Neler Yeni

Yardım Redmi veya omix ne tercih etmeliyim

Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Eren Düzce
Bütçe
5500
Merhabalar yeni telefon bakıyorum 5.5k civarı bütçem var telefondan oyun oynamıyorum max oynadığım oyun clash royale veya coc olur oda arada sırada. Bir kaç gün öncesine kadar redmi 10 bakıyordum ama arkadaşın önerisi de omix x600 al şeklinde bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. İnternette çok ısınıyor vs vs şarjdayken oyundayken falan gördüm. Pubg oynamıyorum max yapacağım aktiviteler wp, insta, Twitter youtube,müzik ve yukarıda bahsettiğim oyunlar kullanan yakınında olan varsa bilgi verirse sevinirim teşekkürler şimdiden

Hasan344

80+ Gold
Merhabalar yeni telefon bakıyorum 5.5k civarı bütçem var telefondan oyun oynamıyorum max oynadığım oyun clash royale veya coc olur oda arada sırada. Bir kaç gün öncesine kadar redmi 10 bakıyordum ama arkadaşın önerisi de omix x600 al şeklinde bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi. İnternette çok ısınıyor vs vs şarjdayken oyundayken falan gördüm. PUBG oynamıyorum max yapacağım aktiviteler wp, insta, Twitter youtube,müzik ve yukarıda bahsettiğim oyunlar kullanan yakınında olan varsa bilgi verirse sevinirim teşekkürler şimdiden
İkisi arasında omix bakılabilir bence ama Samsung Galaxy m23'te bakılabilir.

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Kerim saman
Samsung sevmiyorum omix mi al diyorsun
marka ön yargım yok ama xiaominin bile redmi serisi yazılım anlamında biraz sıkıntılıyken omix gibi bir markadan telefon almak ne kadar mantıklı

Son düzenleme:

Hasan344

80+ Gold
Dahası  
Reaksiyon skoru
2
İsim
Recep Eren Düzce
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
marka ön yargım yok ama xiaominin bile redmi serisi yazılım anlamında biraz sıkıntılıyken omix gibi bir markadan telefon almak ne kadar mantıklı
Önerdiğin telefon marka model ne olur peki

K3R1M

80+
Dahası  
Reaksiyon skoru
154
İsim
Kerim saman
Önerdiğin telefon marka model ne olur peki
artık bu fiyatlardaki telefonlar bile alt sınıf olmaya başladı o yüzden hepsinde biraz kalite eksikliği var.
Benim sıralamam samsung >xiaomi > omix şeklinde olurdu
model öneremiyorum çünkü birinin işlemci kötü diğerinin ekran berbat, artık sizin zevkinize kalmış o

Top Bottom