Neler Yeni

El Capitan - İade

Dahası  
Reaksiyon skoru
74
İsim
Emre
İkimizin de ortak sorunu bence yüzde 80 ihtimalle PSU'dan kaynaklanıyor. Hiç üzülmeyin zaten 14 günlük süreye bakmaksızın özelleştirilmiş ürün kategotisinde olduğu için iade olmayacağını söylüyorlar. Dolayısıyla siz de müsait zaman bulunca gönderin, yine yapacakları işlem aynı olacak. Yalnız bu konuyu takip edenler bilsin ki sistemin bana özelleştirilmiş hiçbir yanı yok. Satıcının sözleşmeye bunu yazmasının ve iade kabul etmeyeceğini belirtmesinin hukuken hiçbir geçerliliği yok. Bu anlamda yasal yollarla hakkımı arayıp çözüm alacağımı sanıyorum.
ben ekstradan corsair'ın kendi orjinal sitesinede talepte bulundum belki bir şans büyük bir firma oldukları için kullanıcıları önemserler diye 4 gün oldu geri dönüş almadım ama sizede tavsiye ediyorum bir umuttur

Emirhandkee

80+ Titanium
En İyi Cevap
45
İkimizin de ortak sorunu bence yüzde 80 ihtimalle PSU'dan kaynaklanıyor. Hiç üzülmeyin zaten 14 günlük süreye bakmaksızın özelleştirilmiş ürün kategotisinde olduğu için iade olmayacağını söylüyorlar. Dolayısıyla siz de müsait zaman bulunca gönderin, yine yapacakları işlem aynı olacak. Yalnız bu konuyu takip edenler bilsin ki sistemin bana özelleştirilmiş hiçbir yanı yok. Satıcının sözleşmeye bunu yazmasının ve iade kabul etmeyeceğini belirtmesinin hukuken hiçbir geçerliliği yok. Bu anlamda yasal yollarla hakkımı arayıp çözüm alacağımı sanıyorum.
Geçmiş olsun.
Firmalara pek güvenmediğim için sistemi kendim toplayıp birleştiriyorum fazladan 100-150 TL ödüyorum ama param ile rezil olmuyorum.

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
ben ekstradan Corsair'ın kendi orjinal sitesinede talepte bulundum belki bir şans büyük bir firma oldukları için kullanıcıları önemserler diye 4 gün oldu geri dönüş almadım ama sizede tavsiye ediyorum bir umuttur
Tavsiye için teşekkürler.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Geçmiş olsun.
Firmalara pek güvenmediğim için sistemi kendim toplayıp birleştiriyorum fazladan 100-150 TL ödüyorum ama param ile rezil olmuyorum.
Kesinlikle bir kez daha toplasam parça parça kendim toplamayı tercih ederim. İncehesap teknik ekibi, oyunları düşük ayarda açın, sorun kalmaz diye dönüş yapınca, ben kiminle muhatap oluyorum Allah'ım diye hayıflandım kendi kendime. 5600 XT ve R5 3600 ile tüm oyunları düşük ayarlarda açmam gerekiyormuş sorun yaşamamak için.

Dahası  
Reaksiyon skoru
240
İsim
Buğra
öncelikle çok geçmiş olsun umarım sorun size maddi manevi zararı dokunmadan hızlı bir şekilde çözülür; @Emirhandkee gibi endişelerim olduğu için ben de parçaları tek tek kendim almaya karar verdim önümüzdeki süreçte. süreç hakkında buradan da bilgi vermeyi unutmayın bizlere

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
öncelikle çok geçmiş olsun umarım sorun size maddi manevi zararı dokunmadan hızlı bir şekilde çözülür; @Emirhandkee gibi endişelerim olduğu için ben de parçaları tek tek kendim almaya karar verdim önümüzdeki süreçte. süreç hakkında buradan da bilgi vermeyi unutmayın bizlere
Mutlaka bilgilendireceğim, teşekkür ederim.

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
daha önceden başıma geldi oyundan atmalar reset vs araştırdım AMD radeon 20.4.2 sürümü hatalıymış o yüzden atıyomuş bilgisine ulaştım sıkıntısız denilen 20.2.2 yükledim tam her şey düzeldi dedim 2 gündür sıkıntı yok bu sabah belgesel-dizi tarzında bişey izliyordum baya 4 saattir ondan öncede bi 4-5 saattir açıktı toplamda 8-9 saat sıkıntısızdı o kadar oyun oynadım fotoshop yaptım sistemi zorladım sıkıntı yok saçma sapan belgesel izlerken reset attı
-İnce hesapla henüz iletişime geçmedim bu sabah olduğu için üstüne sanırım böyle kabullenmek durumundayım çünkü üniversiteye gideniniz varsa şu aralar çok yoğun ödev haftası ince hesapla iletişime geçsemde gönderin bakalım dicekler ben onu yaparsam kalırım ve ödevler vs bitene kadarda 14 gün geçicek yani benim yapıcak bir şeyim yok
(ek bilgi vereyim çok şanssız biri olduğum için + olarak PSU sıkıntılı çıktı sıkıntılıdan kastım bu psuların eski moddelerinde kronik ses sorunu vardı yeni modellerde giderilmişti ama muhteşem şansıma benim psudada ses sorunu var bi işlem yaparken tıkırtı benzeri ses çıkarıyor onun içinde görüştüm ama bahsettiğim nedenler yüzünden elim kolum bağlı gönderemiyorum malesef)
Sizin pc nizdemi el capitan acaba?

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
Bende El capitan satın aldım 10 mayıs tarihinde. Tek özelleştirmem anakartta oldu oda asus tuf b450-plus gaming idi yarın kargoya verirler diye umuyorum elime geçince size deneyimimi paylaşırım geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum

GarrysCan

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
159
İsim
can yildiz
Umarım sorunsuz şekilde kullanmaya devam edersiniz.
sayın abim öncelikle üzüldüm sorununuza, acaba anakart üstündeki kondansatör lerden bi kaçı bozulmuş olabilir mi acaba eski sistemimde yaşandığı için söylüyorum. Bende aldım sistemi anakartı değiştirdim sadece bi kaç güne gelir diye umuyoruz güncellerim yazımı deneyimlerimle

Dahası  
Reaksiyon skoru
81
İsim
Arda
sayın abim öncelikle üzüldüm sorununuza, acaba anakart üstündeki kondansatör lerden bi kaçı bozulmuş olabilir mi acaba eski sistemimde yaşandığı için söylüyorum. Bende aldım sistemi anakartı değiştirdim sadece bi kaç güne gelir diye umuyoruz güncellerim yazımı deneyimlerimle
Öncelikle PSU, sonra anakart ve ekran kartından şüpheleniyorum ben de. Umarım senin sisteminde en ufak bir sorun olmaz ve ağız tadıyla kullanabilirsin. İnsan yapımı teknolojik parçalar her şey olabilir, satıcıya hiçbir kızgınlığım yok bu konuda. Ancak hem iade süreci hem de teknik destek adı altında önerdikleri akıl almaz ve geçiştirmeci yaklaşımlar sinir bozucu sadece. Ben ciddi bir sorun yaşıyorken teknik ekip kalkıp bana düşük ayarlarda oynayın diyemez. Bu bir çözüm değil olsa olsa karşı tarafı ***** yerine koymaktır.

Top Bottom