Arama sonuçları: *

1. U

Çözüldü✓ Arctic Freezer Duo ve Asus Dragon Bulk Uyumsuzluğu

Teşekkürler sorun halloldu👍
  2. U

Çözüldü✓ Arctic Freezer Duo ve Asus Dragon Bulk Uyumsuzluğu

Merhaba, Asus Dragon Bulk anakartım var. Ryzen 3600 ün stok soğutucusunu değiştirme niyetiyle Arctic Freezer 34 Duo işlemci soğutucusu aldım. Stok soğutucuyu söktükten sonra AM4 kartlara uyumlu vidalarla denememe rağmen maalesef anakart üstündeki vida girecek kısıma montaj yapamıyorum...
  3. U

El Capitan - İade

Hiçbir özelleştirme yapmadım. İki koli geldi ve sadece ekran kartı montajlanmamıştı.(doğal olarak) Onu taktıktan sonra gerekli driverları yükleyip kullanmaya başladım. Benim şansıma Spec delta kasayı yakalayabildim. Orjinalden tek farkım ramler idi, onları da 3600mhz kalmadığı için 3200mhz...
  4. U

El Capitan - İade

Tekrar merhaba, Ürünü 9 Mayıs'ta sipariş vermiştim ve bugün (20 Mayıs) kargo ile sağlam bir şekilde teslim aldım. Sitede "Tedarik aşamasında" gözükmesine rağmen kargoya teslim etmişler :) Ürün gayet güzel ve sağlam bir şekilde paketlenmişti. Eksik veya hasarlı bir parça yoktu. Gerekli...
  5. U

El Capitan - İade

Ben de 9 Mayıs'ta sipariş verdim. Henüz montaj aşamasında gözüküyor. Valla bazı yorumları okudukça insan gerçekten tedirgin oluyor ama elektronik şans işi maalesef. Bakalım, gelir gelmez test edip, sonucunu bildiririm.
Top Bottom