Arama sonuçları: *

1. ErayGüner

Yeni Sistem İçin Akım Korumalı Priz Önerisi

İyi akşamlar. Yakında bir bilgisayar alacağım. Bulunduğum yerde elektrik bazen dalgalı oluyor gidip geliyor sürekli. Bunun için fiyatı uygun olan akım korumalı priz önerebilecek var mı ?
  2. ErayGüner

13000 TL Bandında Toplama Bilgisayar (İkinci El) Ekipmanlar Hariç

Selamlar. 13-14 arası bir bütçem var 2. el bir sistem toplamak istiyorum parçalardan çok fazla anlayan biri değilim yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.
  3. ErayGüner

Yayın Odaklı Toplama Bilgisayar Önerisi

Merhabalar oyun ve yayın odaklı toplama bilgisayar arıyorum bütçe 15K civarı ufak artışlar olabilir ama çok fazla olmaması güzel olur teknik detaylardan çok anlayan biri değilim uygun olan bilgisayarları atarsanız çok sevinirim.
  4. ErayGüner

CORSAIR Void Elite RGB 7.1 Alinir mi?

Elite'ların mikrofon kalitesi kötü gibi ben cloud2 almıştım.Bütçen 1000Tl ama biraz daha biriltirip bunu alabilirsin...
  5. ErayGüner

Sessiz Klavye Önerisi

Merhabalar, iyi akşamlar. Tuşları laptop klavyesi tarzında, oyun oynayabileceğim, olursa aydınlatmalı (önemli değil olmasa da olur) bir klavye arıyorum bütçem max 150Tl
  6. ErayGüner

F/P Gaming Mouse Önerisi

Bunu sipariş verdim yorumlar için teşekkür ederim herkese, iyi akşamlar.
  7. ErayGüner

F/P Gaming Mouse Önerisi

Merhabalar bütçem 250TL üstüne çıkamam, beni uzun süre idare edecek ve Fps oyunlarında güzel iş çıkaracak mouse arıyorum. İki tane buldum öneriniz var mı ...
  8. ErayGüner

Aliexpress Üzerinden Telefon Almak

Merhabalar iyi akşamlar öncelikle...
  9. ErayGüner

Hangi SSD

Merhaba bugün bir ssd siparişi vereceğim ama 2 tane seçenek var , sizce hangisini almalıyım . https://www.hepsiburada.com/adata-su630-240gb-520-450-mb-s-2-5-sata-3-ssd-asu630ss-240gq-r-p-HBV00000JIN5N?magaza=Techburada...
  10. ErayGüner

Hangisini tercih etmeliyim

Merhabalar. Benim yaklaşık 300 TL bütçem var 8gb ram'im var ve SSD yok . Diskim genel olarak çoğu oyunda %100 şeklinde çalışıyor dün bir uygulamanın setabını 30 dakikada kurdum , arkadaşım 5 yıllık SSD siz laptontanda 7 dakikada kurdu , ve fivem oynarken sürekli drop yiyorum sizce 240 GB SSD mi...
Top Bottom