olursanız sevirinim arkadaşlar.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Arkadaşlar şu sorunu tamamen çözmeme yardım edene 20 TL yollarım vallahi gına geldi ya.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45

Flack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Mustafa Ertuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Teşekkür ederim ancak Minidump klasörü bende yok sistem kısmından ayarları kontrol ediyorum orada da bir sorun yok anlamış değilim.

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
Teşekkür ederim ancak Minidump klasörü bende yok sistem kısmından ayarları kontrol ediyorum orada da bir sorun yok anlamış değilim.
Yorumlar kısmında bir yöntem var onu deneyin.

Flack

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
94
İsim
Mustafa Ertuğrul
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Yorumlar kısmında bir yöntem var onu deneyin.
Bu kısımdan bahsetmiştim zaten aynı şekilde Başlangıç ve kurtarmaya geliyorum ama ayarlar aynı ona rağmen Minidump klasörüm yok.

Yeni mesajlar Yeni Konu Aç      

SON KONULAR

Forum istatistikleri

Konular
905,917
Üyeler
140,576
Son üye
WonY
Top Bottom