Arama sonuçları: *

1. SPERANZA

SECURE BOOT AKTİF DEĞİL

Secure boot açık olmasına rağmen kapalı gözüküyor sistemde saatlerdir araştırıyorum herkes standart olanı custom yapıp restore factory keys üzerinden yapılması gerektiğini söylüyor fakat ben bunu yaptığımda “sistem yüklendikten sonra tekrar deneyiniz” diye hata veriyor pc üç kapatıp kapatıp...
  2. SPERANZA

Oyun sırasında aniden ekran kapanıyor.

Bende AMD var sanırım watmann dan dolayı kapatıyor şeninde öyle sandım
  3. SPERANZA

Oyun sırasında aniden ekran kapanıyor.

Ekran kartın AMD mi ?
  4. SPERANZA

Gencher gaming rky adlı sistem daha ne kadar dayanır ?

Biz o kadar uğraştık burdan konu açtık konuştuk fikir yürüttük bi sonuca varamadık kronik bi sorun hani olma ihtimali %50 ama o kadar para veriyorsun riske atmay gerek yok PC kendini yeniden başlatıyor boş yere açılıştaki Gigabyte yazısını görmekten verem oldum
  5. SPERANZA

Gencher gaming rky adlı sistem daha ne kadar dayanır ?

Keke valla ben rx6650xt li aldım amd ekran kartı Radeon watmann hatası veriyor başını ağrıtma hiç benim başım ağırdı hemşerimsin senin ağrımasın
  6. SPERANZA

DA-C4 KENDİLİĞİNDEN KAPANIYOR

sizce ne yapmalıyım geri gönderip incelenmesi geçiyor içimden en azından kafam kulağım rahat olur üniye gitmeden gönül rahatlığıyla kullansaydım en azından
  7. SPERANZA

Maalesef yok kimse teknik ekip uzaktan bağlanırsa sorunu tespit edemezler mi ?
  8. SPERANZA

Bende anlamadım normalde oyunlarda da bu kadar yüksek değil hafta içi olsa da @GENCERGAMİNG arasam teknik desteği canımı çok sıkıyor ya 1690036646 Eğer hasar ondaysa değiştireyim sıkıntı yok ama yine olsa tam sinirlerim alt üst olucak ondan korkuyorum
  9. SPERANZA

@Emmree Hocam şuan tekrar denedim dediğiniz testi 10 dakikada bir şey görmedim ama sıcaklık değeri gözüme absürt gözüktü çok anlamadığım için fotoğrafı bırakıyorum buraya yardımcı olursanız çok sevinirim teşşekkür ederim şimdiden
  10. SPERANZA

Çok teşekkür ederim ilgilendiğiniz için gelişme olursa buradan bildiririm 1690012201 Bir türlü çözemedim bende bi yandan ekran karttan diye düşünüyorum ama basit oyunlarda bu hatayı almıyorum sanırım daha fazla güç isteyen oyunlarda psu arızalı olduğu için yetemiyor 1690012289 Tarayıcıda çok...
  11. SPERANZA

Hocam ne yapmalıyım @GENCERGAMİNG i arayıp durumu izah etsem ?
  12. SPERANZA

Hocam yükledim programı hata yapmamak adına video izleyerek yaptım ama power testi başlattıkta basınca sistem kendini yeniden başlatıyor o hatayı veriyor ?
  13. SPERANZA

Hemen yapıp dönüş sağlıyorum
  14. SPERANZA

Yks sonucuma göre bölüm önerisi

Knk benim babam bankacı. Bankacı olmak istiyorsan tonla para verip bankacılık okumana gerek yok alım koşullarında sadece üniversite mezunu şartı var okuduğun bölümün de pek bir önemi yok açıkçası ve bankanın kendi sınavına girip eksik bir pozisyon varsa oradan başlatırlar ve genellikle gişedir...
  15. SPERANZA

Bende etiketleyeyim görme ihtimali yükselir @Emmree
  16. SPERANZA

Xiomi TV Stick 4k vs 1080p

Rica ederim ne demek bir katkım olduysa ne mutlu bana ☺️
  17. SPERANZA

Tv stick 4K destekliyor şey gibi düşün o tv ye ps5 bağlarsan her ne kadar iyi çözünürlük verse de tv sana 1080p verecek
  18. SPERANZA

Knk hdmı ile bağlıyorsun monitör gibi bir sorun oluşmuyor zaten onun içinde kendi işlemcisi falan var ama dediğim gibi mi box daha rahat bi deneyim sağlar içindeki işlemci de daha iyi ama tv stick te sorun yaratmaz gönül rahatlığı ile alabilirsin
  19. SPERANZA

Bende mi box var tv stickin üst versiyonu tv eski Samsung 1080p 60 hz herhangi bir sorun yaşatmıyor ama alabilirsen mi box al derim daha akışkan ve USB portu var
  20. SPERANZA

Çözülmedi valla ya kullanıcı adı ne yada sen etiketlenebilir misin çok fazla bilgim yokta benim
Top Bottom