Neler Yeni

El Capitan - İade

Utku87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Utku
Ben de 9 Mayıs'ta sipariş verdim.
Henüz montaj aşamasında gözüküyor.
Valla bazı yorumları okudukça insan gerçekten tedirgin oluyor ama elektronik şans işi maalesef.
Bakalım, gelir gelmez test edip, sonucunu bildiririm.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Ben de 9 Mayıs'ta sipariş verdim.
Henüz montaj aşamasında gözüküyor.
Valla bazı yorumları okudukça insan gerçekten tedirgin oluyor ama elektronik şans işi maalesef.
Bakalım, gelir gelmez test edip, sonucunu bildiririm.
Aynen öyle, tadınızı kaçırmayın hiç, şans işi biraz. Nereden satın alırsanız alın bu böyle. İncehesap kötü bir kurum değil (teknik ekibi hariç), çok sitem ettim, çok laf söyledim haklı olarak, en ufak saygısızlık yapmadılar. Sisteminiz gelince mutlaka test edip sonucu bildirin.

Utku87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Utku
Tekrar merhaba,
Ürünü 9 Mayıs'ta sipariş vermiştim ve bugün (20 Mayıs) kargo ile sağlam bir şekilde teslim aldım.
Sitede "Tedarik aşamasında" gözükmesine rağmen kargoya teslim etmişler :)
Ürün gayet güzel ve sağlam bir şekilde paketlenmişti. Eksik veya hasarlı bir parça yoktu.
Gerekli kurulumları yaptım, henüz oyun testine geçmedim fakat genel olarak şimdilik bir problem yaşamadım.
Darısı diğer arkadaşların başına inşallah.
Umarım herkes sıkıntısız bir şekilde sistemine kavuşur.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
Tekrar merhaba,
Ürünü 9 Mayıs'ta sipariş vermiştim ve bugün (20 Mayıs) kargo ile sağlam bir şekilde teslim aldım.
Ürün gayet güzel ve sağlam bir şekilde paketlenmişti. Eksik veya hasarlı bir parça yoktu.
Gerekli kurulumları yaptım, henüz oyun testine geçmedim fakat genel olarak şimdilik bir problem yaşamadım.
Hocam ozellestirdiniz mi nasil aldiniz 2 koli mi geldi ?

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
HİÇ BİR SORUNUM OLMADI ŞİMDİYE KADAR 2 HAFTA OLDU ALALI.
Güle güle kullanın. Sevindim adınıza
Mesaj otomatik birleştirildi:

Tekrar merhaba,
Güle güle kullanın. Oyun ve stres testleri yapınca da deneyimlerinizi paylaşırsanız seviniriz.

Utku87

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
5
İsim
Utku
Hocam ozellestirdiniz mi nasil aldiniz 2 koli mi geldi ?
Hiçbir özelleştirme yapmadım.
İki koli geldi ve sadece ekran kartı montajlanmamıştı.(doğal olarak)
Onu taktıktan sonra gerekli driverları yükleyip kullanmaya başladım.
Benim şansıma Spec delta kasayı yakalayabildim.
Orjinalden tek farkım ramler idi, onları da 3600mhz kalmadığı için 3200mhz olarak aldım.

MustA

80+
Tekrar merhaba,
5 Mayısta sipariş verdim hala kargoya verilmedi (Bu sabah müşteri hizmetleriyle görüştüm)

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Hocam sistemi iade ettiniz mi? Sonuç ne oldu?
İadeyi net şekilde kabul etmediklerini, hazır sistemlerin kişi adına sipariş ile özelleştirilerek oluşturduğunu tekrarladılar. Ben de süreci uzatmamak adına, eğer arızalı bir parçanın tespiti halinde tamir vs başvurulmadan birebir değişim olacaksa razı olacağımı söyleyerek kasayı gönderdim. 9 gün geçti, inceleme ve işlem süreci devam ediyor dediler her mesajlarında. İncehesap'ın teknik servis biriminin Oksid Bilgisayar olduğunu öğrenerek kendilerini aradım. Telefondaki bayan yeterli personel olmadığı için 8 güldür kasanın kapağını dahi açamadıklarını itiraf etti. Hala sözde inceleme süreci devam ediyor. Bu arada ben hala taksitlerini ödemeye devam ediyorum maalesef. Ciddi anlamda mağdur durumda, incelemenin sonuçlanmasını bekliyorum. Ona göre tekrar aksiyon alacağım.

İbrahim Özel

80+ Silver
En İyi Cevap
13
İadeyi net şekilde kabul etmediklerini, hazır sistemlerin kişi adına sipariş ile özelleştirilerek oluşturduğunu tekrarladılar. Ben de süreci uzatmamak adına, eğer arızalı bir parçanın tespiti halinde tamir vs başvurulmadan birebir değişim olacaksa razı olacağımı söyleyerek kasayı gönderdim. 9 gün geçti, inceleme ve işlem süreci devam ediyor dediler her mesajlarında. İncehesap'ın teknik servis biriminin Oksid Bilgisayar olduğunu öğrenerek kendilerini aradım. Telefondaki bayan yeterli personel olmadığı için 8 güldür kasanın kapağını dahi açamadıklarını itiraf etti. Hala sözde inceleme süreci devam ediyor. Bu arada ben hala taksitlerini ödemeye devam ediyorum maalesef. Ciddi anlamda mağdur durumda, incelemenin sonuçlanmasını bekliyorum. Ona göre tekrar aksiyon alacağım.
Ah be hocam çok üzüldüm. 30 iş günü daha bekleyin hocam olmazsa THH'ye başvurun. Bu firmalar para kazandıkça çizgiyi bozmaya başladı.

Top Bottom