Arama sonuçları: *

• Users: swindler
  • Content: Konular
  • Order by date
  1. swindler

Klavuzpazar.com güvenilir mi?

Beyler klavuzpazardan bir ürün alacağım ama güvenilir mi?? Akakcede çıktığına göre güvenilirdir diye dusunuyorum.
  2. swindler

20k laptop önerisi..

Beyler 20k dan yukari cikmayacak sekilde oyun oynanabilecek beni üzmeyecek bir laptop önerisi alabilirmiyim yeğenime alacağım uzun süre götürse güzel olur.
  3. swindler

Meta quest 3 vs. Oculus quest 2

Beyler ilk vr deneyimim olucak sizce hangisini tercih etmeliyim arada 7k gibi bir fiyat farkı var sizce değer mi? Bide meta oculus u satın aldıktan sonra çıkardı sanırım quest 3 ü o yüzden meta quest 3 olarak geçiyor ismi ama quest 2 oculus olarak geçiyor hala nedeni nedir?
  4. swindler

PlayStation 3 package Manager; standart dosyası açılmıyor

Beyler, ben yukios Store'yi indirdim her şeyini kurdum lisans dosyalarınıda kurdum fakat oyun yüklediğimde PS Store'dan lisansı yenileyin diyor bir yöntem buldum onu denedim yine olmadı sonra lisansları yeniden yükleyeyim diye install package files a girdim fakat standart dosyası yüklenmiyor...
  5. swindler

10kya kadar ikinci el telefon önerisi

Beyler bir arkadaş telefon alıcakta 10k ya kadar ikinci el veya sıfır bir telefon önerebilirmisiniz. Hayır öğrenci indirimini kullanamıyorum.
  6. swindler

PS3 Yazılım atma konusunda yardım

Merhaba yeni PS3 aldım. Yazılım atacağım(kıracağım) bu konuda bana yardımcı olabilecek biri var mı?
  7. swindler

Ps3 slimmi super slimmi Acil!

Iki mağazada iki farkli ps3 buldum biri slim birisi super slim. Slim olanda adam 6 ay garanti verdigini soyluyor. Super slim olan 3500 slim olan 3750 lira. Slim olan kozmetik olarak daha duzgun. Hangisini alayim acil.
  8. swindler

RPSC3 Oyun Donuyor Ve Çalışmıyor

beyler daha bugün rps3 3 yükledim god of war oynamak için herşeyi doğru yaptım. İlk oyunu açarken direk siyah ekranda kalıyordu ilk sinematiğe geçmiyordu. Silip tekrar yükledim bu sefer açıldı ilk sinematik geçti falan işte oyuna girdim busefer de oyunun ilk sahnesinde donuyor ilerlemiyor...
  9. swindler

Playstation 3 NTSC mi alayım PAL mı?

İkinci el PlayStation 3 Slim alacağım. Yazılım kısmında pal ve NTSC olmak üzere iki kısma ayrılıyor ilanlar. Çok bir bilgim yok. Sizce hangisini almalıyım?
  10. swindler

Nokia 5610 a oyun yükleyemiyorum

Nokia 5610-D modeli telefonum var. Eskiden aynısından vardı, şu an yeniden aldım. Eskisinin içinde 2D Assassin's Creed falan vardı. İnternetten uygun çözünürlükte jar dosyası indirdim telefonada atmayı başardım. Fakat oyun açılmıyor. ''Destekleyici dosya gösterilecek bir şey yok'' yazıyor. .jad...
  11. swindler

Whatsapp vb. Destekleyen tuşlu telefon önerisi.

Beyler eskiden evde nokia 5610 vardı benim ilk telefonumdu. Şuanda bir tuşlu telefon lazım bende bi bakayım ona dedim ve bir miktar nadir bir telefon olduğunu öğrendim hele onhn bir üst modeli 5710. 5610 un içinde 2d assasins creed falan vardı çok hoşuma giderdi. Şuan whatsapp destekleyecek ve...
  12. swindler

Kişilerim tamamen gitti!!

Beyler yeni telefon aldık eskisi bozuk. Kafasına estiği bi vakit kendini yeniden başlatmaya başlıyor yani durmadan yeniden başlatıyor açamıyoruz. Yeni telefona rehberi aktarıcaktım bozuk olanda rehbere girdim ve kişileri taşı seçeneğine basıp telefondan gmail e taşımayı seçtim. Biraz fazla kişi...
  13. swindler

Bigjoyun gainerı nasıldır

Beyler yakın zamanda ssn gainer aldım fakat tadi güzel değildi bende paraya dönüştürdüm. Bigjoyun gainerına göz diktim fakat daha önce kullanan varsa tadı nasildir ve aroma onerisi alabilirmiyim .
  14. swindler

Gainer önerisi verebilirmisiniz

700 TL'ye kadar gainer önerisi yapabilir misiniz? High nutrition diye bir markanın gainerını buldum fakat ucuz olduğu için emin olamadım 3.6 kilosu 370 liraydı. Bilen var mı? Ve başka ne alınabilir?
  15. swindler

7-8 k Tablet önerisi.

Beyler küçük çocuğun video izleyeceği, basit oyunlar oynayacağı ara sırada kendi işlerim için kullanabileceğim bir tablet lazım. Çok donanımlı bir ürün bulunamıyor zaten sanırım bu fiyatlara. Kendimde büyük işlemler gerçekleştirmeyeceğim üstünde sadece gündelik kullanım için lazım. Ne alınabilir...
  16. swindler

Galaxy Note 10+ Ekran Koruyucu Önerisi

Samsung Note 10+ aldım. Ekran koruyucu lazım. Kaliteli, ekrana dokunma hissini fazla etkilemeyecek bir ekran koruyucu önerir misiniz?.
  17. swindler

2.5k ikinci el telefon önerisi

Beyler arkadaşın telefonu çöp oldu ama eski bir telefondu zaten en azından akıllı olsun diye az bir bütçeyle ikinci el telefon arayışına girdi sizce bu bütçelerde ne alınabilir.
  18. swindler

Samsung Galaxy S10+ Vs. Note 10+

Beyler ikinci el ikisinden birini alacağım telefondan hiç oyun oynayan birisi değilim birtane bile yok. Kamera ve ekran önemli benim için sizce hangisi tercih edilir?
  19. swindler

18k Telefon Önerisi.

Beyler maksimum 18-19 civarına çıkabilirim. Kamerası güzel olsa iyi olur onun dışında hiç oyun oynamıyorum telefondan şuan redmi note 9 kullanıyorum ve berbat arayüzü olsun kamerası olsun, sürekli kasıyor telefon tek iyi özelliği bataryası onun dışında çok kötü. Ben s21 fe düşündüm hem arayüzü...
  20. swindler

Ps5 standart Vs. Ps5 Digital

Beyler bugun ps5 alacağım standart ı ile digitali neredeyse aynı fiyatta. Hangisini almalıyım kayda değer nasıl farkları var yardımcı olursaniz sevinirim.
Top Bottom