Neler Yeni

El Capitan - İade

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
sözleşmelerinde 14 gün iade den faydalanabilirsiniz vs. yazıyorlar fakat iş icraata gelince çuvallıyorlar. Yine de çok umursamazlarsa THM'ye talep oluşturulabilir..

Blacksig

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
12
İsim
Koray Ölmez
Ben sistemi 2 haftadır çok aktif bi şekilde kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Cod warzone ve bannerlord gibi en son çıkan oyunları full hd max ayarlarda çok rahat oynayabiliyorum. Oyunun yanında saatlerce dizi film izledim ve önerilen testleri aldığımda yapmıştım bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Sizin parçalarda bi arıza var belli ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Ben sistemi 2 haftadır çok aktif bi şekilde kullanıyorum şu ana kadar hiçbir sorunla karşılaşmadım. Cod warzone ve bannerlord gibi en son çıkan oyunları full hd max ayarlarda çok rahat oynayabiliyorum. Oyunun yanında saatlerce dizi film izledim ve önerilen testleri aldığımda yapmıştım bir sıkıntıyla karşılaşmadım. Sizin parçalarda bi arıza var belli ki.
Sizin adınıza çok sevindim. Umarım sorunsuz şekilde kullanmaya devam edersiniz. CPU ve GPU sıcaklıkları ne durumda oyunlarda?

Murathann

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
82
İsim
Murathan
Alan Wake ile test ettim en son. İşlemci kullanım oranı yüzde 20'yi geçmiyor. CPU sıcaklığı 72-73 derece. Ekran kartı kullanım oranı yüzde 85-90. Sıcaklığı 73-75 derecelere kadar çıkıyor. Daha üstü değil ikisi için de.
Kasanız frisby fc9320g midir?

White Ravens

80+ Platinum
En İyi Cevap
5
İncehesap teknik ekibi, oyunları düşük ayarda açın, sorun kalmaz diye dönüş yapınca, ben kiminle muhatap oluyorum Allah'ım diye hayıflandım kendi kendime.
Bu şey gibi olmuş;
Hasta: Doktor bey şurama dokununca çok ağrıyor.
Doktor: Dokunma o zaman.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
Kesinlikle öyle.
Bu şey gibi olmuş;
Hasta: Doktor bey şurama dokununca çok ağrıyor.
Doktor: Dokunma o zaman.
Kesinlikle öyle. Bir de cidden ben bunu neden düşünmedim dememi istiyor gibiydi. Yüzyılın tavsiyesini yapmış gibi. Şimdi bu adam kasayı alacak ve sorun tespit edecek, çözüm sunacak. Nasıl olacak Allah bilir.
Mesaj otomatik birleştirildi:

O kasanın hava akışı da gayet iyi, ben de el capitan aldım fakat kasam frisby fc9320g kasanın hava akışı çöp inşallah bende de sorun çıkmaz sizinde sorununuz en yakın zamanda çözülür
Umarım sorun olmaz sizde de. İçinizi ferah tutun. Benim açımdan, pandemi sürecinde vakit geçirmek için topladığım bir üründü. Kasa geldi, monitör geldi. Monitörde ölü pikseller vardı, iadeye gitti. Tam yeni monitör geldi sistem çalışacak derken bu kez kasanın arızalı olduğu ortaya çıktı. Kısmet değilmiş diyorum demek ki.

Dahası  
Reaksiyon skoru
115
İsim
Yunus can emre saltabas
Bende El capitan satın aldım 10 mayıs tarihinde. Tek özelleştirmem anakartta oldu oda Asus tuf b450-plus gaming idi yarın kargoya verirler diye umuyorum elime geçince size deneyimimi paylaşırım geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum
Hocam son durum nedir sizin montajda mi kargoda mi ?

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
Hocam son durum nedir sizin montajda mi kargoda mi ?
Montajda yazıyor 4-5 gündür montaj aşaması bitmiştir Faturalandırmasını yaptılar çünkü yarın kargoya verirler diye tahmin ediyorum.

Top Bottom