Arama sonuçları: *

1. recep54eren

Ryzen 5 5600 RTX 4060 Ekran Kartını Besler Mi?

Merhaba herkese iyi forumlar. Ryzen 5 5600 ve RTX 4060 ekran kartlı hazır sistem almayı düşünüyorum. Bilgisayarda çok yüksek sistemli oyunlar oynamayacağım fakat uzun bir süre idare etmek de istiyorum. Ryzen 5 5600 RTX 4060 ı besler mi darboğaz yapmasına sebep olur mu? Ya da 5600X işlemciyi mi...
  2. recep54eren

Yardım Redmi veya omix ne tercih etmeliyim

Önerdiğin telefon marka model ne olur peki
  3. recep54eren

Samsung sevmiyorum omix mi al diyorsun
  4. recep54eren

Merhabalar yeni telefon bakıyorum 5.5k civarı bütçem var telefondan oyun oynamıyorum max oynadığım oyun clash royale veya coc olur oda arada sırada. Bir kaç gün öncesine kadar redmi 10 bakıyordum ama arkadaşın önerisi de omix x600 al şeklinde bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. İnternette...
  5. recep54eren

Sürekli İnternet Kopması

Sağolun teşekkürler öneriniz için binada altyapı olmadığı için diğer portlardan aldık ben buna yormuştum(yağmura vs) arıyacağım sağolun
  6. recep54eren

Sürekli İnternet Kopması

Herkese merhabalar havada rüzgar yağmur vs vs olunca İnternetim sürekli kopup geliyor kablolarda bir sıkıntı yok(eve gelen) dışarıdan bu durumlarda kablolar etkilenir mi ya da benim yapmam gereken bir ayar var mı yardımcı olursanız sevinirim. İyi forumlar Not:Normal günlerde pek bir sorun olmuyor
  7. recep54eren

Başkası adına kargo teslim almak

Fotoğraf ile oluyor mu yoksa kendisini mi istiyorlar kimliğin
  8. recep54eren

Başkası adına kargo teslim almak

Herkese merhabalar. Ptt avm den ürün sipariş etmiştim ürün şubeye gönderilmiş. Ürün annemin adına geldi ben oğlu olarak bu ürünü ptt şubesinden teslim alabilirmiyim bilgisi olan var ise yazabilir mi acil ihtiyacım olan bir ürün çünkü geri gönderilme olasılığı da çok fazla şimdiden teşekkürler
  9. recep54eren

Yeni Binada Port Olmaması

Teşekkürler aradım aynısını söylediler. Yapacaklarını sanmıyorum ama gerekli yerlere başvurdum
  10. recep54eren

Yani sistem hazır mı diyorsunuz
  11. recep54eren

Herkese merhabalar. Yeni bir binaya taşındık(0) binada port olmadığını söylediler her zamanki gibi bundan önceki binamda 4.5 yıl beklemiştim yine aynı durum yaşanacak gibi. Ne yapmamı tavsiye edersiniz bu konuda pek bilgim yok ve binada attığım fotoğraflardaki telefon hattı mı bilmiyorum bu...
  12. recep54eren

CS:GO Ani Fps Düşüşü

Herkese merhabalar.Benim sorunum CS:GO ile alakalı. En düşükte oynuyorum (4:3 black bar). Rekabetçi girdiğimde örneğin dust 2 de b side ya da a side fps 100 de ama mid bakınca 40 fps düşüyor aynı şekilde short bakarkende ani ve anlık fps düşmeleri oluyor bununla ilgili net bir çözümü olan varsa...
  13. recep54eren

30,60 Fps Sabitleme

denedim knk sağol yinede
  14. recep54eren

30,60 Fps Sabitleme

Selamlar arkadaşlar cs go da son 1 haftadır 80 90 fps alırken sonraki gün oyunu girdiğimde 30 a düştü ve bazen 20 ye kadar iniyor. Game DVR kapalı(kodlarla kapattım) Xbox'da gözükmüyor Oyun DVR yeri. Dikey eşitleme de hem nvidia hem de oyunun içinden kapalı.Sorun nedir bilen arkadaşlar yardımcı...
Top Bottom