Neler Yeni

El Capitan - İade

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
Ben de 12 sinde siparis verdim de bayram sonuna kalir mi sizce ?
Ben 10 unda sipariş verdim. Cumaya benim şehre gelir sanıyorum gidip bayiiden alacağım. Sizinkini de muhtemelen herkesle aynı gönderirler kargoya en geç cumaya gelir size de

MustA

80+
Ben 10 unda sipariş verdim. Cumaya benim şehre gelir sanıyorum gidip bayiiden alacağım. Sizinkini de muhtemelen herkesle aynı gönderirler kargoya en geç cumaya gelir size de
5 Mayısta sipariş verdim montaj aşamasında görünüyor, faturalandırma yapıldı.
Konunun tamamını okudum bukadar beklemenin sonunda sorunla karşılaşmak üzücü olur hepimiz için hayırlısı olur inşallah.

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
5 Mayısta sipariş verdim montaj aşamasında görünüyor, faturalandırma yapıldı.
Konunun tamamını okudum bukadar beklemenin sonunda sorunla karşılaşmak üzücü olur hepimiz için hayırlısı olur inşallah.
diğer capitancılara allah kolaylık versin :)

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bendede mavi ekran veriyor ve bugün brawş atarsa gimrek istedim grafikler yüklenmiyor

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
İnsallah Kardeşim cok guzel seyler soyluyorsun umarim benimkide sizin ki ile gelir arada 2 gun var umarim cok degildir..

Bulundugunuz sehir neresi

Aykut4057

80+ Silver
Dahası  
Reaksiyon skoru
972
İsim
Aykut bütüner
konunun takipçiyiz haberdar et knk

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre
sanırım corsair'la ilgili bi sıkıntı var diye düşünüyorum frisby alan kimseden böyle bi şikayet duymadım

arsln444

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
113
İsim
muhammed arslan
İlgilendiği Kategoriler
Elektronik
Bir süre daha test edip tekrar sıkıntı yaşarsanız lütfen konuya yazın. Biz de sizin durumunuzu takip edelim.
bugünde az önce brawls sataers oynayacaktım grafikler yüklenmiyor konu açtım bakaın
Mesaj otomatik birleştirildi:

Bir süre daha test edip tekrar sıkıntı yaşarsanız lütfen konuya yazın. Biz de sizin durumunuzu takip edelim.
arkadaşlar merhaba el capitan kullanıcısıyım ve almakla hayatıumın hatasını yaptım bazen atikmpag.sys koduyla mavi ekran veriyor buygünde brwl stars yükledim oy-nayacaktım grafikler yüklenmiyor ekran kartının driverını sildim tekrar yükledim gene aynı ne yapmalıyım buda resin

gffghdgfh.PNG

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
sanırım Corsair'la ilgili bi sıkıntı var diye düşünüyorum frisby alan kimseden böyle bi şikayet duymadım
Aynı şeyi düşünüyorum. Sadece PSU'yu söküp onu mu göndersem yoksa komple kasayı mı ona karar veremiyorum bir türlü.

bugünde az önce brawls sataers oynayacaktım grafikler yüklenmiyor konu açtım bakaın

arkadaşlar merhaba el capitan kullanıcısıyım ve almakla hayatıumın hatasını yaptım bazen atikmpag.sys koduyla mavi ekran veriyor buygünde brwl stars yükledim oy-nayacaktım grafikler yüklenmiyor ekran kartının driverını sildim tekrar yükledim gene aynı ne yapmalıyım buda resin

gffghdgfh.PNG
Siz de fazla vakit kaybetmeden satıcı ile iletişime geçin bence. En azından sorunun farkında olsunlar. Ben yol katettikçe buraya yazacağım süreçle ilgili.

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
İnsallah Kardeşim cok guzel seyler soyluyorsun umarim benimkide sizin ki ile gelir arada 2 gun var umarim cok degildir..

Bulundugunuz sehir neresi
Ben gurbetçiyim fakat kayseri'deyiz şuan kayseri'ye gelecek

Top Bottom